Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biegunka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biegunka

    Macie jakieś sprawdzone sposoby na opanowanie biegunki u dziecka?
  •    
       

    #2
    Trudna sprawa. Zawsze lekarz powinien (najlepiej by było) ocenić w zasadzie co robić, zwłaszcza jak malutkie dziecko, bo łatwo o odwodnienie!

    Ja daję na początku enterol.

    Skomentuj


      #3
      nie napisałaś ile maluch ma więc trudno cokolwiek doradzić

      Skomentuj


        #4


        Jagody!
        D

        Skomentuj


          #5
          Napisane przez stokrotka Pokaż wiadomość
          Trudna sprawa. Zawsze lekarz powinien (najlepiej by było) ocenić w zasadzie co robić, zwłaszcza jak malutkie dziecko, bo łatwo o odwodnienie!

          Ja daję na początku enterol.
          Enterol jest niezły i małym dzieciom też można go podawać.

          Skomentuj


            #6
            Jeszcze Smecta, ale jest paskudna w smaku...

            Skomentuj


              #7
              Moj maly ma biegunki jak zabki ida. Stosujemy enterol, smecte i lacido baby kleik ryzowy. Poimy go woda z glukoza.Je tez zupke marchewkowa ( moze byc z mieskiem ale wazne by zupka nie byla na wywarze ,piesko dodajemy ugotowane na sam koniec - mozna posolic dzieki temu zmniejszamy ryzyko odwodnienia ).
              Do picia daje tez HiPP ORS 200 Kleik marchwiowo-ryżowy - u nas dziala.

              Kacpus raz robil kupke ze sluzem i krwia - poszlam do lekarza ale na szczescie krew okazala sie krwai z peknietego naczynka w odbycie ( twarda kupka wczesniej byla ). Sluz moze pojawiac sie w kupce ktora robiona jest pod duzym cisnieniem ze tak powiem - jak jest biegunka to czesto tak wlasnie jest ze podczas baczkow kupka leci i wtedy zabiera z jelita sluz ze scianek.

              Jednak za kazdym razem powinno sie przynajmniej telefonicznie skontaktowac z lekarzem.
              Last edited by antalis; 18-10-2008, 10:24.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                biegunka

                dziewczyny pomozcie!moja coreczka juz 2 tydzien ma biegunke.co zje to zaraz laduje w pieluszce.ostatnio to juz nawet nie chce nic jesc bo albo biegunka albo wymioty.u lekarza oczywiscie bylismy i za kazdym razem mam mowia ze trzeba przeczekac i ze poki duzo pije to wszystko ok.moze znacie jakies domowe sposoby na powstrzymanie?dzieki z gory.
                shannon

                Skomentuj


                  #9
                  marchewka, kleik ryzowy czy wogole rzeczy z duza zawartoscia błonnika,sa tez jakies soczki marchewkowe specjalnie na biegunke(gerber czy coś), mam nadzieje ze sie szybko jej skonczy,3mam kciuki

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez shannon Pokaż wiadomość
                    dziewczyny pomozcie!moja coreczka juz 2 tydzien ma biegunke.co zje to zaraz laduje w pieluszce.ostatnio to juz nawet nie chce nic jesc bo albo biegunka albo wymioty.u lekarza oczywiscie bylismy i za kazdym razem mam mowia ze trzeba przeczekac i ze poki duzo pije to wszystko ok.moze znacie jakies domowe sposoby na powstrzymanie?dzieki z gory.
                    Witaj Shannon , na biegunkę bardzo pomag a i jednoczesnie leczy kleik marchwiowo-ryżowy Hipp Ors dostepny w aptekach kosztuje ok 4,50 i jest od 4 m-ca ,zapobiega odwodnieniu i utracie minerałów ,jak wymiotuje to dawaj jej pić w minimalnych ilościach i co chwilke najlepiej wode po łeżeczce lub Orsalit ,trzymam kciuki aha i mleko wzmaga biegunke
                    Sylwia 9 latek
                    Damianek 17 m-cy


                    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Musicie dużo pić aby Mała sie nie odwodniła... Kleik ryżowy, chrupki kukurydziane, ryż, bez mleka. Nie dał Wam lekarz żadnej Smecty ani niczego innego na powstrzymanie>
                      Dwa tygodnie to strasznie długo!

                      Skomentuj


                        #12
                        lekarz niczego nam nie przepisal tylko powiedzial zeby czekac az samo przejdzie i pilnowac aby sie nie odwodnila.coz taka to sluzba zdrowia w tej irlandii.dziekuje wam bardzo za rady napewno skorzystam.
                        shannon

                        Skomentuj


                          #13
                          normalnie wczoraj jej poprostu przeszlo
                          shannon

                          Skomentuj


                            #14
                            Jak moja malutka miała biegunkę to dostawała przetartą marchewkę a do picia dodawałam jej Smectę

                            Skomentuj


                              #15
                              a co to wlasciwie jest ta smecta?
                              shannon

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X