Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

W jakim wieku Wasze dzieci zaczęły rozmawiać?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: W jakim wieku Wasze dzieci zaczęły rozmawiać?

    Aktualnie chodzimy z dzieckiem prywatnie.Chodziliśmy na fundusz ale wizyty były nieregularne a mija sie to z celem.


    .Mieliśmy okazję pracować wspólnie nad seplenieniem mojego syna przez kilka miesięcy. Czas oczekiwania na wizytę był długi, warto było poczekać. Po pierwszej wizycie zrozumiałam z czego to wynika. Potem jednak wizyty były regularne.

    Skomentuj


      #62
      Odp: W jakim wieku Wasze dzieci zaczęły rozmawiać?

      Moja zaczęła dość szybko, ale mam koleżankę, której syn ma 3 lata i dalej nie mówi, więc myślę, że nie ma się czym przejmować.

      Skomentuj


        #63
        Odp: W jakim wieku Wasze dzieci zaczęły rozmawiać?

        mówi tylko mama bibi papa niam niam baba ała tata( ale baardzo rzadko) na męża też woła mama nie mamy pojecia czemu nie chce mówic tata choc umie. naśladuje za to odglosy zwierząt, dużo rozumie ale z mowa jest cienko: mobdro

        Regards, tubemate

        Skomentuj


          #64
          Odp: W jakim wieku Wasze dzieci zaczęły rozmawiać?

          Jeśli wasze dzieci mają problem z mówieniem to zajrzyjcie sobie też do tego sklepu internetowego https://www.komlogo.pl/ Maja tu duży wybór pomocy logopedycznych i pedagogicznych takich jak książki, domina, gry planszowe, programy komputerowe. Te rzeczy są bardzo pomocne w codziennej pracy z dzieckiem, u nas bardzo pomogły córeczce.

          Skomentuj

                 
          Working...
          X