Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jedzenie z Mc Donalda???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jedzenie z Mc Donalda???

    Dziewczyny, pozwalacie swoim dzieciom jeść w tzw. fast foodach typu Mc Donald?
  •    
       

    #2
    nie jestem zwolennikiem takiego jedzenia na dzień w dzień, ale raz na jakiś czas np. raz na miesiąc chyba nie zaszkodzi.
    Pozdrawiam

    Skomentuj


      #3


      My od czasu do czasu. raz na miesiac, raz na dwa
      D

      Skomentuj


        #4
        Myślę, że nie ma co robić burzy w szklance wody. Wiadomo, że stale takie jedzenie byłoby okropne, ale od czasu do czasu to na pewno nie zaszkodzi. Ja sama raz na jakiś czas łapię ochotę na przysłowiowego hamburgera

        Skomentuj


          #5
          ja tak nie czesto ale raz na jakis czas

          Skomentuj


            #6
            Czyli nie jest tak źle! W końcu macie rację, że jak sporadycznie się korzysta z takich miejsc, to nic złego się nie stanie nikomu. A dla dziecka to jakaś odmiana. W końcu przecież to jedzenie nie truje!
            Last edited by lipiec; 01-10-2008, 12:23.

            Skomentuj


              #7
              moje dziecko jeszcze za malutkie na hamburgery - na razie pałaszuje gerberki. w przyszłości chciałabym jednak uniknąć hamburgerowego szału, przynajmniej póki nie skończy 4 lat.
              www.dbajobociany.pl - stwórz własnego bociana!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Jak dziecko chodzi do przedszkola, to tak trudno uniknąć McDonalda, ale zdecydowanie jestem przeciwniczką podawania takiego jedzenia dzieciom do 3 roku życia, bo zdrowe to jednak nie jest. A nastolatki to same z tego rezygnują, zwłaszcza po obejrzeniu filmu "Super size me". Kto nie widział polecam.

                Skomentuj


                  #9
                  Ja postaram sie przynajmniej do 5 r.z. mojego synka unikac takich miejsc.
                  Od czasu do czasu takie jedzenie nie zaszkodzi, moze byc to swego rodzaju nagroda, niespodzianka w Dzien Dziecka itp.

                  Osobiscie polecam zrobienie samemu w domu takich hamburgerow czy hot-dog'ow . Zachecmy do pomocy dziecko - na pewno pomoze a i bedzie mu bardziej smakowalo a my bedziemy wiedzieli co tak na prawde zjadlo.

                  Kotleciki mozemy zrobic z kupionego miesa mielonego - najlepiej drobiowego, dodac ziol itp.Ogoreczki, pomidorki, serek wszystko do bulki - troszke ketchupu lub majonezu ( nawet swojskiego ) i wyzerka jak ta lala - zdrowsze, tansze a ile przyjemnosci

                  Nawet skrzydelka a'la KFC mozna zrobic w domku
                  Last edited by antalis; 27-10-2008, 11:04.

                  Skomentuj


                    #10
                    Witam u mnie problem jest taki, że niestety te fast foody bardzo smakują dzieciom i najchętniej jadłyby je codziennie, ale raz na jakiś czas to odmiana od codziennego maminego jedzenia, "smakołyk" na który ja mam nawet ochotę.

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X