Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tatuś i jego zainteresowanie dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    a co powiecie na to, ze tatus spędza czas z dzieckiem tylko przed komputerem? Może i włącza mu mądre edukacyjne gry na bezpiecznym portalu np. ciufcia, itp. ale suma sumarum - nie robi z nim nic innego?...
    happiness is easy

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Nie ma to jak isc na łatwizne.
      Moze powiedz mu ze czas spedzany przed komputerem to czas stracony, ze malemu psuje oczka .W edukacyjne zabawy duzo lepiej wychodza na dywanie lub podworku

      Skomentuj


        #18
        Mój mąż bardzo kocha synka,często go przytula i mowi "kocham" ale rzadko kiedy jak jestem w domu zdarza mu sie z nim pobawic.Może nie potrafi?albo mu sie poprostu nie chce.Na spacer z nim wychodzi z przyjemnością.Nie wiem jak jest gdy ja jestem w pracy-ale z tego co wiem to włącza mu bajki w telewizji po to żeby miec spokój a on gra sobie na komputerze.Często jak mąż wroci z pracy to mały sie do niego garnie,wchodzi mu na kolana bo jest stęskniony za tatą.Ale tak sobie myślę że przytulanie a nie tylko zabawa to też poświęcanie dziecku czasu.Bo mój mąż dużo przytula ale mało sie z nim bawi.
        Alanek 14.09.2006

        Skomentuj


          #19
          każdy na swój sposób okazuje miłość drugiej osobie.mój mąż nie jest taki wylewny,musi mieć impuls zeby małą pocałować,albo przytulić,wiem że bardzo ją kocha i jest jego oczkiem w głowie,może kiedyś będzie bardziej to okazywał??
          a są tacy Tatusiowie,że mają więcej do powiedzenia w wychowaniu dziecka niż matka,a całymi dniami są w pracy

          Skomentuj


            #20
            To ja muszę napisac,że mam szczęście bo mój mąż od początku bardzo mi pomagał przy dziecku,od pierwszych godzin po porodzie.Bardzo lubi sie bawic z naszym synkiem,rzadko się zdarza żebyśmy go razem nie kąpali,nigdy nie miał problemu z przebieraniem pieluchy.
            PATRYK 17.04.2008

            Skomentuj


              #21
              Mój mąż każdą wolną chwilę spędza z dziećmi i tak było od zawsze. Często sam wychodzi z córką na spacer, wszystko umie przy niej zrobić i mój problem polega raczej na tym, że bardzo rozpieszcza córeczki, nie bardzo umie im odmówić. Zwłaszcza moja starsza córka (18 lat) owinęła go sobie wokół palca, a Malwina nie może się doczekać aż tata wróci z pracy, praktycznie od 15-tej stoi pod drzwiami i go woła.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Tatuś i jego zainteresowanie dzieckiem

                mi się wydaje, że to dużo zależy od kobiety. kobieta wie jak się bawić z dzieckiem jak się opiekować itd, facet nie ma pojęcia, jak się go nauczy i pokarze, że to jest fajne, to chętnie się zajmuje maluchem. z moim mężem tak było.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X