Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

    Mój mąż robi przy dzieciach wszystko jeśli nawet czasami nie więcej niż ja.. i to z własnej inicjatywy. Do pracy wróciłam jak córka miała 3,5 miesiąca, a wcześniej jak miała 2 to miałam operację i mąż musiał przy niej robić wszystko sam... karmienie, przewijanie, ubieranie, kąpanie.... itd... nigdy nie jest to dla niego problem wręcz lubi to.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

      Mój mąż przy synku potrafi zrobić praktycznie wszystko z małymi wyjątkami któych po prostu nie chce robić i nie umiem go nakłonić a jest to: obcinanie paznokci, czyszczenie uszu i mycie zębów;p

      Skomentuj


        #18
        Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

        ja nie mogę powiedzieć że nic nie zrobi bo gdy zostanie sam to zrobi to co trzeba. natomiast jedynie czego się obawia według mnie to pielęgnacji intymnej corki, bo nie raz mu mówię, że trzeba dobrze zadbać aby ie było podrażnien i może to skłania go do tego że unika pieluszek

        Skomentuj


          #19
          Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

          U nas od samego początku mąż pomagał. Kąpaliśmy wspólnie, przepierał pieluchy, karmił, bawi się z synkami, spaceruje.

          Skomentuj


            #20
            Odp: jak wasi partnerzy pomagają w wychowaniu

            U nas też, mąż bardzo angażuje się w opiekę i wychowanie. Kąpie, chodzi na spacery, bawi się. Jedynie mama jest od usypiania.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X