Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks ze starszym facetem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    kazdy robi jak lubi

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Seks ze straszym facetem jest boski, ale układanie z takim życia to juz inna bajka, chyba rzadko taki związek ma szanse na przetrwanie.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #18
        oj panienki ja osobiscie starszego bym nie chciala kiedys sie spotykalam z 12 lat starszym odemnie i powiem szczerze starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.tutatj niema mowy o docieraniu sie zwiazku akceptujesz jaki jest i basta zadne ugody, ejstem zdania na stare lata lepiej byc nianka niz pielegniarka.
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #19
          a ja się z wami nie zgodzę. 20 lat może dużo, ale czemu 12? mój mąż jest ode mnie 12 lat starszy i to wcale nie jest zbyt dużo. znam pary, których róznica wieku jest większa i są ze sobą bardzo szczęśliwe. starszy facet to przede wszystkim odpowiedzialny facet(oczywiście czasami zdarzy się wyjątek),nie wykluczam też że młodszy czasami nie jest. przy nim czuje się bezpiecznie. spotykałam się z młodszymi i nie spisali się.
          jesteśmy ze sobę 2 lata i jest nam razem cudownie
          czasmi zdarzają sie zgrzyty ale w jakim związku ich nie ma.




          Skomentuj


            #20
            Napisane przez polavica1 Pokaż wiadomość
            oj panienki ja osobiscie starszego bym nie chciala kiedys sie spotykalam z 12 lat starszym odemnie i powiem szczerze starego psa nowych sztuczek nie nauczysz.tutatj niema mowy o docieraniu sie zwiazku akceptujesz jaki jest i basta zadne ugody, ejstem zdania na stare lata lepiej byc nianka niz pielegniarka.
            Mam takie samo zdanie

            Skomentuj


              #21
              ja kiedyś spotykałam się z gościem o 13 lat ode mnie starszym, było dość dziwnie, ale taką filozofię miałam, że jak facet, to tylko starszy, bo jak to będzie wyglądać, gdy będzie inaczej, wiadomo, starszy, dojrzalszy i takie tam, a teraz co? mam o rok młodszego od siebie męża i dobrze mi z nim)

              Skomentuj


                #22
                Miałam facxeta 10 lat ode mnie starszego bylo i dobrze i zle, zalezy jak na to patrzec. W lozku ok bo byl bardziej doswiadczony, ale w zyciu traktowal mnie jak dziecko w sumei wtedy nim bylam tak naprawde. Mialam tez faceta 2 lata mlodszego, nazwalabym go wrecz chlopcem i bylo tylko tragicznie. Wywnioskowalam z tego wszystkiego, ze moj facet musi byc ode mnie starszy o conajmniej 4 lata i inbni mnie nie interesuja jakos.
                Mimo wszytsko uwazam, ze zwiazki z duza roznica wieku (taka do 15 lat) maja szanse na przetrwanie i sa szczesliwe.
                Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  powiedzialabym ze na jakis czas taka znajomosc moze byc ok (choc mnie osobiscie sorki ale obrzydza takie cos) na stale nie sadze - wczesniej czy pozniej ktores bedzie mialo dosc - bedzie albo za dziecinnie albo zbyt powaznie

                  Skomentuj


                    #24
                    Napisane przez grilek8 Pokaż wiadomość
                    powiedzialabym ze na jakis czas taka znajomosc moze byc ok (choc mnie osobiscie sorki ale obrzydza takie cos) na stale nie sadze - wczesniej czy pozniej ktores bedzie mialo dosc - bedzie albo za dziecinnie albo zbyt powaznie
                    a dlaczego takie coś cie obrzydza?
                    miłość nie patrzy w metryke
                    jakby twoja siostra albo koleżanka spotykała sie ze starzym facetem powiedziałabyś jej ze ich zwiazek cie obrzydza?




                    Skomentuj


                      #25
                      Napisane przez nicola
                      Przespać się a żyć z takim ....napewno jest róznica
                      dokładnie!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                        a dlaczego takie coś cie obrzydza?
                        miłość nie patrzy w metryke
                        jakby twoja siostra albo koleżanka spotykała sie ze starzym facetem powiedziałabyś jej ze ich zwiazek cie obrzydza?

                        nie obrzydza mnie zwiazek ale np sex z takim facetem - to prawiejak z ojcem

                        Skomentuj


                          #27
                          zalezy jaka roznica wieku, do 15 lat moze byc




                          Skomentuj


                            #28
                            a pomyslcie sobie ty 20 on 60 ....
                            mialam taka sytuacje, ze mezczyzna - znajomy zle odebral moje zachowanie i chcial mnie pocalowac. a u niego mozna bylo sie wszystkiego spodziewac. to byl facet, ktory lubil sex i z checia zaliczal kolejne. wiem to od naszej wspolnej znajomej. wiem od niej tez to, ze byl super w lozku.
                            Jakub 19.05.2008

                            Skomentuj


                              #29
                              Za Duza Roznica




                              Skomentuj


                                #30
                                grilek8 No wiesz !!!! W życiu bym nie myślała, że sypiam z ojcem
                                jak miałabym starszego męża. Bez przesady.

                                moniaB właśnie nie zależy jaka różnica wieku. Gdyby Twój mąż był o
                                20 lat starszy od Ciebie też byś go kochała, i co myślałabyś o nim jak
                                o ojcu, wątpię.

                                Nic obrzydliwego nie widzę, a czy tacy ludzie się potrafia dogadać z sobą
                                no to już inna sprawa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X