Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czym kierowac się wybierając położną?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: czym kierowac się wybierając położną?

    Dodam jeszcze odnośnie tego, czym się sugerować, wybierając położną.
    A no na pewno opiniamii!
    W szpitalu, w którym mam rodzić, dowiedziałam się, że pewna Pani Irena jest postrachem całego szpitala! Wyżywa się na pacjentkach i im ubliża. Często powodując taką traumę, że mamy zgłaszają się po porodach z nią, do psychologa. Na jednym z forum pisali, że ta Pani już tam nie pracuje, że odstraszała i robiła złą opinię szpitalowi ale to się muszę dopytać, czy to prawda, że pracuje już tylko prywatnie.
    Także dzięki takim opiniom, doświadczeniom innych mam, wiem, że na daną położną lepiej nie trafić, bo ona jest zła już na samą myśl, że oddychasz

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: czym kierowac się wybierając położną?

      ladybzyk a co gdyby ta Pani pracowała, i akurat byś na nią trafiła? To chyba bardziej jeszcze byś zestresowała i co wtedy? Ja nie wnikam aż tak głeboko, by się tez nie nastawiać, bo wiem że nie będę wybierać położnej, tylko akurat ta co trafi mi się na zmianie

      Skomentuj


        #18
        Odp: czym kierowac się wybierając położną?

        Oh kochana, ja już zadbam, by na tą Panią nie trafić, mogę nawet zmienić szpital, bo cc wszędzie mi wykonają, gdy pokaże na to zaświadczenie.
        Bo wolę uniknąć "latających siekier"

        Skomentuj


          #19
          Odp: czym kierowac się wybierając położną?

          Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
          Oh kochana, ja już zadbam, by na tą Panią nie trafić, mogę nawet zmienić szpital, bo cc wszędzie mi wykonają, gdy pokaże na to zaświadczenie.
          Bo wolę uniknąć "latających siekier"
          Podobno już tam nie pracuje tak pisałaś , ale gdyby- przyjeżdzasz z akcją - nigdy się nie przewidzi do konca co będzie z tym porodem - a tu ta pani? i co ?

          Skomentuj


            #20
            Odp: czym kierowac się wybierając położną?

            Ha ha ha ale mi zapodałaś bakcyla. Muszę najpierw się upewnić, że nie pracuje, tak pisało na jednym z forum na temat tej Pani, że nie pracuje w danym szpitalu już, że tylko prywatnie, ale właśnie dostałam wiadomość na FB od szpitala, gdzie chcę rodzić i mam być u nich w następnym tygodniu, to się wszystkiego dopytam, także o tę Panią, co robi i jak jej nie spotkać

            Skomentuj


              #21
              Odp: czym kierowac się wybierając położną?

              Bo dyskutujemy czym się kierować wybierając położną, a przynajmniej w moich regionach za dużo do gadania nie masz do wyboru położnej- chyba że znajomości i itp. Więc temat można podciągnąć- a co zrobić by nie trafić na akurat tą położną bo co miałabym powiedzieć ? nie chce tej Pani?

              Skomentuj


                #22
                Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                Bo dyskutujemy czym się kierować wybierając położną, a przynajmniej w moich regionach za dużo do gadania nie masz do wyboru położnej- chyba że znajomości i itp. Więc temat można podciągnąć- a co zrobić by nie trafić na akurat tą położną bo co miałabym powiedzieć ? nie chce tej Pani?
                Ha ha, zmienić szpital.
                Najpierw wywiad środowiskowy, niczym szpieg z krainy dreszczowców
                Przeszukać fora, może ktoś coś już napisał na temat danej osoby, często na http://www.znanylekarz.pl/ można już znaleźć mnóstwo opinii
                A gdy już się dowiem, co w trawie piszczy, podejmuję decyzję, ale nigdy nie będzie to decyzja w formię, "dam Pani pieniążki, a Pani mnie będzie traktowała jak człowieka, ok"?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                  Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                  Ha ha, zmienić szpital.
                  Najpierw wywiad środowiskowy, niczym szpieg z krainy dreszczowców
                  Przeszukać fora, może ktoś coś już napisał na temat danej osoby, często na http://www.znanylekarz.pl/ można już znaleźć mnóstwo opinii
                  A gdy już się dowiem, co w trawie piszczy, podejmuję decyzję, ale nigdy nie będzie to decyzja w formię, "dam Pani pieniążki, a Pani mnie będzie traktowała jak człowieka, ok"?
                  lady to wszystko w teorii tak fajnie brzmi- zmienić szpital- niektórzy u siebie w regionie najbliższy mają po 20-30 km od domu, a następne kilka razy dalej, więc nie jednokrotnie nie ma czasu na daleki dojazd.
                  U mnie mimo że mamy naprawdę fajny szpital do rodzenia, położna przypada Ci ta akurat która ma dyżur i chyba tak jest w większości szpitali?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                    Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                    lady to wszystko w teorii tak fajnie brzmi- zmienić szpital- niektórzy u siebie w regionie najbliższy mają po 20-30 km od domu, a następne kilka razy dalej, więc nie jednokrotnie nie ma czasu na daleki dojazd.
                    U mnie mimo że mamy naprawdę fajny szpital do rodzenia, położna przypada Ci ta akurat która ma dyżur i chyba tak jest w większości szpitali?
                    Pewnie tak jest, w moim przypadku mam ułatwione zadanie, gdyż mamy około 3 szpitali w mieście i możemy sobie wybrać (adekwatnie do naszych oczekiwać) daną placówkę.
                    Zastanawiałam się nad porodem w innym mieście, oddalonym o 45 km od mojego domu, ale wybudowali u nas nowy szpital, 1 grudnia został otworzony, już 22 kobiety zdążyły w nim urodzić i opinie są bardzo miłe i dlatego zdecydowałam się zostać w tym szpitalu.
                    W przyszłym tygodniu idę na rozmowę z ordynatorem, to dowiem się więcej o tej słynnej Pani Irence, a gdy zapyta, dlaczego się tym interesuje, to powiem prawdę, zresztą w nowym szpitalu wymienili całkowicie kadrę i jest teraz bardziej specjalistyczna oraz wszystkie położne są nowe, świeże, nie przesiąknięte jeszcze tą znieczulicą. Myślę, że będzie dobrze.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                      Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                      Pewnie tak jest, w moim przypadku mam ułatwione zadanie, gdyż mamy około 3 szpitali w mieście i możemy sobie wybrać (adekwatnie do naszych oczekiwać) daną placówkę.
                      Zastanawiałam się nad porodem w innym mieście, oddalonym o 45 km od mojego domu, ale wybudowali u nas nowy szpital, 1 grudnia został otworzony, już 22 kobiety zdążyły w nim urodzić i opinie są bardzo miłe i dlatego zdecydowałam się zostać w tym szpitalu.
                      W przyszłym tygodniu idę na rozmowę z ordynatorem, to dowiem się więcej o tej słynnej Pani Irence, a gdy zapyta, dlaczego się tym interesuje, to powiem prawdę, zresztą w nowym szpitalu wymienili całkowicie kadrę i jest teraz bardziej specjalistyczna oraz wszystkie położne są nowe, świeże, nie przesiąknięte jeszcze tą znieczulicą. Myślę, że będzie dobrze.
                      labzdyk a moge wiedziec o jaki szpital otwarty 1 grudnia chodzi? jesli mozesz to napisz mi nazwe

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        labzdyk a moge wiedziec o jaki szpital otwarty 1 grudnia chodzi? jesli mozesz to napisz mi nazwe
                        hehe już znalazłam jesteś z okolic Nowego Sącza i mówisz o Medikorze czy jakoś tak - ja rodziłam w Krakowskim Ujastku związanym z Medikorem i ja z tego jeśli moge Ci wyrazić opinie byłam bardzo zadowolona

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                          Zgadzam się z opinia wyżej, trzeba się kierować opiniami najlepiej znajomych. Choć czasem położna może mieć gorszy dzień i niestety nie być zbyt milutka

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                            Nie wiedziałam że można wybrać sobie położną do porodu. Jak czytam nijakie mile i kompetentne osoby trafiłyście to jestem w szoku. Ja jak przyjechałam do szpitala to położna wogóle ze mną nie rozmawiała zero jakichkolwiek rad, była nie miła i zła że mnie boli. Teraz jestem w drugiej ciąży i chciałbym wszystko lepiej zaplanować ale to małe miasto niema tu takich możliwości. Znieczulenie też coś jak zapytałam czy jest cokolwiek co by mi pomogło w bólu to usłyszałam że szpital nie praktykuje tego typu rzeczy nawet jak bym chciałazzapłacić. Podpowiedzi mi jak to zorganizować

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                              Napisane przez agus0391 Pokaż wiadomość
                              Nie wiedziałam że można wybrać sobie położną do porodu. Jak czytam nijakie mile i kompetentne osoby trafiłyście to jestem w szoku. Ja jak przyjechałam do szpitala to położna wogóle ze mną nie rozmawiała zero jakichkolwiek rad, była nie miła i zła że mnie boli. Teraz jestem w drugiej ciąży i chciałbym wszystko lepiej zaplanować ale to małe miasto niema tu takich możliwości. Znieczulenie też coś jak zapytałam czy jest cokolwiek co by mi pomogło w bólu to usłyszałam że szpital nie praktykuje tego typu rzeczy nawet jak bym chciałazzapłacić. Podpowiedzi mi jak to zorganizować
                              wejdź sobie na link który pojawia się przy postach koleżanki ladybzyk znajdziesz tam wazne informacje

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: czym kierowac się wybierając położną?

                                Ja nie miałam swojej połoznej przy porodzie i szpital, w ktorym rodzilam tego nie oferował. Nawet nie mogłam wybrać sobie położnej środowiskowej wiec slabo z tym troszke jest

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X