Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Może zmniejsz je troszeczke
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      diabelecke coś widzę że dziś cię nie było na forum, szkoda... nie miałam z kim pogadać .
      opowiem Ci jak będziesz...
      ale chciałam Ci powiedzieć że byłam na basenie z chłopakiem , myślisz że to dobrze dla dzidzi? buziaczki:*

      Skomentuj


        Jak ja wam dziewuchy zazdroszczę że możecie tak fajnie spać, na zegarku 2:00 na forum zero osób a ja po mieszkaniu jeszcze latam a rano na 10:00 do lekarza... no właśnie ciekawe co mi powie tym razem
        A w ogóle znalazłam prześmieszną stronkę z rozmowami z gg, niektóre są naprawdę śmiechowe jak się człowiek nudzi to co tu robić...
        http://www.kretyn.com/najlepsze
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          jest synus)

          Witam ...dzisiaj bylam na usg...no i wszystko jasne bedzie synus)) wazy juz 450 gram...takze szczesliwi czekamy do czerwca...pozdrawiam
          Mateuszek ur 09.06.09 o godz 15.29 3480 gr 52 cm

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7734/mateuszek







          Skomentuj


            http://www.mamacafe.pl/forum/attachm...1&d=1233816541

            to zdjęcia obcięłam to minimum nie mogłam całe załadować jest ciemne bo byłam na kręglach
            Attached Files

            Skomentuj


              Dzień dobry kobietki,widzę,ze jeszcze śpicie Ehh też bym tak chciała dłużej polulać ,ale niestety się nie da....
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                madzik dzisiaj ide na zakupki o 9 więc już wykąpana jestem i kończę śniadanko bo jeszcze z piesiem musze na spacerek wyjść
                ania bidaczku znowu nocka do tyłu a jak wrócisz od lekarza to zaraz info na form
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Graza to udanych zakupów życzę i nie wydaj za dużo Jak wrócisz to napisz co kupiłaś.

                  Ania,daj znać czy wszystko wporządku po wizycie u lekarza.
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Witam Słoneczka.
                    Ja dzisiaj trochę zmartwiona - mój dzidziolek ( raczej skręcioch) od wieczora mniej się rusza. Kopnie co jakiś czas - ale jak na Niego za mało
                    Ja niestety lub stety nic nie kupuję. Wszystko mam po Mai - niektórych rzeczy nie założyłam. Muszę kupić tylko nowy rożek i kosmetyki ( tuż przed porodem), wózek i kołyskę( babcia się uparła na kołyskę. Łóżeczko mam)- to po porodzie
                    Kochany Nikodem 2009.04.07.

                    [/url][/url]

                    Skomentuj


                      Napisane przez sylwia.b Pokaż wiadomość
                      Witam Słoneczka.
                      Ja dzisiaj trochę zmartwiona - mój dzidziolek ( raczej skręcioch) od wieczora mniej się rusza. Kopnie co jakiś czas - ale jak na Niego za mało
                      Ja niestety lub stety nic nie kupuję. Wszystko mam po Mai - niektórych rzeczy nie założyłam. Muszę kupić tylko nowy rożek i kosmetyki ( tuż przed porodem), wózek i kołyskę( babcia się uparła na kołyskę. Łóżeczko mam)- to po porodzie
                      Sylwia nie martw się dzidziusiem ,nieraz są takie leniwe a pózniej nadrabiają A z drugiej strony to ciasno im się robi pomału....Zjedz coś słodkiego i efekty zobaczysz
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Dziewczyny jeszcze jestem czekam na koleżanke za 10 min ma być.
                        Co do ruchliwych dzidziek to ja też tak czasami mam że jakoś tak mało mi sie rusza ale przeczytałam bardzo fajną porade na to aby sie nie stresować ok. 0 tygodnia ciąży maluszki robią się coraz bardziej leniwe więc aby sie nie denerwować to warto zastosować taki test dzieciaczki zazwyczaj mają tzw. godzine nadmiernej aktywności jedne wieczorkiem inne z rana posteraj sie codziennie o tej właśnie porze przez godzinke naliczyć 10 ruchów, kopnięć, jak naliczysz 10 to przestajesz i oznacza to że wszystko jest ok a jeśli nie to postaraj sie coś zjeść i wtedy znowu jeśli nie naliczysz 10 ruchów to natychmiast zgłoś sie do lekarza tylko pamiętaj że zawsze musi być to jedna i ta sama godzina
                        Ja od tego momentu jak zaczęłam liczyć ruchy jestem bardzo spokojna u mnie wypada to na 21.30-22.30
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          ok 30 tygodnia gdzieś mi 3 zjadło
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            No 10 na godzine to spokojnie czuje, ale to jak na Nikosia malutko
                            Kochany Nikodem 2009.04.07.

                            [/url][/url]

                            Skomentuj


                              Atusia to wiesz co jesteśmy z tego samego rocznika ja również w tym roku kończę 22 latka.
                              Liliana ładniutki masz brzuszek, mój troszeczkę mniejszy jest
                              Pozdrawiam

                              Skomentuj


                                A Wy z rana już takie pogaduchy:-) Śpiąca jestem dzisiaj strasznie. Wstawałam w nocy co chwile siusiu i krocze znowu daje o sobie znać. Jak zwykle z rana podniosłam rolety i uchyliłam okno a tak kogucik z rana pieje. Pierwszy raz w tym roku pod moim oknem aż miło bo to dobry znak. Taki wiosenny.
                                Co do ruchów to mój mały dwa dni potrafi być jak taki ,,leniwiec" a dwa dni brojarz straszny.
                                Co do facetów to Ja już w ogóle się nie wypowiadam. Bo nam marudzą, że coś od czasu do czasu ,,innego” kupimy a oni wcale nie są lepsi. Wczoraj kupił sobie plaka do samochodu ,,mega duży „ chociaż miał jeszcze połowę butelki do tego jakieś świetne wycieraczki płyn do spryskiwaczy a jestem pewna, że wcale tak tego nie potrzebował on po prostu lubi kupować takie rzeczy.
                                A jak Ja chcę zamówić pościel z internetu to ciągle słysze ,,POCZEKAJ JESZCZE"I gdzie tu jest sprawiedliwość.......
                                Last edited by nitka236; 05-02-2009, 11:09.
                                Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                                Waga 4180 i 58cm


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X