Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Płaczliwe i jęczące dziecko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Płaczliwe i jęczące dziecko

    Czy ktoś ma problem z jęczącym dzieckiem? Chodzi mi o to, że forma wypowiedzi mojego dziecka dość często ma taki ton płaczliwy? Strasznie mnie irytuje jak zamiast normalnie powiedzieć o co mu chodzi, robi z siebie mazgaja. Może to przejściowe, bo kiedyś tak nie było?
  •    
       

    #2


    przejsciowe)) ale to prawda, ze irytujace. moj syn tez tak mial.
    D

    Skomentuj


      #3
      Na pewno przejściowe. Mojej znajomej córka też tak robiła, ona się denerwowała, bo to faktycznie może być irytujące. W końcu przestała reagować na te jęki, przynajmniej starała się i minęło...

      Skomentuj


        #4
        Napisane przez droga Pokaż wiadomość
        Czy ktoś ma problem z jęczącym dzieckiem? Chodzi mi o to, że forma wypowiedzi mojego dziecka dość często ma taki ton płaczliwy? Strasznie mnie irytuje jak zamiast normalnie powiedzieć o co mu chodzi, robi z siebie mazgaja. Może to przejściowe, bo kiedyś tak nie było?
        Znam ten problem (nie z moim dzieckiem). Najlepszą metodą jest brak uwagi. warto też uzgodnić z dzieckiem zasadę: Jak mówisz do mnie w ten sposób, to ja Ciebie nie słyszę i nie reaguję na Twoje prośby! (natomiast zawsze nagradzaj (słownie) normalny ton wypowiedzi) Pomaga. Życzę dużo cierpliwości. Wiem, że to jest bardzo irytujące.

        Skomentuj


          #5
          Ja mam taki problem ze swoją starszą córeczką ciągle jej sie coś nie podoba i ciagle jęczy. Czekam cierpliwie aż to sie zmieni, no i ciagle tłumaczę, że wystarczy normalnie powiedzieć o co jej chodzi.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

            Ja myśle że dziecko chce na siebie zwrócic uwagę.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

              Mojej cóci tez sie to zdarzało sporadycznie-to minie.




              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

                U mnie już 2 córka zaczyna tak jęczeć a starsza (9 lat) już z tego wyrosła za to 3 latka wrosłą w ten wiek oj ciężko znieść jak mały człowiek (ja to nazywam pindzi) i coś mnie trafia bo ona coś chce a ja jej nie rozumię i tak w koło macieju


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

                  u mnie nie do końca jest to jęczenie ale powtarzanie w kółku prawie płacząc po kilkanaście razy np. mama ! ja się pytam co chce a on dalej swoje mamo 7:^| szlak trafia człowieka! i do tego zaczyna coraz częściej udawać malutką dzidzie wrrr





                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

                    Kruszyna moja ma tak samo (jeśli chodzi u udawanie dzidzi) ale ja to zwalałam na OLgę a widzę że to chyba taki wiek
                    No i moja znowu zaczyna gadać po swojemu ale to znowu przez towarzystwo nie mówiących dzieci

                    a i jak wstaje po drzemce która przeciąga się do 4 h i ją budzę i nie daj boże jeszcze się nie wyśpi pindzi i nie da się uspokoić w żaden sposób


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

                      Majek u nas z tym spaniem jest to samo, bo drugi dzień się budzi w złym humorze i rano często też znajomej 4letnia córka ma to samo i jeszcze młodemu żadko która bajka odpowiada i wyje i nie ta i ta też nie no koszmar jakiś !





                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Płaczliwe i jęczące dziecko

                        U mnie jest to samo. Szczególnie jak są zmęczone. Do szału mnie to doprowadza.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X