Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

    Chciałabym sobie sprezentować jakiś zabieg z okazji ukończenia 30 -tego roku życia oraz kupić coś na zmarszczki. Zastanawiam się nad botoksem a kwasem hialuronowym.

    Jaki zabieg bedzie lepszy? Może ktoraś z Was miała pierwszy albo drugi i może coś napisać na ich temat?
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

    Nie można tak łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Oba zabiegi polegaja na ostrzyknięciu ale oba są rózne. Botoks wykonuje się w celu zmniejszenia zmarszczek mimicznych. Zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego w celu wypelnienia niektórych miejsc ( bruzd nosowo wargowych albo też powiekszenia ust)
    To co będzie u nas najlepsze wybierze lekarz medycyny estetycznej i właśnie do niego najlepiej będzie się wybrać.

    Na tej stronie jest kilka porad:
    xxxxxxxxxxx

    Na temat tego jak można często powtarzać botoks.
    Last edited by disne; 20-06-2020, 00:11. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

      Nie ukrywam, że sama zastanawiałam się nad takimi zabiegami. Jest ich bardzo dużo. Myślałam o zabiegu mezolift xxxxxxxx . Może warto by było wykonać taki, aby trochę podciągnąć zarysy twarzy.
      Last edited by disne; 20-06-2020, 00:11. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

        Jestem w podobnej sytuacji ale myślę, że dla mnie jeszcze za wcześnie na inwazyjne zabiegi estetyczne. Póki co nadal zdam się na porządne kremy pod oczy xxxxxxxxxx w nadziei, że to trochę opóźni postępowanie zmarszczek i wstrzyma ich rozwój. Do tego staram się wykonywać ćwiczenia skóry pod oczami oraz delikatnie wmasowuję krem w skórę.
        Last edited by disne; 20-06-2020, 00:11. Powód: link

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

          Zamiast ryzykować jakimiś zabiegami sięgnij po prostu po coś co jest sprawdzone. Spójrz chociażby na taki krem: xxxxxxxxxx, według mnie jest to dużo lepsza i bezpieczniejsza opcja. Nie ma sensu ryzykować tym, że się coś stanie, a w dodatku zabieg jest bardzo drogi.
          Last edited by disne; 20-06-2020, 00:11. Powód: link

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

            Zależy w jakim jesteś wieku ale wiem ze na pierwsze oznaki starzenia dobra jest mikrodermabrazja. Sama zamierzam zacząć chodzić na te zabiegi jak skoncze 30 lat.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

              A ktoś słyszał o tzw. HIFU? Podobno to jest jakaś nieinwazyjna metoda wykorzystująca jakieś fale. Chyba na same zmarszczki nie działa, ale na sprężystość i napięcie skóry już zdecydowanie.
              Ultraformer III podobno jest w tym najlepszy.
              Ktoś z tego korzystał?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                Nie znam... Ja myślę o redukcji zmarszczek wypełniaczami, co Wy na to? Ktoś już próbował?xxxxxxxxxxx
                Last edited by disne; 20-06-2020, 00:11. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                  Dziewczyny, a słyszałyście o wampirzym liftingu? Słyszałam o nim bardzo dobre opinie i też się zapisałam do kliniki Neonia w Krakowie xxxxxxxxx tu możecie więcej poczytać o samym zabiegu. Brzmi dość groźnie, ale tutaj zabiegi wykonuje Pani dermatolog Ewa Kopycińska, więc jestem spokojna
                  Last edited by disne; 20-06-2020, 00:12. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                    Jeśli chodzi o zabiegi przeciwzmarszczkowe to szeroki wybór zabiegów tego typu oferuje Gabinet Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Gorlicka Kruk. Z tego co wiem, bardzo dużą popularnością cieszy się również wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym. Wybór odpowiedniego zabiegu podejmowany jest podczas profesjonalnej konsultacji przeprowadzanej przez specjalistę. Na stronie internetowej xxxxxxxxx dostępne są szczegóły. Ze swojej strony polecam.
                    Last edited by disne; 20-06-2020, 00:12. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                      Napisane przez wiolka34 Pokaż wiadomość
                      Jestem w podobnej sytuacji ale myślę, że dla mnie jeszcze za wcześnie na inwazyjne zabiegi estetyczne. Póki co nadal zdam się na porządne kremy pod oczy xxxxx w nadziei, że to trochę opóźni postępowanie zmarszczek i wstrzyma ich rozwój. Do tego staram się wykonywać ćwiczenia skóry pod oczami oraz delikatnie wmasowuję krem w skórę.
                      Niezależnie od wieku można skorzystać z zupełnie bezinwazyjnych zabiegów. Na przykład Centrum Dermatologiczne Dr Ewy Minkowskiej w Warszawie (xxxxxx specjalizuje się w wielu zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Sama korzystałam z wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym, ale też słyszałam, że cryolift jest bardzo dobra opcją. Pozdrawiam
                      Last edited by disne; 20-06-2020, 00:12. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                        Jak dla mnie to najbardziej skuteczny są pilingi chemiczne, wypełnianie kwasem hialuronowym i laser frakcyjny, poczytajcie sobie o nim xxxxxx Najlepiej zrobić kilka zabiegów choc i po jednym jest już jakiś efekt. Ja zdecydowałam się na trzy zabiegi i efekt długo się utrzymuje.
                        Last edited by disne; 20-06-2020, 00:12. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                          tu masz rewelacyjny środek na zmarszczki- przynajmniej bezpieczny i naturalny koenzym Q10, ten produkt od Vualine jest rewelacyjny. Widziałam efekty u mojej kuzynki więc i ja sobie zamówiłam xxxxxxxxxxx
                          Last edited by disne; 20-06-2020, 00:13. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                            Wydaje mi się, że lepiej zacząć od kwasu hialuronowego- on lekko wypełnia zmarszczki, np. w okolicach oczu czy ust. Botoks z kolei to już raczej dla starszych osób na zmarszczki mimiczne, np. na czole. Najlepiej iść do lekarza, który oceni kondycję skóry i mając doświadczenie coś podpowie Ja mam na koncie póki co jedno wypełnienie kwasem pod oczami w melitusie. Wygląda to bardzo ładnie. Skóra jest nawilżona, dzięki czemu zmarszczki się spłyciły.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki zabieg najlepszy na zmarszczki na twarzy

                              Hej
                              Ja bardzo polecam xxxxxxxxx, który świetnie redukuje widoczność zmarszczek, a także wpływa na poprawę kondycji oraz jakości skóry. Rezultaty są bardzo satysfakcjonujące i widocznie niemal natychmiast. Sprawdźcie koniecznie!
                              Last edited by disne; 20-06-2020, 00:13. Powód: link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X