Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

podejrzenie zdrady

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    podejrzenie zdrady

    podejrzewam męża o zdradę jak sprawdzić czy to prawda?
  •    
       

    #2
    może po prostu zapytaj go o to...
    pozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Basiu a który facet się przyzna ????
      To oczywiste, że zaprzeczy.

      Koniczynka, ale skąd te podejrzenia?
      Wychodzi często, czy sms-a/maila przeczytałaś ??

      Skomentuj


        #4
        no może to racja, że będzie kłamał ... sama nie wiem. Trudna sprawa.

        Skomentuj


          #5
          No właśnie, podejrzewasz go już od dłuższego czasu i masz dowody, czy akurat coś takiego się nagle wydarzyło, że możesz snuć takie podejrzenia? Bo jeśli to świeża sprawa, to bym się chwilę wstrzymała, tak dla upewnienia. Miej go teraz na oku. Jeśli zebrałaś dowody i masz pewność, to przeprowadziłabym rozmowę, żeby wiedział, że Ty też o tym wiesz. Zobaczysz jak zareaguje i co Ci powie...

          Skomentuj


            #6
            to jest świeża sprawa...wcześniej nie maiłam powodów a tym myśleć ale teraz: wraca później do domu, w jego komórce zawsze czysto w tym sensie, że nie ma w archiwum żadnych sms-ów, i kiedyś usłyszałam jak rozmawia w drugim pokoju jak weszłam to od razu zakończył rozmowę Kurcze może to nic takiego, a tylko moje przewrażliwienie...przecież my(ja) czekamy na dzicko...

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez koniczynka Pokaż wiadomość
              to jest świeża sprawa...wcześniej nie maiłam powodów a tym myśleć ale teraz: wraca później do domu, w jego komórce zawsze czysto w tym sensie, że nie ma w archiwum żadnych sms-ów, i kiedyś usłyszałam jak rozmawia w drugim pokoju jak weszłam to od razu zakończył rozmowę Kurcze może to nic takiego, a tylko moje przewrażliwienie...przecież my(ja) czekamy na dzicko...
              Koniczynko może jesteś przewrażliwiona? Bedziecie mieli dziecko, nie sądzę ze mógłby zdradzać. Przemyśl sobie wszystko na spokojnie, nie możesz w ciązy sie stresować.Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest rozmowa więc może spróbuj.
              Trzymam Kciuki. Pozdrawiam
              Wojtuś 28.11.2007

              Skomentuj

              •    
                   

                #8


                Moze pojaw sie na wszelki wypadek u niego wpracy na lunch? Niech wszystkie zainteresowane wiedza, ze ma ciezarna zone
                pozdrawiam,
                D

                Skomentuj


                  #9
                  Koniczynko co tam nowego u Was?

                  Skomentuj


                    #10
                    Wydaje mi się, że każda kobieta w ciąży staje się bardziej wrażliwa. Po prostu potrzebuje więcej czułości, zainteresowania. Może właśnie Ci tego brakuje? Porozmawiaj o tym z mężem, niekoniecznie zaraz o zdradzie. Powiedz, że Ci go brakuje, czy nie mógłby wcześniej czasami wracać z pracy, coś w tym stylu. Zobaczysz wtedy co Ci na to powie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Radzę nic pochopnie nie robić, najpierw sprawdź dokładnie i jeśli coś jest faktycznie na rzeczy, to powiedz mu o tym prosto w oczy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Najlepiej badz koniczynko dobrej mysli dopiero jak bedziez miec niezbite dowody to z nim porozmawiaj.to by musial sie okazac strasznym czlowiekiem zeby zdradzac zone gdy ona jest w ciazy.a powiedz czy sypiacie ze soba?bo przewaznie jak facet zdradza to nie ma ochoty na sex z zona albo odwala to jak obowiazek napewno bys zauwazyla zmiane inny dotyk inne odczucia.
                        Wikunia 04.08.2008r

                        Skomentuj


                          #13
                          a najlepiej to zacznij go tym samym sposobem jak nie jestes pewna wymysl sobie kochanka jak zareaguje to znaczy ze nie zdradza a jak go to obejdzie to cos jest na rzeczy.tylko trzeba to tak robic jak on wychodzic z telefonem zakanczac rozmowy gdy wchodzi zaczac bardziej dbac o siebie i wychodzic czesciej do kolezanek.moze to cos da.
                          Wikunia 04.08.2008r

                          Skomentuj


                            #14
                            Po prostu na razie obserwuj! może ma jakieś problemy w pracy i nie chce cię stresować z powodu ciąży?
                            Ale jak ma tak czysty telefon to podejrzana sprawa.
                            Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                            Skomentuj


                              #15
                              dlaczego jak ma czyty telefon to podejrzana sprawa,ja też usówam smsy jak przeczytam bo potem sie mi zbiera tyle że niemoge nadażyc z ich usówaniem.A przecież nie zdradzam męża

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X