Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tatuś i jego zainteresowanie dzieckiem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Tatuś i jego zainteresowanie dzieckiem

    Słyszałam, że według badań statystycznych ojciec poświęca dziecku 5 minut dziennie. Baaardzo ubolewam nad tym, że mój mąż jest właśnie takim „tatusiem statystycznym” i zazwyczaj jest sto spraw ważniejszych od własnego dziecka...

    A jak jest u Was?
  •    
       

    #2
    Hej babeczki czy mam rozumieć, że tylko mój mąż jest statystyczny???

    Skomentuj


      #3
      Mój nie jest statystyczny. Poświęca 10 min

      Skomentuj


        #4
        To faktycznie sporo czasu... Mam nadzieję, że jak małe podrośnie, to mój bardziej się będzie garnął.

        Skomentuj


          #5
          W ten weekend było sporo zabawy z tatusiem, czyżby wyrobił miesięczną normę??? Chyba się zmienia...

          Skomentuj


            #6
            U nas w tym temacie raz lepiej, raz gorzej. Oczywiście rozumiem go, że może być zmęczony... ale ja też jestem, bywam zmęczona i chciałabym mieć dla siebie trochę czasu!!!

            Chyba czeka nas rozmowa, dłużej nie będę jej odwlekała!

            Skomentuj


              #7
              U Nas różnie to bywa, czasami zajmuje się małym tak długo i tak dobrze aż sama się dziwie a czasem zachowuje się jakby w ogóle go nie interesował, ale nieraz to rozumiem jak przychodzi w pracy padnięty. Na szczęście mam czas na swoje przyjemności i wtedy zostawiam małego z tatusiem a sama biegam do znajomych czy na zakupowe szaleństwa. Ogólnie nie mogę narzekać
              Last edited by Justyna25; 06-09-2008, 21:41.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                tatuś

                a u nas niema tatusia za to ja spędzam z dzieckiem 24h i jest cudownie.dzieci to cudne "zjawiska". kocham cie Oliwko

                Skomentuj


                  #9
                  UUUUUU nienajlepiej u Was. Mój mąż jak tylko wraca z parcy zaraz idzie do synka. Bardzo dużo czasu spędzają razem. Kąpiel to jest ich rytułał ja nie mam wstępu. Razem jedzą też kolacje. Często mąż w weekendy gdy jestem na uczelni zabiera synka na długi spacerek, na zakupki itp.
                  Prosimy o 5 gwiazdeczek na zdjecie mojego synka. Odklikam... tylko prosze o wiadomość na priv.
                  http://www.mamacafe.pl/forum/gallery...p?i=12762&c=46
                  Dziękuję

                  Skomentuj


                    #10
                    u nas też średniawo, na początku było super, ale ostatnio się zepsuło, na szczęście zaczęłam teraz studia zaoczne więc co drugi weekend mała spędzi tylko z tatusiem

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      heh moj to najwiecej czasu poswieca w weekend. w tyg albo pracuje do 19 -przychodzi jak mały śpi, albo wróci wczesniej i mowi ze zmeczony itd. Przywita sie, powie tata przyszedl i to jest cala zabawa....
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        Mój mąż ma nieraz dobre chęci ale jak tylko mała zaczyna sie buntować czy marudzić (zmiana pieluchy, jedzenie, chwilowo gorszy humor) to od razu rezygnuje, wścieka się i spada wszystko na mnie

                        Skomentuj


                          #13
                          Ja na męża nie mogę narzekać. Bardzo dużo czasu poświeca naszej córeczce od samego początku. Kiedyś się przyznał, że bał się ją dotykać i przewijać zaraz po urodzeniu, jednak robił to od samego początku. Jest bardzo dobrym tatusiem.

                          Skomentuj


                            #14
                            Witam serdecznie, ja niestety też mogę pochwalić się statystycznym mężem, który woli oglądać mecze i filmy, a zajmować się lubi najbadziej swoim samochodem, tylko tyle lepiej, że jeździ nim ciągle i chociaż robi zakupy, a malutka jest wtedy przy mnie. Może tak i lepiej.

                            Skomentuj


                              #15
                              no widzisz bozenko z tej samej puszki jestesmy bo moj maz tez za granica...i na chlopski rozum jak sie nie widzi dziecka 1,5mies to powinien sie stesknic a tu lipa...zagrozilam rozwodem smiech po prostu po pol roku od slubu rozwod ale musialam go postraszyc wszystkie inne moje starania zeszly na niczym zaczelo sie od tego ze moj maz byl przy porodzie strasznie to przezyl 18godz rodzilam i nic zakonczylo sie cesarka i do tego wybudzic mnie nie mogli dwa razy akcja serca sie zatrzymala i on to widzial no to moglam zrozumiec ze jak wrocilam do domu to tylko komputer go interesowal nic mi nie pomagal kompletnie a ja obolala po cieciu caly czas przy dziecku ale zacisnelam zeby i wytrzymalam tlumaczylam sobie ze ma traume po pordzie.drugi zjazd dziecko mialo juz 1,5mies powinien sie zachwycac jak urosla i stesknic a tu znow tylko komputer z wielka łaska mi pomagal jak go prosilam albo sie zloscil a wieczorem zdziwiony ze nie mam ochoty sie kochac! kto po takim dniu by mial ochote jak twoj kochany mezus bardziej w dzien uwielbia komputer a nie dziecko i zone.teraz za dwa dni bedzie trzeci zjazd od porodu jak byl teraz za granica zagrozilam rozwodem bo mialam dosc meza ktory nie zachowuje sie jak moj maz tylko jak obcy czlowiek powiedzialam ze juz o nic go nie poprosze jak ma takie fochy robic ze cale dwa mies nieraz sama sobie radze bez niego to i jak przyjedzie mi roznicy nie zrobi! chyba cos do niegop dotarlo bo od dwoch tyg nie moze sie doczekac az do nas przyjedzie a niech sie sytacja powtorzy to wywale kompa przez okno a jemu walizki wystawie!oczywscie tylko po to zeby zaczal sie zachowywac jak maz i ojciec bo zycia sobie be niego nie wyobrazam ale juz mam dosc bycia panna z dzieckiem bo tak sie czuje niestety. tzrymajcie kciuki oby bylo teraz lepiej najwyzszy czas.
                              Last edited by Niunia84; 29-10-2008, 14:34.
                              Wikunia 04.08.2008r

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X