Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Biedron

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Biedron

    Co tydzień wybieramy najlepsze promocje artykułów dla dzieci i rodziców z oferty sklepów: Lidl, Biedronka, Tesco, Auchan, Rossmann.

    http://babyonline.pl/zakupy_jedzenie...l?galg_id=2637

    Znalazłaś fajne artykuły w promocyjnej cenie - powiedz innym mamom! Dopisz je koniecznie w kolejnych wątkach!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

    W Carrefour jest promocja chusteczek Cleanic Kindii. Duża paka ( 6 paczek) za 16,99 zł. Myślę,że warto.



    Skomentuj


      #3
      Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

      W Polo markecie jest promocja na pieluchy pampers mini (36,99 zł) i maxi lub midi (39,99 zł), jak również na chusteczki pampers (4,99 zł).
      Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
      — Paulo Coelho
      Alchemik

      Skomentuj


        #4
        fajne promocje w polo markecie

        W tym tygodniu naprawdę w polo fajne promocje mają, do końca miesiąca Przede wszystkim owoce arbuz jest mega tani, bo 2,99 za kg i jeszcze winogrona 8 zł kg. Aaaa, no i mój ulubiony duży majonez kielecki jest o wiele tańszy <3

        Skomentuj


          #5
          Lidl - 'crocsy' i T-shirty

          Wczoraj były w Lidlu "crocsy" dla dzieci za 15 zł, cieszyły sie dużym zainteresowaniem, ale może coś jeszcze jutro zostanie

          Jeszcze byly zestawy dla dorosłych - po 3 T-shirty za 33 zł, damskie b fajne, kupiłam sobie zestaw czarny - czerwony - fioletowy, dobrze lezą nawet na osobie z fałdkami, miękka bawełna i dośc wycięty dekolt (nie lubie takich pod szyją). Meskie tez były zestawy, ale rozmiar L dosc szerokie a krótkie, i mój M. nie jest zachwycony.

          Skomentuj


            #6
            Odp: fajne promocje w polo markecie

            A korzystałyście może z usług moneyback ? To zwroty pieniążków za zakupy w supermarketach przy korzystaniu z kart. Wiecie, że obecnie to znika ? Od 2014 roku tego nie będzie z uwagi na obniżanie się stóp procentowych. Tutaj można o tym przeczytać. ...

            Skomentuj


              #7
              Odp: fajne promocje w polo markecie

              Przyznam, że nigdy nie byłam w Polo Markecie. Z tego co słyszałam, nie ma tam jakichś ciekawych promocji. Wolę jechać do biedronki czy reala- tam przynajmniej mają dobre ceny.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: fajne promocje w polo markecie

                Ja czasami tam kupuję, ale jednak zdecydowanie wolę większe markety. Trochę trudno jest ogarnąć ich wszystkie promocje, więc bardzo lubię sobie przeglądać gazetki promocyjne w jednym miejscu na tej stronie: http://okazjum.pl/sieci-handlowe/ Naprawdę jest tam sporo różnych ofert.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: fajne promocje w polo markecie

                  Ja niestety nie mam tego marketu w okolicy, lecz z chęcią zamieniłabym go ze sklepem aldi, który nigdy jeszcze od czasu jego wybudowania nie miał dobrej oferty handlowej.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: fajne promocje w polo markecie

                    ja w polo kupuję najczęśćiej chemię do domu. są sporo tańsze płyny do mycia naczyń, mleczka do mycia itp

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Lidl - 'crocsy' i T-shirty

                      Podbijamy wątek, dział w portalu jest aktualizowany na bieżąco, jakie są Wasze znaleziska cenowe w tym tygodniu?
                      pozdrawiamy,
                      Redakcja MamoToJa.pl

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                        Zeszyty w biedrze kupiłam polecam

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                          W Tesco jest teraz promocja ma pampersy. Duże pudło za 70 zł.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                            Super... lece

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Cotygodniowy przegląd promocji artykułów dla dzieci i rodziców - Tesco, Lidl, Bi

                              Mega rabaty na żele i płyny do kąpieli w Biedronce od 9 do 12 października 2014

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X