Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

WygraŁam..przetestowaŁam :-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

    A ja własnie otrzymałam laktator Avent wygrany w konkursie
    Cieszę się jak dziecko, bo od bardzo dawna nic nie wygrałam.
    -----
    http://inspiracjeonline.pl/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

      JA też coś o testach. Ostatnio miałam możliwośc przetestowania mlecznych kanapek Zott Monte Snack. Może nie jest to najzdrowszy posiłek dla naszych dzieci, ale na pewno smaczna słodka przekąska i czasem można ją dorzucić do plecaka do drugiego śniadania. Ma orzechową kremową masę z dodatkiem czekolady i kakaowy biszkopt. Mnie smakuje tak sobie, ale dzieciaki są zachwycone.

      Skomentuj


        Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

        Buty Hooy - Za mną trzeci tydzień testów butów Hooy . Jako, że przeszłam w nich już sporo km stwierdzam, iż buty są niesamowicie wygodne i lekkie. Buty testowane były już różnych warunkach pogodowych i nawierzchniowych - spacery z córką po trawie, asfalcie, żwirze, drodzę pokrytej jesiennymi liśćmi, żołędziami, biegałam z nich po mieście załatwiając sprawy urzędnicze, jadziłam samochodem - i sprawują się doskonale. Stopa w bytach trzyma się dobrze i bardzo stabilne, stabilizator pięty sprawdza się świetnie, . Podeszwa buta jest solidna i wytrzymała - nawet małe kamyczki wysypane na okolicznych dróżkach nie były jej wstanie przebić i za to ogromny plusik. Super sprawdzają się w jesiennej aurze - a mianowicie podwyższona platforma doskonale izoluje stopę od zimnego podłoża. Nawet po kilku godzinach w butach stopa nie jest spocona - więc w butach jest cyrkulacja powietrza. A więc reasumując wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda dla stóp.
        Attached Files

        Skomentuj


          Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

          Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
          Buty Hooy - Za mną trzeci tydzień testów butów Hooy . Jako, że przeszłam w nich już sporo km stwierdzam, iż buty są niesamowicie wygodne i lekkie. Buty testowane były już różnych warunkach pogodowych i nawierzchniowych - spacery z córką po trawie, asfalcie, żwirze, drodzę pokrytej jesiennymi liśćmi, żołędziami, biegałam z nich po mieście załatwiając sprawy urzędnicze, jadziłam samochodem - i sprawują się doskonale. Stopa w bytach trzyma się dobrze i bardzo stabilne, stabilizator pięty sprawdza się świetnie, . Podeszwa buta jest solidna i wytrzymała - nawet małe kamyczki wysypane na okolicznych dróżkach nie były jej wstanie przebić i za to ogromny plusik. Super sprawdzają się w jesiennej aurze - a mianowicie podwyższona platforma doskonale izoluje stopę od zimnego podłoża. Nawet po kilku godzinach w butach stopa nie jest spocona - więc w butach jest cyrkulacja powietrza. A więc reasumując wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda dla stóp.

          Gratuluję testowania butów Coś praktycznego i jeszcze jak piszesz że takie wygodne to tym bardziej ! I ładnie się prezentują a to też ważne
          zazdroszczę testowania szkoda że mi to umknęło też postarałabym się zagrać

          Skomentuj


            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

            Lara testowanie tych butów to fajna akcja - ja przyznam wcześniej nie znałam tej marki i miło się zaskoczyłam jakością butów a z tego co czytałam to na ich fp być może będzie trzecia edycja - obserwuj ich fp tutaj link https://www.facebook.com/HooySportswear?fref=ts tam są bieżące informację i tak jak pisałam nie wykluczają trzeciej edycji

            Skomentuj


              Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

              Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
              Lara testowanie tych butów to fajna akcja - ja przyznam wcześniej nie znałam tej marki i miło się zaskoczyłam jakością butów a z tego co czytałam to na ich fp być może będzie trzecia edycja - obserwuj ich fp tutaj link https://www.facebook.com/HooySportswear?fref=ts tam są bieżące informację i tak jak pisałam nie wykluczają trzeciej edycji
              dzięki za informacje jeśli będzie 3 edycja to na pewno się skuszę

              Skomentuj


                Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                Witam
                dopiero zaczynam zabawę na tym forum, zdecydowałam się bo jak się czyta to jest tak miło pomagacie sobie oddając głosy na siebie ja zgłosiłam się kiedys do EVERYDAYME i tam jest Grono Ambasadorów udało mi się testować kapsułki Vizir oraz ostatnio podpaski Always i to na tyle
                dużo czytałam o Waszych testach kanapek Monte gdzie to się można zapisać

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                  Napisane przez julianka1 Pokaż wiadomość
                  Witam
                  dopiero zaczynam zabawę na tym forum, zdecydowałam się bo jak się czyta to jest tak miło pomagacie sobie oddając głosy na siebie ja zgłosiłam się kiedys do EVERYDAYME i tam jest Grono Ambasadorów udało mi się testować kapsułki Vizir oraz ostatnio podpaski Always i to na tyle
                  dużo czytałam o Waszych testach kanapek Monte gdzie to się można zapisać
                  na forum babyonline zawsze jet miło , gratuluje testowań, a kanpki Monte były do testowania na TRND z tego co kojarzę

                  Skomentuj


                    Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                    Kanapka Monte Snack..... poezja. Dzieci się tym zajadały aż uszy się trzęsły. Delikatny biszkopt idealnie pasuje nawet do małych rączek. Dodatkowym plusem jest to ze biszkopt nie rozpływa się w rączkach. Również tym nieco starszym dzieciom i dorosłym kanapka Monte Snack bardzo zasmakowała. Polecam bardzo serdecznie

                    Skomentuj


                      Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                      ostatnio coś tam wygrałam ale dla siebie, albo dla psiaka ale dla maluszka jeszcze nic. Czekam cierpliwie i gram dalej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        pytanie?

                        Wiecie moze gdzie znajde wyniki konkursu Mały smakosz? szukam , pisze i nic dalej nie wiem ?

                        Skomentuj


                          Odp: pytanie?

                          Napisane przez klaudiaall Pokaż wiadomość
                          Wiecie moze gdzie znajde wyniki konkursu Mały smakosz? szukam , pisze i nic dalej nie wiem ?
                          wyników z tego co widzę jeszcze nie ma jak już będę to są umieszczane w poście konkursowym na stronie babyonline

                          Skomentuj


                            Odp: WygraŁam..przetestowaŁam :-)

                            witajcie
                            ostatnio udało mi się wygrać konkurs Loveli na fb kocyk +odplamiacz+mleczko do prania, niecierpliwie czekam na nagrodę już dawno nic nie wygrałam, a taki prezent dla dziecka podwójnie cieszy

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X