Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Buty w małym rozmiarze 34-35

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Buty w małym rozmiarze 34-35

    Do kobiet o małych i wąskich stopach Gdzie kupujecie buty w małych rozmiarach?
  •    
       

    #2
    Odp: Buty w małym rozmiarze 34-35

    Ja na allegro kupuję, ja mam 36 rozmiar, jednak ostatnio mi przysłali 35 rozmiar i siedzą u mnie dwie pary czarnych, modnych szpilek z czerwona podeszwą, nie używane, ha ha jesteś zainteresowana? Mogę zawsze podesłać zdjęcia
    Attached Files

    Skomentuj


      #3
      Odp: Buty w małym rozmiarze 34-35

      Jedne są z palcami a drugie bez, szpilka dla mnie wysoka, 12 cm ale platforma 2 cm czyli wychodzi 10 cm. Jeśli ktoś ma taka małą nóżkę i wąską, to zawsze mogę odsprzedać, bo nikt w nich nie chodził nigdy i siedzą tak, a mi szkoda.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Buty w małym rozmiarze 34-35

        Też mam jedne takie malutkie, a ja nosze 36 rozmiar. Są śliczne i też z wyskoim obcaem i do tego dwa palce odkryte.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Buty w małym rozmiarze 34-35

          Polecam zajrzeć na eobuwie ja się mocno zastanawiałam nad białymi szpilkami Guess ( http://www.eobuwie.com.pl/szpilki-gu...t08-white.html ) w rozmiarze 35, myślę, że więcej jest butów w tym rozmiarze, bo pamiętam, że sporo mi się podobało, nawet miałam problem z decyzja na co się ostatecznie zdecydować. Samych Guess'ów jest kilka nasyconych kolorów więc zdecydowanie jest z czego wybierać. A to mają być szpilki, botki czy jakiś inny rodzaj obuwia?

          Skomentuj


            #6
            Odp: Buty w małym rozmiarze 34-35

            Zdecydowanie najczęściej są to sklepy internetowe,gdzie naprawdę nie ma problemu z dobrem rozmiaru bo znajdziemy niemal każdy,a do tego cena również będzie o wiele niższa.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Buty w małym rozmiarze 34-35

              Najłatwiej korzystać z wyszukiwarek.
              Ta jest całkiem fajna: http://www.yosh.pl/brand/converse/25319 . Można przeglądać towary z wielu sklepów równocześnie, zamiast tracić czas na skakanie po różnych sklepach.
              Jeśli ktoś nie ma czasu, polecam taką opcję. Naprawdę wygodna opcja

              Skomentuj

                     
              Working...
              X