Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ulubione buty dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ulubione buty dziecka

    ja do tej pory kupowałam buty firmy bartek, ale i adidas i nike dla starszego synka. Trzeba dbać o nózki dziecka i nie kupowac byle jakich bo można zepsuć nóżke. Zazwyczaj w takich zwykłych tanich nóżka się poci i bucik nie jest dobrze wyprofilowany

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ulubione buty dziecka

      Mi ortopeda mówił żeby nie kierować się marką tylko oceniać samemu jakoś buta i najważniejsze żeby dla mluchów był z tyłu twardy zapiętek.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ulubione buty dziecka

        Moja córka uwielbia różne buty i chyba jakichś ulubionych nie ma ale zazwyczaj kupuję jej wygodne i skórzane buty aby noga oddychała ale przede wszystkim but powinien dobrze utrzymywać stopę by się nie wykoślawiała a w tych tanich to wiadomo jaka jakość.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ulubione buty dziecka

          Bo najlepsze są skórzane, oddychające i dobrze dopasowane. o ile na ubrankach można nieco przyoszczędzić, tak na butach absolutnie nie. I koniecznie nowe, a nie używane dla maluchów.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ulubione buty dziecka

            Nowe to na duże znaczenie ! Nigdy nie kupiłabym dziecku uzywanych ubrań a o butach to już nawet nie chce mysleć...przecież każdy człowiek ma inne ułożenie stopy, aż strach. Później dziecku stopa może się wykoślawić.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ulubione buty dziecka

              Napisane przez Iwonka886 Pokaż wiadomość
              Nowe to na duże znaczenie ! Nigdy nie kupiłabym dziecku uzywanych ubrań a o butach to już nawet nie chce mysleć...przecież każdy człowiek ma inne ułożenie stopy, aż strach. Później dziecku stopa może się wykoślawić.

              Nie no bez przesady, ubrania mogą być używane, przecież wystarczy je wyprać, a tak naprawdę wiele jest prawie w ogóle nie zniszczonych. Problem pojawia się w przypadku butów.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ulubione buty dziecka

                Kupowanie używanych ubrań dziecku to juz zależy od rodziców ja jestem po prostu przeciwniczką i mam do tego prawo.
                Moja córka najchętniej codziennie zakładała by nowe buty do przedszkola - wtedy jest najszczęśliwsza

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ulubione buty dziecka

                  Ja tam w ciuchlandach kupuję często ciuszki, jest nie bywalne taniej niż w galeriach handlowych.
                  Buty dla dzieci to inna kwestia - moim zdaniem powinny być nowe.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ulubione buty dziecka

                    Ofertę obuwia dziecięcego znajdziecie również w xxx sklep-aurelka.pl/buciki dla dziewczynki. Myślę, że warto ofertę dostępną w tym sklepie sobie przejrzeć.
                    Last edited by disne; 03-07-2020, 13:36. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ulubione buty dziecka

                      Ciuchy kupuję używane, jednak butów nigdy.
                      Stopa kształtuje się u każdego inaczej, poza tym bakterie w butach mnie przerażają.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ulubione buty dziecka

                        Buty kupuję zawsze nowe, a ulubione mojego dziecka były w zeszłym roku kozaki primigi xxx
                        W tym roku będę musiała kupić jej takie same, bo od zeszłego sezonu stopa urosła o dwa numery.
                        Last edited by disne; 03-07-2020, 13:42. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ulubione buty dziecka

                          Jak syn był mniejszy to jak przypadły mu do gustu jakieś butki za nic w świecie nie chciał innych, nawet, gdy stare stawały się za małe. Toczyliśmy prawdziwe wojny. Potem najlepsze były kalosze, bo sam się nauczył je zakładać. Dziś już chyba jest normalnie pod tym względem.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ulubione buty dziecka

                            Teraz na jesień to moja córka tylko i wyłącznie w kaloszkach chce chodzić. Kupiłam jej takie ładne z truskawkami: xxx . Koleżankom się chwali na okrągło
                            Last edited by disne; 03-07-2020, 13:43. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ulubione buty dziecka

                              Moja córeczka też najbardziej lubi kapciuszki. Zamiłowanie do innych butów też ma, ale objawia się to ich natychmiastowym ściąganiem...

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ulubione buty dziecka

                                U synka najlepsze buty to kalosze, bez problemu się je zakłada, szybko ściąga a co najważniejsze można w nich wchodzić do kałuży i nikt nie wyzywa

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X