Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plagiaty, plagiaty, plagiaty...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Plagiaty, plagiaty, plagiaty...

    Założyłam nowy wątek, bo uważam, że to naprawdę ważna sprawa. Plagiaty- zmora niemal każdej strony czy forum internetowego. Niestety- również naszego. Praktycznie w każdym konkursie kilka osób zostaje zdyskwalifikowanych właśnie za plagiat. W ,,Pięknym uśmiechu z Colgate" na polki.pl były ich aż cztery. To przykre, że niektórzy użytkownicy zamiast sami coś wymyślić kopiują pomysły innych. A później w kolejnym konkursie robią to samo, co jest moim zdaniem trochę bezczelne. Myślę, że wszystkim nam zależy, aby takie sytuacje zdarzały się jak najrzadziej. Piszcie, co waszym zdaniem można zrobić w tej sprawie i jak ukarać tych, którzy nie stosują się do regulaminu.
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    #2
    Odp: Plagiaty, plagiaty, plagiaty...

    Jestem tego samego zdanie co ty, jednak nie wiem dlaczego to jest nie zauwazalne przez redakcje i jury!!! Przecież to oczywiste ze takie konkursy powinny mieć jasno określone w regulaminie że oceniane będa zdjęcia tylko i wyłacznie autorkie i w w dodatku wystawione na potrzeby danego konkursu na danym portalu...więc moze jestem wymagająca ale konkretna...moze zmienią ten regulamin a mniej będzie plagiatów...pozdrawiam!!!!
    Doriaś ur.17.03.2008




    Tristaś ur. 11.03.2010

    Skomentuj

           
    Working...
    X