Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jaki macie dziś humor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    A ja mam dzis bardzo dobry humorek.Wreszcie odwazylam sie usiasc za kolkiem(o czym pisalam w innym watku),poza tym swiecilo u nas piekne slonce a na mnie to zawsze pozytywnie dziala

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      smutna

      A co zrobić jeśli nie najlepiej wychodzi mi rola mamy??

      Skomentuj


        #63
        A co jeśli nie wychodzi mi rola mamy??

        Skomentuj


          #64
          Napisane przez Basia101 Pokaż wiadomość
          jesteście dziś wesołe czy smutne?
          Chyba częściej smutne, bo chyba nie radze sobie z rolą mamy.

          Skomentuj


            #65
            Napisane przez osesek Pokaż wiadomość
            Chyba częściej smutne, bo chyba nie radze sobie z rolą mamy.
            Co sie dzieje osesek?Czasami sa dni gorsze,nie martw sie kochana,na pewno jestes super mama
            Ja mam dobry humor,ale troche zle sie czuje,chyba przesilenie zimowe
            Odstawilam corke od piersi w zeszlym tyg.musze brac leki,bo mleka mam jak jakas dojna krowcia
            Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

            Skomentuj


              #66
              Inka jak masz dużo mleka to zamrażaj....mamy kryzys,więc jak Cię załapie(czego nie życzę)nie będziesz miała kasy, mleko będzie jak znalazł

              Skomentuj


                #67
                Napisane przez froch Pokaż wiadomość
                Inka jak masz dużo mleka to zamrażaj....mamy kryzys,więc jak Cię załapie(czego nie życzę)nie będziesz miała kasy, mleko będzie jak znalazł
                hehe juz sobie o tym pomyslalam,ale juz mam dosc tego mleka w cycach....
                Karmilam 14 miesiecy i nawet widmo kryzysu mnie nie przekona
                Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Czemu Osesek uważasz że nie radzisz sobie z rolą mamy?napisz nam co Cie martwi to postaramy Ci sie pomóc,jakoś Cie pocieszyc.Po to tu jesteśmy
                  Alanek 14.09.2006

                  Skomentuj


                    #69
                    Siedze sobie i popijam kawke-mój narkotyk humorek mam dobry pomimo że na zewnątrz szaro.Ale pocieszam sie tym,że jeszcze tylko luty bo w marcu to ja już wszędzie czuje wiosne-nawet jak zimno.Marzec to dla mnie już wiosenny miesiąc.Jak ja sie nie umiem doczekac kiedy drzewa i krzewy zaczną puszczac zielone pąki i te bazie kotki...ale sie rozmarzyłam Wiosną powietrze ma inny zapach.
                    Alanek 14.09.2006

                    Skomentuj


                      #70
                      ja codziennie wstaje w dobrym nastroju.. jak otworzę gały a tu moj Aniołek się do mnie usmiecha...to zawsze jestem szczęśliwa.
                      chyba że w ciągu dnia mi sie z pierd....

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        gud morning
                        frog a moj aniolek od tygodnia budzi nas jeczeniem.zwariowac mozna.chyba jej ten zly pogodowy nastroj sie udziela.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #72
                          A u mnie klotnia wczoraj byla wieczorem wiec dzis "milczenie owiec".Ciekwe kiedy panu obrazalskiemu minie...z synkiem sobie herbatniki jemy i sie odprezam

                          Skomentuj


                            #73
                            porażka .. dzisiaj była wiziyta u laryngologa i alergologa i niepewnośc do września do testów..

                            Skomentuj


                              #74
                              U mnie w porzadku,mialam powera od samego rana,wysprzatalam mieszkanko,bylam na zakupach z Niunia,a teraz wrocilam z solarki,uwielbiam taki relaks
                              Milego wieczoru dziewczynki
                              Miki 11 lat,Maia 14 miesiecy

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: jaki macie dziś humor

                                wesoła , bo mam fajne plany na weekend majowy, no i maluszek tak pięknie biega i się bawi, no i mam siłę na trening, a muszę schudnąć trochę ;p

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X