Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent na 50 urodziny

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: prezent na 50 urodziny

    Nie da się ukryć, że 50 urodziny to wyjątkowa okazja, dlatego zwykłe, typowe prezenty, jak dla mnie odpadają w przedbiegach. Myślę, że wypadałoby się trochę bardziej wysilić.
    Dobrym pomysłem może okazać się np. jakaś kolekcjonerska moneta. Tutaj można takie znaleźć: xxx] . Oryginalny prezent, a przy tym w przyszłości może zyskać na wartości
    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:20. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: prezent na 50 urodziny

      A jaki masz budżet? Jeśli około 40 zł- możesz kupić jakieś wino. Proszę: xxx Nie za drogie nie za tanie, a jest idealnym prezentem na taką rocznicę.
      Last edited by disne; 30-06-2020, 19:21. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: prezent na 50 urodziny

        ładny i szykowny zegarek. Zegarek przy się każdemu facetowi nawet jak ma to nowy ładny to zawsze trafiony prezent

        Skomentuj


          #19
          Odp: prezent na 50 urodziny

          Też jestem zdania, że zegarek to dobry pomysł. Sama mam zamiar dać swojemu w tym roku.

          Skomentuj


            #20
            Odp: prezent na 50 urodziny

            Dobra jakościowo kawa, to też na pewno super pomysł na prezent, ale bardziej może jako dodatek do prezentu. Z tymże ja teraz zrobiłam z mężem coś takiego, że zamówiliśmy teściowej kawę w subskrypcji. Tutaj sobie możecie zobaczyć, o co chodzi: https://www.hotpurecoffee.com/. Kawa jest pyszna, sami też zamawiamy, teściowa u nas piła i zachwalała, więc postanowiliśmy zrobić jej taki prezent. Co 4 tygodnie dostaje do domku pyszną, świeżo paloną i świeżo mieloną kawę w ulubionym smaku (są bodajże cztery do wyboru). Subskrypcję można też ustawić na okres 2-tygodniowy .

            Skomentuj


              #21
              Odp: prezent na 50 urodziny

              Markowe wino zagraniczne [xxxx moja mama bardzo lubi także może się sprawdzić. Tylko kupcie w tesko w jakimś fajnym opakowaniu.
              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:14. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: prezent na 50 urodziny

                Ha, mam coś idealnie dla Ciebie. W tym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, różna tematyka i ceny. Wierzę, że coś CI się spodoba jakiprezent.pl/50-urodziny
                Last edited by disne; 30-06-2020, 19:16. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: prezent na 50 urodziny

                  Może coś samemu zrobić? :P z tego co widzę to ludzi najbardziej cieszy, gdy dostają na urodziny na przyklad album ze wspolnymi zdjeciami, a nie jakis drogi zegarek

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: prezent na 50 urodziny

                    Myślę, że dostojna fajnej jakości koszula byłaby bardzo eleganckim prezentem. 50siąte urodziny to nie lada czas, trzeba dać coś czego się nie daje na byle jakie imieniny etc. Może dobrej marki koszule kupisz tutajmodini, Wiele osób sobie chwali nową kratkową modę. Mam nadzieje, ze i tobie przypadnie do gustu.
                    Last edited by disne; 30-06-2020, 19:17. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: prezent na 50 urodziny

                      Na 50 tkę kupiliśmy tacie zegarek. Aby był porządny złożyliśmy się razem z rodzeństwem, dzięki temu miał jeden ale bardzo dobry prezent. Tata był zadowolony. Myślę, że każdy mężczyzna ucieszy się z zegarka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: prezent na 50 urodziny

                        To zależy czego brakuje jubilatowi Niedawno z żoną kupiliśmy teściowi rower na urodziny, więc może taki prezent?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: prezent na 50 urodziny

                          Nie wiem czym się dokładnie Twój tata zajmuje ale wydaje mi się że takim uniwersalnym prezentem jest skórzana xxx aktówka męska. Takie coś przyda się tak naprawdę o wszystkiego bo i do pracy może sobie zabierać i laptopa spakować. Moim zdaniem to bardzo elegancki i praktyczny prezent
                          Last edited by disne; 30-06-2020, 19:17. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: prezent na 50 urodziny

                            A może kołdrę? Ja planuję kupić swojemu tacie. Wiem, że jest strasznym zmarzluchem, a tu zima się zbliża. Myślałam nad kołdrą całoroczną, np. xxx, ale z tego, co czytam, to chyba lepsza będzie kołdra 4 pory roku xxx . Składa się z dwóch połączonych kołder, letniej i całorocznej. Jak sądzicie?
                            Last edited by disne; 30-06-2020, 19:18. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: prezent na 50 urodziny

                              Polecam kupić jakiś ładny obraz i oprawić go tutaj: xxx. Mają bardzo fajne ramy z drzewa egzotycznego ale można też oprawić w antyramę lub ramę aluminiową.
                              Last edited by disne; 30-06-2020, 19:18. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: prezent na 50 urodziny

                                mój tata kolekcjonuje monety i militaria dlatego pomyślałam żeby mu zamówić na xxxx jakąś monete albo medal okolicznościowy Wiecie coś z górnej półki tak do 500 zł bo to w końcu jego piędziesiątka a na 60 urodziny coś droższego, myślę że spodobałby mu się taki pomysł.
                                Last edited by disne; 30-06-2020, 19:18. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X