Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    Niech się spełnią świąteczne życzenia,
    te łatwe i trudne do spełnienia.
    Niech się spełnią te duże i te małe,
    te mówione głośno lub wcale.
    Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku,
    niech się spełnią w Nowym Roku!

    Dziewczynki Wszystkiego dobrego na ten czas! :*
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      dziewczyny! życzę Wam naprawdę samych przyjemności na te święta, niech będą one czymś wspaniałym i wyjątkowym i spędzone w gronie najbliższych, przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha..
      WESOŁYCH ŚWIĄT
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Dziewczynki ja też życzę wesołych i pogodnych świąt Bozego Narodzenia, samych radosnych chwil i dużoo prezentów pod choinką


        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Pięknych Świąt
          pełnych czaru i Miłości!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Cześc Dziewczyny, juz po świetach.
            A ponieważ wczesniej czasu na forum zabrakło, to poświątecznie życzenia wszystkieco najlepszego Wam ślę.

            Dzis tez czasu nie mam, więc tylko na chwileczkę zajrzałam, dać znać, że jeszcze żyje.

            U nas niestety grudzień mocno przechorowany.
            Najpierw Łukasz dwa tygodnie w domu był, później dzien przed wigilią mąż się z goraczką rozłożył i dopiero wczoraj poczuł lepiej. A od dzisiaj ja na ból gardła narzekami chyba tez mnie zaczyna łamać.

            Ale święta mimo wszystko wesołe, mąż zmobilizował sie i na gripexie zawózł nas do dziadków.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              To ja też przesyłam poświąteczne buziaki :* u nas wesoło - mąż wrócił. Mała zachwycona tatą, nie odstępuje go na krok Trzymajcie kciuki żeby tu znalazł pracę i nie musiał już wyjeżdżać

              No i życzę wszystkim szczęśliwego Nowego Roku. Dużo zdrowia dla Was i dzieciaczków, powodzenia w pracy i wszystkich waszych planach

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Hej laseczki
                my juz tez poswiatecznie, bylismy na wsi jak zwykle harmider i duzo ludzi..
                Olenko , od razu widac ze maz wrócił bo cie na kompie nie widac
                A wiec zycze Wam wszystkim szczesliwego Nowego Roku i spełnienia wszystkich waszych marzeń , tych realnych jak i tych całkiem nie realnych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  No wiesz Agata... musimy 4 miesiące nadrobić Tobie też spełnienia marzeń... zwłaszcza tych wielkich

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Witamy Wszystkie mamay i ich maluszki!!!! Nie pisałam jeszcze na tym forum ale wkońcu się zdecydowałam Jestem mamą Kubusia urodzonego 1.09.2009 czyli łatwo można obliczyć że to dwulatek.

                    Mieszkamy na powiślu i mamy taki problem że nasz tatuś jest ciągle w pracy. W związku z powyższym szukamy koleżanki z Warszawy z którą czasami moglibyśmy się spotkać na kawce i zwyczajnie poplotkować. Oczywiście najlepiej jakiejś mamy aby i Kubuś miał towarzysto

                    Piszcie jeśli jesteście zainteresowane.

                    Możemy spotkać się gdzieś w kawiarni lub gdzie Wam pasuje. My postaramy się dojechać.

                    MAMA KUBY I KUBA )) POZDRAWIAMY!!!

                    Skomentuj


                      Odp: Wielkopolskie Mamuski

                      Witam jestem mama 8 mc Bartusia czy można do was dołączyć??

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        an zapraszamy,chociaz pustki na naszym forum ostatnio
                        dzewczynki witam Was goraco w Nowym Roku
                        u nas z nowosci to dominik dostal sie do przedszkola,narazie idze niezle troche poplakuje rano ale pozniej jest juz w porzadku
                        i dzielnie maszeruje rano mimo ze do niedawna-dla mojej wygody jezdzilismy wszedzie wozkiem,tak na marginesie dzeki Ci Aniu za ten wozek ponowne







                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Dziewczyny pora rozruszac nasze forum

                          brakuje mi naszego pisania

                          An82 witaj
                          Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            morelka juz tyle bylo prob podniesienia watku i nic....moze sie uda ale nie wiadomo
                            tak wogole witam Cie w Nowym roku jak Adasko?







                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              no niestety, tyle razy próbowałyśmy i nic

                              my nowy rok powitalismy razem ze szkarlatyną, ale już jest ok. ADAŚ dziś ost dzień w domu a jutro śmigamy na spacer.

                              Itka czy ja dobrze pamiętam, że mówiłaś, że jesteś w ciąży? a co tam u Was?
                              jak mężuś i dzieci?
                              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                bylam,ale malenstwu nie udalo sie przetrwac...
                                ogolnie niezle m na kontrakcie wiec z chlopakami sama siedze
                                musimy sie w koncu spotkac i pogadac sciskamy







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X