Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co dziś robicie na obiadek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

    U mnie są wegetariańskie burgery z soczewicy, komosy i aramantusa. Pysznie mi wyszły!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

      Nie mam się dziś jak pochwalić obiadem bo dziś króluje suchy prowiant a to dlatego że wziełam się za śliwki w occie, znalazłam wczoraj świetny przepis xxxx i postanowiłam dziś się za to wziąć
      Last edited by disne; 29-06-2020, 19:39. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

        Ja jak co piątek idę z dzieciakami do baru mlecznego kijowska, to jest taka nasza mała tradycja. W każdy piątek w miarę możliwości robimy sobie taki wypadzik, odpoczynek od gotowania. dzieciaki przepadają za tutajszą pomidorówka, a ja uwielbiam mielone albo gołąbki. Mąż to oczywista...schabowy smacznie tu gotują w rozsądnych cenach

        Skomentuj


          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

          Dziś na obiad nic nie robię, bo zabieram rodzinkę do Bubbles Bar w Warszawie. Znajoma wychwalała ich kuchnię i już nie mogę się doczekać, żeby też spróbować. Widziałam w menu na stronie, że podają dziś schab duszony w porach z kaszą i surówką. Z pewnością wyśmienicie smakuje z dodatkiem sałatki z serem pleśniowym i owocami. Ktoś z Was się już u nich stołował?

          Skomentuj


            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

            Ja mam zupę dyniową. Generalnie dynia rządzi u mnie w tym tygodniu.

            Skomentuj


              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

              A ja nie potrafię gotować ale żona namawia mnie na kurs gotowania xxxx chyba się skusze bo może być fajnie, no i jej będzie raźniej bo chce się koniecznie nauczyć robić sushi
              Last edited by disne; 29-06-2020, 19:40. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                U mnie będzie łosoś, pasta z groszku i ryż. Lubię takie proste obiady.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                  Aktualnie to przestawiamy sie na jedzenie z wykorzystaniem bardziej warzyw sezonowych. Sa one bez watpienia zrodlem wielu potrzebnych naszemu organizmowi witamin i zwiazkow mineralnych. Dobry przykladem moze byc tutaj dynia z ktorej mozna przyrzadzic wiele ciekawych potraw. W sieci jest ich cala masa chociaz ja skrupulatnie wybieram te najbardziej interesujace. Genialnie prezentuje sie xxx dlatego tez mam zamiar przetestowac go w nadchodzacy weekend. Z pewnoscia zdam relacje jak wyszlo
                  Last edited by disne; 29-06-2020, 19:40. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                    U mnie będzie kurczak w cieście naleśnikowym, ryż z soczewicą i cebulą, a takze glazurowane marchewki.

                    Skomentuj


                      Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                      Pyzy (kupne), buraczki zasmażane i jajko sadzone. Dobra kombinacja, zapewniam

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                        Dziś chyba zrobię makaron ze szpinakiem, cukinią i sosem serowym Dawno nie było u nas tak niezdrowego obiadu

                        Skomentuj


                          Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                          Ja dzis robilam zakwas na barszcz czerwony - bedzie w niedziele na obiad Dziwicie sie, ze mozna robic zakwas na barszcz? Ano mozna - spojrzcie same np tutaj:xxxx - zdrowy i naprawde smaczny barszcz czerwony wychodzi z tego przepisu! No i bez jakis wzmacniaczy i zbednych dodatkow, jakie maja np barszcze z kartonu!
                          Last edited by disne; 29-06-2020, 19:38. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                            O, barszczy, super sprawa, uwielbiam! Szczgeólnie zimą właśnie. A u mnie dziś chyba zupa dyniowa bo dynia leży i czeka i zaraz się zmarnuje a szkoda.

                            Skomentuj


                              Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                              Ja planuję jutro zrobić pyszną hiszpańską Paellę
                              xxx
                              Last edited by disne; 29-06-2020, 19:38. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Co dziś robicie na obiadek?

                                U mnie będzie makaron gryczany z ziemniakami, kapustą włoską i sosem serowym. To danie, które znalazłam we włoskiej książce z przepisami.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X