Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
    Tak, pod makijaż nie, tylko, że ja się nie maluję więc mi to "wsioradno" a ze świeceniem sobie radzę po prostu ściągając płatkiem kosmetycznym, lub nakładając olejek na mokrą buzię.
    A ja nie lubię bo nawet po ściągnieciu wacikiem bo skóra i tak łapie wszelkie zanieczyszczenia i kurz, taka jest lepka.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

      Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
      A ja nie lubię bo nawet po ściągnieciu wacikiem bo skóra i tak łapie wszelkie zanieczyszczenia i kurz, taka jest lepka.
      Ja używam od roku, nie przeszkadza mi, mąż też używa, bardzo go lubi Zaraziłam go dbaniem o siebie

      Skomentuj


        #18
        Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

        Dobry krem zakupiłam w aptece Ziko dermo, Panie pracujace tam to dermokonsultantki i potrafią fachowo dobrać krem do skóry.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

          ja polecam sensilis upgrade, jeśli chodzi o zmarszczki, naprawdę świetnie działa.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

            Jedenmu pomoże krem zwykły dla kogos innego musi być lepszy to wszystko zalezy od cery.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

              Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
              Jedenmu pomoże krem zwykły dla kogos innego musi być lepszy to wszystko zalezy od cery.
              Dokładnie, też mi się tak wydaje ze to raczej nie będzie obiektywna opinia. No i trzeba pamiętać, że im wcześniej zacznie się takie kremy używać tym gorzej bo zacząć łatwo ale przestać potem już gorzej bo zmarszczki pojawią się w ekspresowym tempie :/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                Napisane przez sylwka3000
                Proponuję wybrać się do ziko dermo, mają tam duży wybór specjalistycznych kosmetyków i profesjonalną obsługe, która pomoże nam w ewentualnym wyborze
                To ja widać miałam pecha bo weszłam niedawno właśnie do Ziko po krem do rąk i babeczka w ogóle nie miała pojęcia o tym co sprzedaje

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                  Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                  To ja widać miałam pecha bo weszłam niedawno właśnie do Ziko po krem do rąk i babeczka w ogóle nie miała pojęcia o tym co sprzedaje
                  ja tez jakos tego sklepu nie lubie - nio jakos mi nie gra cos w nim

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                    No cóż mi też przydałby się taki odwracacz czasu, jak dotąd nic na prawdę godnego polecenia nie znalazła. Młodszym dziewczynom radzę zapobiegać, a nie później próbować wypełniać zmarszczki.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                      "Dziewczyny tak naprawdę to nie ma żadnego skutecznego domowego sposobu na zmarszczki. Można wprawdzie nieco opóźnić ich pojawienie się ale jesli już się pojawią to trzeba po prostu wybrać sie na profesjonalny zabieg a nie liczyć na to,że same zniknąc. Raczej nie macie się czego spodziewać. Jest wiele zabiegów. Sama ze swojej strony mogę Wam polecić zabieg osoczem bogatopłytkowym bo daje bardzo dobre efekty i jednocześnie pobudza syntezę kolagenu.
                      Można sie na to zapisać obecnie w Gdańsku w centrum medycznym Lifemedica:
                      http://clinicadermatologica.pl/zabie...bogatoplytkowe - tutaj macie kontakt. "

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                        Moja Mama lubi kremy oeparol, tam są dwie serie przeciwzmarszczkowe, jedna się nazywa eliftance.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                          Na prawdę godne polecenia są kremy Vichy. Dostałam, stosuję i jestem bardzo zadowolona. Mają jednak jeden duży minus: są drogie, więc pewnie sama sobie bym nie kupiła.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                            Napisane przez bobusie2 Pokaż wiadomość
                            Na prawdę godne polecenia są kremy Vichy. Dostałam, stosuję i jestem bardzo zadowolona. Mają jednak jeden duży minus: są drogie, więc pewnie sama sobie bym nie kupiła.
                            Oj tak kosmetyki Vichy to spory dodatek. Ja używałam w ciąży mleczka z Rossmanna Babydream fur Mama i jak na tą cenę spisało się bardzo dobrze. Nie mogę jednak powiedzieć, że wcale nie mam rozstępów, kilka się pojawiło. Pewnie gdybym nie używała tego mleczka to byłoby ich dużo, dużo więcej


                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                              Napisane przez blawatkowa15 Pokaż wiadomość
                              Oj tak kosmetyki Vichy to spory dodatek. Ja używałam w ciąży mleczka z Rossmanna Babydream fur Mama i jak na tą cenę spisało się bardzo dobrze. Nie mogę jednak powiedzieć, że wcale nie mam rozstępów, kilka się pojawiło. Pewnie gdybym nie używała tego mleczka to byłoby ich dużo, dużo więcej
                              Dałam plamę, nie ma co:P Co mają zmarszczki do rozstępów Ja używam kremu ziaja, który bardzo dobrze nawilża moją skórę. Jestem z niego bardzo zadowolona Najważniejsze jest jednak odpowiednie nawodnienie organizmu


                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Skuteczny krem przeciw zmarszczkom szukam

                                A co sądzicie o tego typu zabiegach na zmarszczki - Drstyczen.pl. Uważam, że jeśli chodzi o walkę z zmarszczkami, to jest to chyba najlepszy sposób na pozbycie się ich.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X