Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gliwice powiększanie ust

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Gliwice powiększanie ust

    Dziewczyny postanowiłam powiększyć sobie usta ale szukam dobrego ale to naprawdę dobrego miejsca na wykonanie takiego zabiegu bo zalezy mi tutaj na możliwie najlepszym efekcie.

    Kogo możecie polecić?

    #2
    Odp: Gliwice powiększanie ust

    Napisane przez moonkaz Pokaż wiadomość
    Dziewczyny postanowiłam powiększyć sobie usta ale szukam dobrego ale to naprawdę dobrego miejsca na wykonanie takiego zabiegu bo zalezy mi tutaj na możliwie najlepszym efekcie.

    Kogo możecie polecić?

    Nie polecam na pewno kosmetyczek bez doświadczenia bo jednak powiększanie ust to zabieg, który musi byc wykonany przez profesjonaliste jeśli oczekujecie naturalnego efektu.

    Ze swojej strony mogę poleci Ci ten gabinet:
    https://arteclinic.pl/medycyna-estet...odelowanie-ust

    Zdecydowałam sie w nim na powiększenie ust oraz jestem zadowolona. Na początku po powiększeniu usta wyglądały na zbyt duże jednak potem jak opuchlizna zmiejszyla sie to wyglądały o wiele lepiej.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Gliwice powiększanie ust

      A nie myslalas o innych miastach? Bo nie jest łatwo o dobrego lekarza, ktory subtelnie powiekszy usta. Zerknij sobie na Melitus w Warszawie. Ja tam byłam kilka miesiecy temu o doktor Noszczyk i polecam Bardzo miła pani doktor, duzo mi wytlumaczyla i ostatecznie za jej poradą zdecydowalam sie na delikatna poprawke ust, ktora, jak sie okazalo, w zupelnosci mi wystarczyla, zeby wygladac lepiej, ale nie sztucznie

      Skomentuj

             
      Working...
      X