Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

    [QUOTE=medycynaestetyczna;467512]Generalnie o chirurgii plastycznej i estetycznej mam dobre zdanie. Medycyna e naszym kraju jest na wysokim poziomie, więc zabiegi są bezpieczniejsze, a efekty coraz lepsze. Polecam zerknąć opis kilku popularnych zabiegów z tego zakresu xxx
    Dodam tylko, że ważny jest wybór odpowiedniego specjalisty, aby nie iść do pierwszego lepszego chirurga, czy gabinetu
    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:46. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

      Polecam tutaj docenić działanie kwasu hialuronowego. Kwas ten należy do substancji naturalnie występujących w naszym organizmie. Standardowo stosowany jest jako wypełniacz zmarszczek i ust, a także rewelacyjny środek nawilżający. Oczywiście nie w kosmetykach bo tak podany nie ma możliwości wniknięcia głębiej ale w postaci zabiegów bo własnie zabiegi dają najlepsze efekty....
      Jesli chodzi o mnie, zdecydowałam się na mezoterapię tutaj
      xxx

      Gabinet zdecydowanie polecam bo zabieg wykonany profesjonalnie.
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:46. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

        Napisane przez moonkaz Pokaż wiadomość
        Cześc. Jakie macie podejście do chirurgii plastycznej?

        Sama jestem zdania, ze wszystko jest dla ludzi, ale rzeczywiście nie powinno się przesadzać i robić z siebie karykatury.
        oczywiście, wszystko jest dla ludzi, ale świat idzie w trochę złym kierunku. Kobiety mające dzieci, chcą wyglądać jak wyretuszowane w telewizji celebrytki. A przecież wiadomo - ciało po ciąży i wg się zmienia. Można zadbać o siebie w inny sposób, a nie od razu pod nóż Ja tam staram się regularnie ćwiczyć, jeść zdrowo, chodzę do spa i fryzjera. Sama też dbam o kobiety w moim otoczeniu Często robię mamie albo siostrze tipsy migdałki te uwielbiają - xxx
        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:46. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

          Jak najbardziej jestem za, jeśli wszystko jest ze smakiem i w granicach rozsądku. Też planuję zmianę, konkretnie operację plastyczną brzucha (same wiecie jak jest po ciąży) w klinice dr Anny Olender, w Żarkach Letnisko. Miałam okazję mieć już kontakt z dr Olender, więc mam do niej zaufanie

          Skomentuj


            #20
            Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

            Nie byłam ich zwolenniczką przez bardzo wiele lat, uważałam je za zbędne. Teraz mam inne zdanie na ich temat. Co spowodowało tą zmianę? Ciąża i przytycie ponad 30 kilogramów z późniejszą utratą wagi o ok 20 kilogramów. Możecie się domyślić jak teraz wyglądają moje piersi. Nie pomoga tu żadne kosmetyki, cudowne zabiegi pielęgnacyjne. Rozważam konsultacje u
            xxx
            Last edited by disne; 30-07-2020, 19:46. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

              Moim zdaniem chirurgia plastyczna jest niezbędna np. w przypadku wrodzonych wad lub po wypadkach cy chorobach. Nie należy jednak zbyt czeto z niej korzystać czy promować. Lepiej uczyć ludzi dbać o siebie i akceptować. Polecam np. stronę xxx na której można znaleźć wiele wskazówek na temat naturalnych metod ochrony przed zmarszczkami. Dla mnie to właściwa droga.
              Last edited by disne; 30-07-2020, 19:46. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                ooo vicky09 to tak samo jak ja najpierw czekałam dość długo na konsultacje u dobrego chirurga i jak zapytałam go w końcu o rodzaj implantów to od razu zarekomendował Mentory mam i też polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Chirurgia plastyczna Jakie macie zdanie

                  Mam dobre zdanie na temat chirurgii plastycznej ale z umiarem. Jedynie by nie zrobić z siebie sztucznej lalki, bo to mało estetyczne. Miałam sama operację u dr Osucha w Warszawskiej klinice ponieważ opadała mi powieka. Plastyka powiek była jedynym ratunkiem. Ale nic strasznego, wszystko mi dr wyjaśnił, przemiły człowiek. Sam zabieg pod znieczuleniem miejscowym jak u dentysty w sumie. Polecam bo efekt jest ok

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X