Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pożegnanie "smoka" :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pożegnanie "smoka" :)

    W jakim wieku wasze dzieci pozegnaly sie ze smoczkiem? A moze jeszcze "korzystaja" z niego? Jaki jest najlepszy czas by pozucic tego "przyjaciela?

    Piszcie

    moj synek oduczyl sie ssania smoczka w wieku 8 miesiecy
  •    
       

    #2
    a mialas jakas technike czy sam odstawil?
    PAULINKA 31.8.2003
    VICTORIA 20.5.2008

    12.1.2009r raczkowanie
    13.1.2009 pozegnanie cycunia
    16.1.2009 samodzielne siadanie

    Skomentuj


      #3
      Jakos tak sam odstawil, moze mu sie znudzil, bo mial taki okres czasu ze bral wszystkie zabawki do buzi i w "miedzy czasie" zapomnial o smoczku
      Ile Twoja pociecha ma miesiecy? Oduczasz?

      Skomentuj


        #4
        20 skonczy 6 i tak mnie to martwi bo starsza wogole smoka nie miala i ten temat mnie omina
        PAULINKA 31.8.2003
        VICTORIA 20.5.2008

        12.1.2009r raczkowanie
        13.1.2009 pozegnanie cycunia
        16.1.2009 samodzielne siadanie

        Skomentuj


          #5
          to mój synek troche dlużej ciągał monia, miał niecałe dwa lata jak odstawilismy mu smoka, to znaczy mąż się zebrał na odwagę i poprostu go przeciął wzdłuż,synek stwierdził że monio jest be i ku mojemu zdziwieniu nie było płaczu, synek wspominał go jeszcze przez tydzień, tylko zasypianie zajmowało mu troszkę dłużej

          Skomentuj


            #6
            Moze sprobuj rzadziej dawac smoka lub odwracac jej uwage czyms innym. Jak dzieci sie juz na cos upra...

            Skomentuj


              #7
              witam!
              my pożegnałyśmy smoka jakieś 2 tygodnie temu, mała sama rzadziej z niego korzystała, aż w końcu zaczęła się złościć jak jej dawałam smoka, myślę, że to był efekt uboczny wyrastających ząbków, od dwóch dni mamy pierwszego, już jej nie daję smoka w ogóle, jak ostatnio znalazła gdzieś w zabawkach, to wcale się nim nie zainteresowała

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                A Ja Mam Problem Z Pożegnaniem Butelki Kubuś Ma Juz 21 Miesięcy I Nie Chce Się Z Nimi Rozstać..

                Smoczka Nigdy Nie Chciał Od Urodzenia..
                A Od Butelek Się Chyba Uzależnił..
                Kupiłam Już Wszystko Co Możliwe Od Kubków Niekapków Po Kubki Z Rurką.. I Nic..


                Poradźcie..proszę..

                Skomentuj


                  #9
                  My już mamy 8 miesiąc za sobą i jestem przerażona, bo
                  do zasypiania smok musi być. Kładę go bez smoka i będzie
                  tak długo się wydzierał aż mu nie dam smoka. Może po godzinie
                  padł by bez tego smoka ze zmęczenia, ale jakoś nie mam serca
                  Jak zaśnie a go wypluję to bardzo rzadko się budzi by mu go podać
                  czyli spać z nim nie potrzebuje.
                  Ale jak się zdenerwuje to nic go nie potrafi uspokoić tylko smok

                  Skomentuj


                    #10
                    sayapoamore mój mąż pił z butli do 6 lat i jakoś nic mu nie
                    jest Tylko często się z niego śmieję
                    Ale myślę, że nie ma się czym martwić, spróbuj mu mówić, że jest
                    już duży, że powinien z kubków pić, może coś to podziała

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      u nas wywaliliśmy smoka jak mały miał 1,5 roku. Początki były trudne ale jakoś przetrwał i on i my
                      pozdrawiam

                      Skomentuj


                        #12
                        moja corcia nie chce smoka ale za to syn ciagna dydka do 18 m-ca zycia , ktoregos razu dydek spadl na ziemie i byl caly w piasku , powiedzialam ze dydus jest brudny a on sam go wyzucil do smietnika i wiecej o nim nie wspominal

                        Skomentuj


                          #13
                          moja Marysia zrezygnowała ze smoka jak miała 5 m-cy, sama go nie chciałą. słyszałamże dzieci potrzebuja ssania do 6 m-cy




                          Skomentuj


                            #14
                            ja smoka dałam jak mała miała miesiąc bo miała taką potrzebę ssania a piersi nie chciała
                            ale jak miała 2 miesiące to odstawiłam bo sie tylko złościła wypadał jej
                            przez pierwszą noc trochę marudziła ale potem było tylko lepiej
                            ostatnio dałam jej o tak żeby sprawdzić czy pamieta jak sie ssie
                            nie pamięta pooglądała go i wyrzuciła


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              #15
                              Napisane przez moniaB Pokaż wiadomość
                              moja Marysia zrezygnowała ze smoka jak miała 5 m-cy, sama go nie chciałą. słyszałamże dzieci potrzebuja ssania do 6 m-cy
                              popieram, też tak wyczytałam, później to tylko przyzwyczajenie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X