Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

    Mam synka, który obecnie ma niecałe 3 lata. Niedawno zaczął mówić pełnymi zdaniami. Staram się mu poświęcać tyle czasu ile mogę na naukę wierszyków czy piosenek na pamięć, układanie puzli itp. Chciałabym się dowiedzieć, ile czasu spędzacie z dzieckiem w tym wieku na zabawie edukacyjnej, ponieważ zauważyłam, że ostatnimi czasy brakuje mi czasu dla siebie. Być może przesadzam i powinnam trochę odpuścić. Macie jakieś porady, które pozwolą mi wygospodarować więcej czasu dla siebie? Mój mąż niestety pracuje od rana do nocy, więc ciężko na niego liczyć w tym przypadku.
  •    
       

    #2
    Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

    staram sie w formie zabawy około godziny dziennie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

      Staramy sie w każdej wolnej chwili przez zabawę uczyć nowych rzeczy

      Skomentuj


        #4
        Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

        U nas odkąd pojawił się drugi synek, to dla pierwszego mam mniej czasu. Ale staram się łączyć różne rzeczy, np. karmię młodszego i w tym samym czasie czytam książeczkę starszemu. Przewijam młodszego - zagaduję starszego.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

          Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
          U nas odkąd pojawił się drugi synek, to dla pierwszego mam mniej czasu. Ale staram się łączyć różne rzeczy, np. karmię młodszego i w tym samym czasie czytam książeczkę starszemu. Przewijam młodszego - zagaduję starszego.
          U nas to samo. Wcześniej cały czas poświecałam córce, a wraz z pojawieniem sie synka musze go rozdzielać miedzy dwoje ale jakś nam się udaje. Teraz gdy synek już potrafi się bawić np. klockami to on układa a starsza córka liczy i w ten sposób się uczy

          Skomentuj


            #6
            Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

            Matki już tak mają, że wolą poświęcać czas dziecku niż sobie. Myślę, że nie jest to aż takie złe, dzieci podrosną to się to zmieni. A na razie korzystajmy, że chcą z nami spędzać ten czas

            Skomentuj


              #7
              Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

              Ja też tak mówie. Zdecydowałam sie na dzieci to teraz im sie poświęcam. Ale nie narzekam bo ja kocham ich uśmiech i głos i uwielbiam z nimi spędzać czas

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Ile czasu poświęcacie nauce z dzieckiem

                Pewnie, dla mnie to też czysta przyjemność. A jeśli, kiedyś nie mam siły i sobie darujemy to nie mam wyrzutów sumienia, mąż przejmuje pałeczkę.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X