Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy nowe podpaski Always Ultra

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Testujemy nowe podpaski Always Ultra

    Ostatnio miałam okazję przetestować nowe podpaski Always Ultra, Ultra Night i Ultra Sensitive. Nie spodziewałam się zbytniej różnicy od dotychczasowo używanych podpasek, jednak jestem mile zaskoczona. Podpaski te zapewniają do 100% ochrony przed przeciekaniem i zatrzymują wilgoć o wiele lepiej. Żeby to sprawdzić specjalnie podczas okresu nosiłam tylko biała bieliznę . Ponadto maskują i neutralizują niechciany zapach, a wariant Sensitive ma miękką jak bawełna powłoczkę, który zapewnia jeszcze większy komfort podczas noszenia. Myślę, że "zaprzyjaźnię" się z nimi na długo. A wy wypróbowałyście nowe Always? Jestem ciekawa waszych opinii.

    #2
    Odp: Testujemy nowe podpaski Always Ultra

    Witam. Ja także jestem jedną z Ambasadorek Always Dzięki udziałowi w projekcie mam okazję testować nowe podpaski Always Ultra w trzech wariantach: Super Plus, Sensitive Super Plus oraz Night. Podarowałam saszetki z trzema rodzajami podpasek moim siostrom, przyjaciółkom, sąsiadkom, znajomym i koleżankom z pracy. Przeprowadziłyśmy także test chłonności podpasek Always Ultra. Wniosek z testowania jest jeden - nowe podpaski Always Ultra gwarantują 100% ochrony przed przeciekaniem oraz komfort i niezawodność w każdej sytuacji. Polecam rosemary

    Skomentuj


      #3
      Odp: Testujemy nowe podpaski Always Ultra

      Też dane mi było testować!
      Super chłonne.
      Super cienkie.
      Super delikatne.

      Skomentuj

             
      Working...
      X