Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

kanibalizm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    kanibalizm

    http://media.wp.pl/kat,37976,wid,105...?P%5Bpage%5D=5
    wlasnie to przeczytalam .... powiem krotko jestem w szoku
    Jakub 19.05.2008
  •    
       

    #2
    Ciekawy artykul ,a w szoku jestes bo ? Chodzi Ci o sam kanibalizm czy jakis konkretny przyklad?

    Skomentuj


      #3
      dziwy i dziwactwa z całego świata....szok

      Skomentuj


        #4
        ellaja1728 no właśnie, dlaczego jesteś w szoku ??

        Ja jestem pewna na 100%, że w obliczu śmiertelnego głodu
        każdy postąpił by tak samo.
        Nie uwierzę, że ktokolwiek świadomie zgodziłby się na własną
        śmierć przez zagłodzenie.
        Ale to moje zdanie

        Skomentuj


          #5
          mnie w tym artykule zaskoczyly 2 przyklady : pierwszy to o rozbitkach ,ktorzy nie potrafili wytlumaczyc dlaczego zabili by zjesc skoro mieli zapas zwlok i o facecie ktoremu zachcialo sie zjesc swojego penisa

          Skomentuj


            #6
            po prostu ten artykul mnie obudzil

            w sumie tak naprawde to czlowiek nie zastanawia sie (przynajmniej ja) nad takimi rzeczami, a tu nagle bum i nie trzeba daleko szukac.
            tak sobie mysle czy tez bym zjadla czkowieka ... jak na razie mnie to brzydzi i nie wyobrazam sobie. ja mam problem, zeby zrobic cos z surowego np. konskiego miesa, a tu czlowiek brrrr
            chyba nie potrafilabym zyc ze swiadomoscia ze zjadlam jakegos czlowieka
            Jakub 19.05.2008

            Skomentuj


              #7
              iwona_be też się zastanawiałam nad tymi rozbitkami. Mnie się
              wydaje, że zostali zabici o tak.... może się pokłócili, coś się komuś
              nie spodobało. A potem ciężko się do tego przyznać bo oskarżono by
              ich o morderstwo

              Uważam za "normalną" sytuację w obliczu głodu, co do reszty przypadków,
              że jest to po prostu zwichrowana psychika

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                ellaja1728 masz racje ten artykul moze byc z rana malostrawny ale uwazam ze czlowiek w ekstremalnych sytuacjach potrafi zaskoczyc samego siebie dlatego tez ciagle sprawdza sie powiedzenie " nigdy nie mow nigdy"

                colleen mozliwe ze masz racje ,nie myslalam o tym pod tym katem

                Skomentuj


                  #9
                  Witam
                  Straszne, jak widać zwyrodnialców na świecie nie brakuje, chodzi mi o współczesne czasy zwłaszcza.

                  "Akt zjedzenia ciała był za to dowodem największej miłości" - nieźle, dzięki za taką dozgonną miłość!

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X