Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

    Hej! Mam problem. Cellulit to mój wróg już od dłuższego czasu i ciągle nie mogę się go pozbyć.
    Zaczęłam ćwiczyć, zaczęłam dbać o swoją dietę. Robię naprawdę dużo, żeby się go pozbyć. Postanowiłam poszukać skutecznego kremu, który będzie w stanie coś z tym zrobić. W internecie natrafiłam na Sinial, który wydaje się naprawdę w porządku. Ma naturalny skład i w ogóle. Ale chciałam zapytać, czy któraś z was się na niego natknęła. Macie jakieś opinie o nim?
  •    
       

    #2
    Odp: Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

    Ja też mam problem z cellulitem ale jakoś w działanie tych wszystkich kosmetyków i kremów nie specjalnie wierzę Będę jednak śledzić wątek by czegoś się dowiedzieć o tym produkcie.
    Perfumeria internetowa https://esentire.pl

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

      Moja koleżanka właśnie ostatnio urodziła i przez całą ciąże smarowała się Sinialem. Oczywiście jeszcze tam jakieś masaże i w ogóle. Ale tak czy inaczej nie wyskoczył jej ani jeden rozstęp! A, muszę tu napisać, że w jej rodzinie i babcia i mama całe w rozstępach na brzuchu i piersiach, tak mi opowiadała, więc Sinial naprawdę zrobił robotę.
      Sama mam jeszcze z liceum rozstępy na udach i biodrach, to pewnie też spróbuję i podzielę się wrażeniami.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

        O, czyli rzeczywiście Sinial może zadziałać? A wiesz może, czy są jakieś przeciwwskazania z korzystania z tego kremu? Mam raczej wrażliwą skórę i wolałabym nie mieć żadnych wysypek czy jakichś reakcji alergicznych.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

          Z tego, co wiem, to raczej nie ma żadnych tego typu przeciwwskazań. Może ewentualnie będąc w ciąży warto skonsultować używanie go z lekarzem, ale tak to myślę, że nie ma.
          A co wrażliwej skóry, to Sinial jest bardzo delikatny, więc myślę, że nie powinien powodować żadnych problemów.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

            Ostatnio wzielam sie za siebie wlasnie tym sinialem i poki co wrazenia z uzywania go do masazu pozytywne. Skora robi sie napięta i nawet po scisnieciu widac juz mniej cellulitu. Jako uzupelnienie diety mogę chyba ostrożnie powiedzieć, że jest ok.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sinial - opinie o kosmetyku na cellulit

              ja się o sinialu dowiedziałam ostatnio z innego mamowego forum no i jakoś nie wiem zachęcona zamówiłam, nawet z lekarzem się konsultowałam czy można no i powiedział że spokojnie podobno całkowicie naturalny skład (aż tak się nie znam) i na razie polecam, efekty już widoczne, miesiąc smaruje, na pewno kupie kolejna butelke bo warto wlaśnie dzięki temu że dziala, na dwóch poprzednich się przejechałam mimo że razem kosztowaly tyle co sinial to bym miala za to butelke pożadnego kremu a nie takie dziadostwo

              Skomentuj

                     
              Working...
              X