Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ile czasu starań o dzidziusia?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

    Nam wyszło od razu za pierwszym razem i to dwa razy. Mamy dwie zdrowe córeczki
    Zapraszam na mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: www.szczesliwamama.pl

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

      Bardzo proszę przyszłe mamy o wypełnienie anonimowej ankiety dotyczącej stanu wiedzy kobiet w ciąży na temat żywności funkcjonalnej poniższa ankieta ma formę testu dzięki czemu będziecie Panie mogły sprawdzić co wiecie na temat tej nowej żywności jak również dowiedzieć się czegoś nowego w tym temacie
      Zapraszam i dziękuję za każdą udzieloną odpowiedź
      link:
      http://www.survio.com/survey/d/A8P9P2V9I2U9T6K7K

      Skomentuj


        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

        Czasem faktycznie jest to problematyczne... U nas jakoś jednak obyło się bez dodatkowych przygód. Bardzo się jednak bałam porodu i korzystałam z pomocy Magdamed Szkoła Rodzenia , dzięki nim udało mi się przygotować na ten ważny dzień

        Skomentuj


          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

          U nas trudno mówić o staraniach... Wzięliśmy ślub i dwa tygodnie po ślubie byłam w ciąży Z dzieckiem czekaliśmy do ślubu i mieliśmy po ślubie starać się, ale zanim zaczęliśmy dzidziuś był choć nastawialiśmy się na wielomiesięczną walkę ze względu na moje problemy zdrowotne i opinie lekarzy, że szanse na ciąże nie są duże w moim przypadku.

          Skomentuj


            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

            Od podjęcia decyzji że czas zacząc starać się o dziecko do zajścia w ciąże nie trwało 2 miesiące. Gdy zobaczyliśmy dwie kreseczki to sie zdziwiliśmy bo nie spodziewaliśmy się ze tak łatwo i szybko się uda.

            Skomentuj


              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

              My staraliśmy się przez miesiąc, nie wiem dokładnie dnia poczęcia, bo było zbyt przyjemnie żeby się nad tym zastanawiać. Właśnie dlatego mnie zastanawia ktoś napisał tutaj że starał się, i że szybko poszło bo za pierwszym razem i zna dzień poczęcia, czyli więcej prób nie było? aż do spodziewanej miesiączki? Jedna ze znajomych też mówiła w pracy że złoty strzał. WHAT? sobie myślę to tylko raz i już wie, że jest w ciąży? Nawet przy regularnych cyklach, nie ma się 100% pewności

              Skomentuj


                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                u nas poszło trochę dłużej także dziewczyny cieszcie iśe że tak szybko bo ja z wytęsknieniem czekałam na dwie kreseczki jakieś 7-8 miesięcy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                  My dopiero, co powzięliśmy tę decyzję - staramy się od początku roku - mam nadzieję, ze sprawnie pójdzie :P
                  Fiki-miki materace

                  Skomentuj


                    Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                    trzymamy w takim razie mocno kciuki Przede wszystkim się nie stresujcie i nie rób co chwilę testów ciążowych

                    Skomentuj


                      Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                      My staramy się od trzech miesięcy i na razie nic
                      Za miesiąc mam wizytę u lekarza może on coś powie...
                      A wspomagacie się czymś dodatkowo? Ja biorę tylko kwas foliowy i wit. D

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                        Ja się staram już 15 cykli, ale ja mam problemy z owulacją, obecnie jestem na cyklu stymulowanym. 3 cykle to naprawdę niewiele, chociaż ja z tego co pamiętam panikowałam już po 2 nieudanych miesiącach. Każdy przeżywa to po swojemu u mnie każde testowanie to 2 dni dramatu i płaczu. Ale trzeba mieć nadzieję i w końcu każdej z nas się uda!! Nie ma innej opcji

                        Skomentuj


                          Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                          To ja jestem jakąś szczęściarą bo nam udało się za pierwszym razem. Powiem szczerze, ze w szoku byłam, bo bałam się, że będę miała problemy z zajściem w ciążę a tu taka niespodzianka.

                          Skomentuj


                            Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                            Napisane przez agrafka13 Pokaż wiadomość
                            To ja jestem jakąś szczęściarą bo nam udało się za pierwszym razem. Powiem szczerze, ze w szoku byłam, bo bałam się, że będę miała problemy z zajściem w ciążę a tu taka niespodzianka.
                            No ciesz się I korzystaj..... może teraz drugie ?
                            My z mężem myśłimy już o drugiem ale wiem że może to trochę potrwać.

                            Skomentuj


                              Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                              My też myslimy o drugim, ale jak na pierwsze byłam zdecydowana to na drugie już nie tak bardzo. Chcę, ale boję się, ze nie dam rady z dwójką sama w domu.

                              Skomentuj


                                Odp: Ile czasu starań o dzidziusia?

                                też mam obawy że nie dam rady. W sumie syn chodzi teraz do żłobka i z jednej storny mógł[B]y wtedy być ze mną w domu tylko czy ja dam radę? Poza tym on lubi chodzić do dzieci

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X