Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wyprawka szkolna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    wyprawka szkolna

    Gdzie kupujecie wyprawkę do szkoły? Wszystko jest teraz tak masakrycznie drogie.....
  •    
       

    #2
    Odp: wyprawka szkolna

    wiem.... też mam problem w tym roku ..... bo moje drugie dziecko zaczyna podstawówkę i wyprawka musi byc.... ceny wszędzie są masakryczne. książek jeszcze nie mam i boję się pomyślec ile będa kosztować, część przyborów jest niewykorzystana przez starszą córkę a resztę kupiłam w polo teraz jakaś promocja na art szkolne jest. zobaczymy jak ksiązki mnie jeszcze wyjdą.... ale jak na takie zakupy iść to tylko i wyłącznie z listą !!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: wyprawka szkolna

      ja już prawie wszystko mam, o podręczniki się nie martwię, bo do pierwszej klasy są darmowe, plecak dostał na urodziny, o taki: http://www.3kropki.pl/p/max-steel-pl...ny-181108.html
      pozostało kupienie bloków, zeszytów, farb, kredek itp. wszystko mam z bambino, bo sprawdzone i dobrej jakości

      Skomentuj


        #4
        Odp: wyprawka szkolna

        My mamy plecak z tej samej firmy st. majewski ale z serii star wars . Bardzo fajnej jakości plecak. Podręczniki jak piszesz darmowe ale reszta jeszcze do kupienia. Jak weszłam na tego linka co podesłałaś to powiem, że ceny mają naprawdę przystępne więc chyba po weekendzie usiądę i pozamawiam to co trzeba.

        Skomentuj


          #5
          Odp: wyprawka szkolna

          Podręczniki udało mi się zakupić stosunkowo tanio (300 zł) w Internecie, a jeśli chodzi o wszystkie przybory szkolne typu zeszyty, tornister, itd. to polecam większe markety typu tesco, czy real. Niestety z roku na rok wszystko drożeje i mimo, że udało mi się zamknąć w dość niedużej kwocie bez pożyczki w providencie się nie obeszło.

          Skomentuj


            #6
            Odp: wyprawka szkolna

            Wszystko jest tańsze w necie tylko poszukać trzeba gruntownie

            Skomentuj


              #7
              Odp: wyprawka szkolna

              Ja w tym roku porównywałam sobie najpierw oferty w rózych marketach. Korzystałam przy tym ze strony okazajum.pl, bo są tam liczne gazetki promocyjne w jednym miejscu. Dzięki temu udało mi się sporo oszczędzić.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: wyprawka szkolna

                Napisane przez ja29 Pokaż wiadomość
                My mamy plecak z tej samej firmy st. majewski ale z serii star wars . Bardzo fajnej jakości plecak. Podręczniki jak piszesz darmowe ale reszta jeszcze do kupienia. Jak weszłam na tego linka co podesłałaś to powiem, że ceny mają naprawdę przystępne więc chyba po weekendzie usiądę i pozamawiam to co trzeba.
                Na parentingu też polecają te plecaki, jako korzystne dla kręgosłupa. Biorąc pod uwagę, jak ciężkie książki dzieci noszą, warto przemyśleć.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: wyprawka szkolna

                  No powiem że sporo tych książek mamy do pierwszej klasy, dodatkowo przez trzy dni strój gimnastyczny a w tych plecakach jest fajna przednia kieszonka, większa w którą spokojnie zmieści się strój na WF

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: wyprawka szkolna

                    Jest drogie i to bardzo ale tego nie przeskoczymy więc warto np. znaleźć takie miejsca gdzie kupisz to wszystko taniej. Podręczniki zamiast w księgarniach kupuj bezpośrednio u wydawacy w internecie http://sklep.wsip.pl/wyszukiwarka-za..._uid%5D=212229 zobaczcie, że jest taniej. Dobrze też by było gdyby udało się kupić książki wcześniej ale to już nie zależy od nas tylko od nauczycieli a Ci niestety na ostatnią chwilę przekazują informacje. Co do reszty wyposażenia od dawna kupuję w hurtowniach, też jest taniej niż w markecie. A jeszcze taniej wychodzi jak kupujesz to np w kwietniu-nie ma na to popytu a Ty jesteś w stanie kupić większość rzeczy bo co roku potrzebne jest to samo.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: wyprawka szkolna

                      Podręczniki jak co roku - używane. Dzieciaki nie mają z tym problemu, wiedzą jak jest. A rzeczy takie jak zeszyty, flamastry to Bierdonka, Lidl, nie wydaje mi się, żeby można było dostać gdzieś taniej.
                      Podaruj mi trochę słońca!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: wyprawka szkolna

                        no tak wyprawka szkolna to temat teraz numer jeden!
                        ja mojej siostrzenicy, która poszła do pierwszej klasy kupowałam rzeczy ( z racji tego że dobra ciocia jestem ) przez neta, nakupowałam jej dużo rzeczy, a cena wyszła bardzo okazyjna! warto szukać!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: wyprawka szkolna

                          Jak ja chodziłam do szkoły książki mieliśmy po rodzeństwie czy po znajomych Teraz da się kupić używane ale nie do każdego przedmiotu Sąsiadka mówiła że kupiła używane książki a i tak wydała ponad 500 zł a do tego jeszcze przybory i dresy ,tenisówki ...

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: wyprawka szkolna

                            Mój synek w tym roku załapał się na darmowe podręczniki, sfinansowane przez MEN. Dzięki temu że trochę zaoszczędziłam na podręcznikach kupiłam Wojtkowi nowy tornister. Więcej na temat dotacji na podręczniki szkolne możecie przeczytać na http://www.bejbikowo.info/dziecko-w-...zniki-szkolne/

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: wyprawka szkolna

                              Moja koleżanka chodziła do takiej szkoły http://liceumbeta.pl są one prywatne. Moj synek ukończył gimnazjum i zastanawiam się czy nie zapisać go do prywatnej szkoły. Co myślicie o tym czy jest sens?

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X