Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Klub Mam Staraczek

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Klub Mam Staraczek

    Hej Dziewczynki. Zakładam KLUB MAM STARACZEK bo wszystkie jesteśmy za tym pomysłem.


  •    
       

    #2
    Odp: Klub Mam Staraczek

    Cześć super że możemy tutaj porozmawiać o problemach statu oczekiwania i że będziemy w stałym kontakcie!!! dziewczynki dopisujcie się czekamy!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Klub Mam Staraczek

      Mam nadzieję, że za niedługo wszystkie dziewczyny ściągniemy do nas. Fajnie, że mamy siebie nawzajem. Pa buziaki...


      Skomentuj


        #4
        Odp: Klub Mam Staraczek

        Witka!
        Jak milo znalesc sie na takim forum....
        Jestem przeszczesliwa, ale ze wzgledu na mloda ciaze ciagle mnie cos martwi tez tak macie?
        Mam nadzieje ze klub bedzie powiekszal sie w szybkim tepie

        Skomentuj


          #5
          Odp: Klub Mam Staraczek

          Dziewczynki cieszę się, że znów jesteśmy razem.
          Viki to chyba normalne, że mamy obawy i się martwimy. Ja mam 11 tc i po tych moich przejściach z drogami moczowymi cały czas boję się, że coś może się stać z moim maleństwem. Taki nasz los Kochane, że już zawsze będziemy się martwić o nasze pociechy.
          Viki, Bajtel na kiedy macie termin porodu?


          Skomentuj


            #6
            Odp: Klub Mam Staraczek

            Hej mamuśki to ja jestem najmłodszą mamuśką bo dopiero 6 tydz, i okropnie się boję że będzie coś nie tak????? Strach mnie przepełnia a zarazem radość,nie wiem już sama jak się czuję. pozdrawiam papa

            Skomentuj


              #7
              Odp: Klub Mam Staraczek

              No i ja już się odnalazłam
              Witajcie

              bajtel spokojnie będzie ok nie stresuj się bo to może tylko zaszkodzić

              Pozdrawiam Was


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Klub Mam Staraczek

                Mi dzisiaj głowa pęka. mam tak niskie ciśnienie ( 70 na 90), że lecę z nóg a mówią, że przy ciąży się podnosi ale chyba nie każemu. A tak w ogóle to się cieszę bo mdłości mineły i mogę zjeść coraz więcej rzeczy ale chyba bez jakiejś diety się nie obędzie bo i tak mam już nadwagę po pierwszym dziecku i po hormanach które łykam na tarczycę... kurcze nie ma lekko. Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli.
                Angel a Ty w któym tyg. ciąży jesteś?


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Klub Mam Staraczek

                  Niestety na razie w żadnym...


                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Klub Mam Staraczek

                    bajtel ja tez mam 6 tc. Idziemy równo. Ja jeszcze nie mam terminu bylam za wczesnie na wizycie zeby coś ustalać, byl widoczny pecherzyk ciazowy, nastepna wizyta 9 grudnia, nie moge sie doczekac bo bedzie juz widoczne dziecko. A jak sie czujecie dziwczyny ja bym ciagle spała, i bolą cycuszki no idzisiaj rano stwierdzilam ze musze napic sie soku pomaranczowego, koniecznie!
                    Caluje mamuski

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Klub Mam Staraczek

                      I jesli chodzi o strach to ja tez to mam wlasciwie to bardziej na poczatku sie balma niz cieszylam. Trzeba byc dobrej mysli i dbac o siebie nic innego nie mozemy zrobic.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Klub Mam Staraczek

                        Moze to glupie pytanie ale czy ty bajtel, bylas wczesniej zarejestrowana jako gosia1970?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Klub Mam Staraczek

                          rany viki, a myslałam, że sama z tymi pomarańczami zostałam hihihi w pierwszej ciązy przez pierwsze 1.5 miesiąca nie mogłam przełknąć nic poza mandarynkami, pomarańczami i sokiem pomarańczowym. dosłownie tym żyłam, a po wszystkim innym mnie targało. Ostatnio dopadło mnie to samo, potrafie litre soku wpić naraz, ale wiem, że to o niczym nie świadczy i mogę się tylko nakręcać.
                          Twoja chęc na pomarancze to nic dziwnego, widocznie tego ci w organizmie brakuje, a ciało nie kłamie
                          a powiedzcie mi dziewczyny, pytanie z innej beczki, jaki sluz zaobserwowałyście u siebie w ciąży? ja prawde mowic mam raczej susze, ale jak już coś to pojawia się troszke białego, lepkiego, coś jak ścięte jajko kurze. nie pamiętam jak było w pierwszej ciąży
                          pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie. mam nadzieję, że w krótce do was dołączymy.

                          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Klub Mam Staraczek

                            Hej dziewczynki widzę Viki że idziemy równo tylko ja a dziś się dziwnie czuje bo mdłości mi przeszły i tempka spadła a to niedobrze. dzwoniłam i jutro zaraz z rana o 6.00 mam do ginka wizytę .martwię się bo wyczytałam że takie objawy to nic dobrego -koniec ?????????

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Klub Mam Staraczek

                              Bajtel kochana nie zamartwiaj się na zapas! poczekaj do rana, idz na wizytę do lekarza, na pewno będzie wszystko dobrze musi być!! wyrzuć z głowy niepotrzebne, złe myśli! Jestem z tobą całym serduszkiem

                              Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

                              Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




                              Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X