Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Cześć. Myślę, że to ja jestem najlepszą osobą do przetestowania tych produktów. Mam na imię Kaja i mam 20 miesięcy. Lekarz mówi, że mam pieruńską alergię i mam azs. Teraz jest najgorzej, gdy wszystko pyli i strasznie mnie swędzi skóra, którą odruchowo drapię. Mama mówi, że czasem wyglądam jak Gołota. Niestety mimo wielu wypróbowanych produktów stan mojej skóry nadal jest nienajlepszy, gdyż brakuje jej nawilżenia. Może Państwa produkty mi pomogą Będziemy z mamą bardzo wdzięczne za możliwość kąpania się w tych płynach i smarowania kremami

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      Po prostu jesteśmy idealnie dobraną reprezentatywną próbką Uwielbiam, kiedy buzia dziecka jest szczęśliwa, a mój synek, Kuba, uwielbia zabawę - a najlepsza zabawa jest w wannie wypełnionej dobroczynnym płynem do kąpieli. Skóra Kuby jest delikatna i wrażliwa - czy sprosta jej potrzebom Oillan Baby? Chętnie sprawdzimy i podzielimy się opinią, a może nawet dorzucimy fotkę roześmianego buziaka?

      Skomentuj


        #78
        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Każdego dnia otaczam mojego wcześniaczka miłością i troską a także staram dbać o dobre samopoczucie i skórę mojego szkraba która od urodzenia jest bardzo delikatna,wrażliwa podatna na wszelkie alergie i suchość skóry którą trzeba nawilżać odpowiednimi preparatami,które nie zawsze pomagają a wręcz przeciwnie.Dlatego myślę że jestem odpowiednią osobą do przetestowania kosmetyków "Oillan Baby".Może w końcu trafimy na preparaty które zapewnią wygodę dobre samopooczucie wrażliwej skóry a przede wszystkim zapewnią odpowiednie nawilżenie.O tym czy tak jest chętnie wypowiemy się po przetestowaniu.Pozdrawiamy

        Skomentuj


          #79
          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          witam
          to nie ja jestem odpowiednią osobą do przetestowania kosmetyków Oillan Baby tylko moje 68 cm szczęścia Jan jest do tego stworzone. Kiedy synek zaciska rączkę na moim palcu wiem że kiedyś przerośnie swoją mamę i będzie z niego "chłop jak dąb". Ale na razie słodko śpi w swoim pajacyku w ciężarówki i wiem że to ja jestem za niego odpowiedzialna. Chcę dbać o niego jak najlepiej, otulić go miękkością. Jak bohater kreskówki być super, super mamą która każdego dnia chroni swoje dziecko przed oznakami alergii, podstępną wysypką, suchością i zdradzieckim rumieniem. Patrzeć w jego niebieskie oczy i dołeczki na policzku, wdychając jego zapach bo nic nie pachnie piękniej niż niemowlę. Wiem że oilan jest bez zapachowy więc spokojnie zapamiętam zapach mojego synka na stare lata (szkoda tylko że zapachu niemowląt nie da się butelkować). Chcę by mógł spać spokojnie bo wtedy rośnie i śni mu się setka nowych figli. Chcę głaskać jego brzuszek pełen mleka na którym nie ma żadnych oznak alergii. Główkę z loczkami myć szamponem i nie martwić się panoszącą się bezkarnie ciemieniuchą. A mój cięty język i wnikliwy umysł opisze jak kosmetyki Oillan Baby dbały o skórę mojego szczęścia. Opisze każdy uśmiech, wesołe aguuu mojego synka. Skupie uwagę na myciu, masowaniu i kremowaniu ciałka synka. Dość mam szukania przyczyn AZS mojego synka chcę zacząć działać i walczyć o jego gładką skórę. Do tej pory eliminacja produktów alergizujących, zmiana środków piorących i szukanie jak detektyw odpowiednich kosmetyków na półkach sklepowych zawiodła. Nie jestem chemikiem by analizować pod lupą skład każdego kolejnego produktu. Chcę stosować kosmetyki do których mam zaufanie Oillan emulsja do kąpieli świetnie się nam sprawdziła. Wybierając go zwróciłam uwagę że nie zawiera mydła, substancji barwiących i zapachowych. Dopiero później doczytałam że zawiera glicerynę która intensywnie nawilża. Przyniósł oczekiwane ukojenie pozwolił nam się cieszyć 5 minutami kąpieli bez płaczu. Natłuścił ciałko synka ale nie zostawił tłustego filmu na wanience. Kolor skóry synka powoli z kolejnymi kąpielami się zmieniał i straciliśmy z oczu zaczerwienia. Dobrym rozwiązaniem jest niskopieniącaformuła nie musimy znosić stosu piany i kumulacji ilości środka w wanience.
          Myślę że to początek naszej współpracy przy pielęgnacji skóry a czy będziemy stanowić zgraną drużynę to się okaże kiedy sięgnę po kolejne kosmetyki z tej serii. Stworzymy własny system punktacyjny nawilżenia skóry oceniany uśmiechami. A na pewno mój synek jak dorośnie doceni zabiegi mamy i nawilżające właściwości Oillan. Dobre kosmetyki Oillan Baby to inwestycja jak lokata długoterminowa na pięĸną skórę na całe życie.
          Last edited by agastar79; 24-06-2013, 11:44. Powód: dodanie zdjęica Jasia:)

          Skomentuj


            #80
            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Ja mama...Wcielająca się w wiele ról, zdarza się, że bywam niczym Nigella Lowson piekąca 3 czekoladowo-cytrynowe ciasto czy zamieniam się w Perfekcyjną Panią Domu segregującą wg koloru. We wszystkich swoich rolach włącznie z \koszmarem z ulicy Wiązów, gdy wstaję po raz e-nty w nocy do płaczącego synka włącznie wywiązuję się wzorowo. Z wyjątkiem jednej- testerki kosmetyków! Od chwili gdy zaszłam w ciążę moja dotąd doskonale odżywiona skóra zmieniła się w liszajowatą skórę węża schodzącą płatami. Suche i spierzchnięte wargi, pękająca i łuszcząca skóra dłoni i ciała, suche płatki na ciele swędzące i wyglądające mało apetycznie. 1 myśl przyświecała mi przez całą ciąże jeszcze troszeczkę! Niestety kiedy na świat przyszedł Jan okazało się, że przejął problemy ze skórą ode mnie. Na nic zdały się maści, kremy, balsamy i oliwki, skora nasza nadal jest podrażniona i sucha pomimo regularnego namaszczania- zwiemy to nawet codziennym rytuałem tłuścioszka! A że przywykłam do miana Wzorowej Uczennicy również z tej roli chciałabym wywiązać się celująco. Jako testerka Oillian Baby stałabym się ideałem mamy pielęgnującej troskliwie tą moją kochaną kijankę, bo czasami sama miłość nie wystarczy szczególnie jeśli skóra maleństwa swędzi i piecze wtenczas potrzeba sprawdzonych pragmatycznych rozważań jakie oferuje szeroka gama kosmetyków Oillan Baby

            Skomentuj


              #81
              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Oh.. od czego by tu zacząć .. jestem mamą od niedawna.. jest to moje pierwsze i upragnione maleństwo i jak każda mama chcę podarować swojemu dziecku wszystko co najlepsze. nie tylko jedzenie , zabawę czy odpowiedni ale także zdrowie.. czystą i świeżą skórę, bez podrażnień a zdrowe dziecko to mniej zmartwiona mama więc myślę że to ja będę odpowiednią mamą z odpowiednim dzieckiem do testowania kosmetyków Oillan Baby

              Skomentuj


                #82
                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                jestem odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu i w dodatku jestem bardzo skromna z moimi synusiami z checią podzielimy się swoją opinią na temat kosmetyków bo lubimy pomagać bo wiemy że przed zakupem czegoś szukamy informacji o tym w sieci wiec moja opinia bedzie prawdziwa nie będzie ani przesłodzona że aż nie prawdziwa ani nie wyssana z palca będzie napisana prostym jezykiem po drugie prowadze blog na którym testuje rzeczy wiec wiem już troche jak to się je lubimy opiniować uzywać i opisywac masze skórki są wrazwile wiec niech oilan pokaże czy da nam radę stańmy do boju

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Dobre pytanie dlaczego to my mamy testować kosmetyki Oillan Baby? Starsza córka ma od niedawna wysuszoną dość mocno skórę do tej pory nic nie pomogło być może to byłoby dobre rozwiązanie. Natomiast młodsza - Łucyjka - urodziła się nieco później niż powinna. Niesttety te dwa tygodnie w brzuchu mamy znacznie wpłynęły na skórę mojej małej latorośli - zmacerowała się. Efekt był taki, że skóra zeszła a następstawa- wrażliwa skóra, skłonna do podrażnień pozostała. Wercwik

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Gdy mojego synka na świecie powitałam, niebiesko pudełko w szpitalu dostałam. A tam czekała niespodzianka - płyn Oillan Baby dla mojego Skarba. W domu za testowanie się zabrałam i synka w tym wykapałam. Do dziś pamiętam synka ciało jak doskonale wyglądało. Nie ma lepszego specyfiku od tego kosmetyku. Dla maluszków doskonały aż mi położne polecały. A ja polecam innym mamom na cerę dzieci doskonałą. Mój syneczek jest nadal mały jednak do testowania oillan Baby doskonały. Dlatego proszę by ta super paczuszka powędrowała do mojego maluszka. Obszerną opinią się podzielimy i kilka zdjęc dorzucimy.

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      On ponad 6 lat staramy się z mężem o nasze maleństwo, przeżyłam już osobistą dla mnie tragedię gdy za pierwszym razem usłyszałam, że płód jest martwy. Teraz ponownie jestem w ciąży i chcę być najlepszą mamą na świecie dla swojego skarba. Chcę mu dać to co najlepsze a do pielęgnacji jego delikatnego ciałka chcę używać najlepszych produktów

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Przyznam szczerze, że jako ojciec małej córeczki, "podbieram" jej kremy i emulsje i świetnie nadają się również dla mojej cery, podrażnionej goleniem. Córeczka też ma skłonności do podrażniej, więc wypróbowaliśmy wiele środków. Najlepiej sprawdzają się emolienty. Z chęcią wyróbujemy oboje kosmetyki Oillan Baby i podzielę się opiniami na ich temat.

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          Mój synek jest wcześniakiem,niedużo ale jednak. Teraz już po nim tego nie widać,nadrobił pięknie wszystko. Jest jednak jedna sprawa z którą wciąż mamy problem. To wrażliwa,delikatna skóra Maksia. Często jest podrazniona,przesuszona,z czerwonymi krostkami. Póki co stosujemy mleczko do kąpieli do skóry wrażliwej i taki też balsam po kąpieli. Jest troszkę lepiej. Bardzo go kocham i chcę dla niego tego co najlepsze,dlatego bardzo się ucieszyłam z możliwości przetestowania kosmetyków Oillan Baby. Wierzę,że są w stanie zaspokoić potrzeby delikatnej skóry mojego dziecka. Po przetestowaniu chętnie podziele się rzetelną opinią na ich temat. Na pewno doradze znajomym,ponieważ uznawana jestem wśród nich za "mentora" ;-)

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Chciałabym dzielić się swoimi spostrzeżeniami, rzeczowymi i jasnymi recenzjami na temat różnych kosmetyków z innymi kobietami. Wiem, że w ten sposób pomagam im podjąć decyzję odnośnie zakupu danego kosmetyku. Chętnie przeglądam półki sklepowe w poszukiwaniu nowości i zazwyczaj jest tak, że po prostu nie mogę się powstrzymać i znów coś kupuję. Tym razem będę wniebowzięta bo mam w domu przedszkolaka i niemowlaka i pierwszy raz możemy wspólnie przeprowadzić test.

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Witam, jestem mama 14 miesiecznego alergika. Moj synek zmaga sie od kilku miesiecy z atopowym zapaleniem skory ialergia pokarmowa . Probujemy mase kosmetykow, szukajac naszego idealu. Nie mozemy uzywac zwyklych kosmetykow dla dzieci, tylko typowych emolientow. Gdyz pojawia sie u niego zaraz mocno przesuszona skora, i mocno go swedzi. Ten kto zmaga sie z azs u dziecka wie o czym mowie. Chciala bym wreszcie znnalezc srodek ktory pomoze Marcelkowi. Bo jest taki maly a musi zmagac sie z azs. Bardzo prosze o pozytywne rozpatrzenie mojego zgloszenia.

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                                chcialabym testowac kosmetyki poniewaz jestem mama dwojki dzieci sytuacje mam ciezka wychowuje ich sama i jest trudno mi kupic dobre i odpowiednie kosmetyki do ciala przeciw podrazninia co bardzo czesto sie u nich pokazuje czasem tez nie moge dobrac odpowiednich kosmetykow a niestety cena rowna sie zjakoscia... bardzo prosze dac szanse i chetnie podziele sie opinia wszedzie i rzetelnie... dla dzieci trzeba odrobine radosci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X