Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lipolifting pod oczy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Lipolifting pod oczy

    czy ktos miał taki zabieg?
    czy po wchłonieciu sie tłuszczu nie zostaja worki pod oczami lub wieksze zmarszczki?
    ile efekt sie utrzymuje? jakiego lekarza mozecie polecic?
  •    
       

    #2
    Odp: Lipolifting pod oczy

    Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
    czy ktos miał taki zabieg?
    czy po wchłonieciu sie tłuszczu nie zostaja worki pod oczami lub wieksze zmarszczki?
    ile efekt sie utrzymuje? jakiego lekarza mozecie polecic?

    Najlepiej jest poszukać dobrej kliniki chirurgii plastycznej. Tak aby wykonali Ci zabieg wykwalifikowany lekarz albo kosmetolog :
    http://kobietawielepiej.pl/uroda/co-to-jest-lipofilling

    Jest to przeszczep tkanki tłuszczowej z jednego miejsca w drugie. Maiałm zabieg i osobiscie jestem bardzo zadowolona. Miałam worki pod oczasmi, zmarszczki. Aktualnie są o wiele mniejsze i twarz wyglada o wiele młodziej i ładniej.

    Polecam.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Lipolifting pod oczy

      Napisane przez emmaz Pokaż wiadomość
      czy ktos miał taki zabieg?
      czy po wchłonieciu sie tłuszczu nie zostaja worki pod oczami lub wieksze zmarszczki?
      ile efekt sie utrzymuje? jakiego lekarza mozecie polecic?
      i jak wykonalas zabieg? Tez sie nad tym zastanawiam :/ ale nie wiem nadal co robić...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Lipolifting pod oczy

        Ja miałam lipolifting w Melitusie w Warszawie http://klinikamelitus.pl/, zabieg przeprowadzil chirurg dr Marek Kwiatkowski. Z zabiegu jestem bardzo zadowolona, nie ma efektow ubocznych, workow pod oczami takze nie ma Mysle ze lepiej byc nie moglo

        Skomentuj


          #5
          Odp: Lipolifting pod oczy

          nie znam tego zabiegu? wiec nie bardzo wiem jakiego lekarza moglabym ci polecic na okolice oczu poszlam na wypelnienie kwasem hialuronowym i tu moge ci z czystym sumieniem polecic doktor Noszczyk efekt jest delikatny, ale widac roznice, bo skora napięła sie, zmarszczki sa wygladzone, ogolnie czuje, ze skora jest nawilzona, zregenerowana.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X