Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-10-2009, 09:12
biedronka-29 biedronka-29 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
biedronka-29.polki.pl

Zdjęcia: 16
Domyślnie Biegunka w ciąży

Dzisiaj w nocy bardzo źle się czułam, miałam jakieś dziwne skurcze i mocne rozwolnienie. Skończyło się na jednej wizycie w toalecie. Potem co dwie godziny czułam tylko bóle miesiączkowe. Teraz rano wszystko minęło. Czy może mieć to związek ze zbliżającym się porodem??? dodam, że jestem w 39 tygodniu ciąży a rozwolnienie mam też dosyć często rano, tyle że dzisiaj w nocy towarzyszyły temu dodatkowo silne bóle, momentami kłucie w dole brzucha, a może to po prostu jakieś zatrucie pokarmowe??? jak to rozróżnić???
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-10-2009, 09:48
majajula's Avatar
majajula majajula jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
majajula.polki.pl

Miasto: Piaseczno
Zdjęcia: 26
Domyślnie

Biedronka jesteś już na finiszu ciąży i jak na moje oko i doświadczenie to Twój organizm się przygotowuje do porodu
Ja miałam identyczne dolegliwości
poprostu organizm się sam zaczyna oczyszczać żeby łatwiej się rodziło

JULA

MAJA

OLGA

Ostatnio edytowane przez majajula : 02-10-2009 o 09:54.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2009, 13:22
k33 k33 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
k33.polki.pl

Domyślnie Odp: Biegunka w ciąży

Cytat:
Napisał biedronka-29 Zobacz post
Dzisiaj w nocy bardzo źle się czułam, miałam jakieś dziwne skurcze i mocne rozwolnienie. Skończyło się na jednej wizycie w toalecie. Potem co dwie godziny czułam tylko bóle miesiączkowe. Teraz rano wszystko minęło. Czy może mieć to związek ze zbliżającym się porodem??? dodam, że jestem w 39 tygodniu ciąży a rozwolnienie mam też dosyć często rano, tyle że dzisiaj w nocy towarzyszyły temu dodatkowo silne bóle, momentami kłucie w dole brzucha, a może to po prostu jakieś zatrucie pokarmowe??? jak to rozróżnić???
Ja tez mam od 2 dni biegunkę i jestem w 39 tygodniu. Mam nadzieję , że to efekt zbliżającego sie porodu , a nie zatrucia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2009, 17:03
biedronka-29 biedronka-29 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
biedronka-29.polki.pl

Zdjęcia: 16

Biegunka pod koniec ciąży, kiedy nie ma bólów brzucha ani gorączki to objawy zbliżającego się porodu. Organizm po prostu sam się oczyszcza. Ja tak miałam i szybko urodziłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-03-2013, 11:34
CarolineeL's Avatar
CarolineeL CarolineeL jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
CarolineeL.polki.pl

Miasto: Pomorskie
Zdjęcia: 2

ja miałam ten "problem" pod koniec ciąży ,podobno organizm przeczyszcza się przed porodem w ten sposób
Stary 20-08-2013, 12:09
gosianowak gosianowak jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
gosianowak.polki.pl

U mnie na odwrót - zero biegunek, zero załatwiania się, same zaparcia. Brzuch miałam w pewnym momencie jak wielki balon i to nie tylko przez dzidziusia. Ja stosowałam czopki, zresztą do dzisiaj co jakiś czas używam, ulga niesamowita już po 15 minutach. Po tygodniach bez załatwiania się, taka ulga jest po prostu bezcenna!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-08-2013, 18:57
zonaMarcina zonaMarcina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zonaMarcina.polki.pl

moja siostra ciagle podczas ciazy miala biegunki, diete zmieniala i naprawde uwazala co je, a wciaz miala te biegunki, a nie zaparcia, jak to zwykle bywa... ja zawsze kiedy tylko zdarza mi sie biegunka, to zaraz biore probiotyk (szybciej mi po nim przechodzi) i pije duzo wody, dodajac tez orsalit, elektrolity, bo kiedys podczas biegunki na skutek odwodnienia trafilam do szpitala...nie chce znow tego powtorzyc
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2013, 11:32
Jolcia777 Jolcia777 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Jolcia777.polki.pl

Też mi się wydaje, że to już symptomy zbliżającego się porodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 23-03-2014, 17:12
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

Nie będę zakładać nowego tematu, dopiszę się tutaj. Chociaż bardziej chodzi mi o unikanie biegunki, kiedy wszystkich w pracy złapał wirus albo starsze dziecko coś ze szkoły przyniosło. Jak sobie radzicie w takich sytuacjach?

Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-11-2014, 10:41
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Jak wszystkich w koło dopada wirus dobrze zacząć już wcześniej się przed nim bronić i brać jakieś priobotyki np. lakcit
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania