Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    kasiu-wogle to kiepsko,naszej dzidzi sie nie udalo przetrwac.....ale o tym kiedys na wizji.
    przyjemnosci na urodzinach







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      hej dziewczynki!

      no wątek upada, ja zerkam i czytam ale jakoś nie piszę

      u nas po staremu, ale, ale... z M zdecydowaliśmy się na dzidziusia i zobaczymy czy nam się uda
      co do przedszkola to na razie nie puszczam Małej do tego Klubu Malucha bo tez boję się o infekcje, niestety Amelka nie ma się gdzie wyżyć i od jakichś 2 tygodni jest okropna, nie słucha mnie i niczym nie umie się zająć dłużej, w taki głupi okres teraz weszła, ogólnie jest grzeczna ale nieraz jak w nią coś strzeli to bez kary się nie obejdzie, od miesiąca jest bez pieluch i poszło to tak gładko że byłam w szoku, po 3 dniach już zaczęła wołać siusiu i od tego momentu gdzie załatwia się na nakładkę wyobraźcie sobie że codziennie robi kupkę (teraz nie mogę w to uwierzyć, że mogła nie robić nawet 5 dni)

      morelkaa przykro mi że znów musiałaś tą gehennę przeżywać, ale już wyjdziesz na prostą skoro definitywnie zakończyłaś tę sprawę

      z Itką "rozmawiamy" na innym wątku więc wiem co się u niej dzieje Atusią nieraz "pogadam" na FB..

      dziś M ma imieniny więc pojechaliśmy do House'a żeby wybrał sobie jakieś T-shirty, udało mi się z FB pobrać kupon na -40% więc i ja kupiłam sobie super sweterek, ale niestety cały weekend na popołudniówki w pracy więc siedzimy znów same

      za tydzień wybieramy się na Kabarety, wczoraj tak nam się rzuciła w oczy jakaś informacja i nie zastanawialiśmy się długo, już nie mogę się doczekać bo jak kiedyś byliśmy na Neonówce to ryczałam ze śmiechu a teraz oprócz nich mają być jeszcze inne, więc będzie czad

      miłego weekendu i mam nadzieję, że niedługo znów spotkamy się w tym samym gronie u Ani :P
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        itka- nic nie wiedziałam. Przykro mi bardzo

        czacza-gratuluję pozytywnej decyzji Mi też się marzy kolejny maluszek, ale z kilku powodów teraz tgo niemożliwe...

        A nasze dzieci weszły we wspaniały okres. Są tak grzeczni, ze nie mogę się nadziwić. Dyskutują ze sobą, w swoim pokoju potrafią się bawić pół dnia tylko we dwójkę i nareszcie skończyły się ciągłe kłótnie i rywalizacje- jest etap WSPÓŁPRACY

        Dawid pod wieczór był niewyraźny i marudny- boję się, żeby go nie dopadła kolejna infekcja. Mój M się dziś rozłożył i na pewno nie wpłynie to na nas za dobrze

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          Kasia-mi tez przykro,ale odczekamy troche i ponawiamy staraniajuz sie nastawilam psychicznie na kolejna dzidzie wiec trzeba dzialac.
          sami siedzimy od jakiegos czasu M w delegacji,ale juz w srode przyjezdza,na2dni ale zawsze cosjuz sie nie mozemy doczekac
          zdrówka dla rodzinki







          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Cześć Dziewczyny.

            Witam nowe Mamy na forum.

            Widzę, ze w większości domów (we wszystkich?) jakies chorowanie akurat następuje. U nas nie jest źle, choć Łukasz dostaje herbapekt i otrivin do nosa. Nie mam złudzeń, że to tlko kwestia czasu, kiedy się rozłoży. Ale jak dotąd kilka dni i tylko rano lekkie pokasływanie, poza tym napuchnieta śluzówka i oddychanie przez nos. Mimo wszystko nie jest źle i niech tak zostanie jak najdłużej.

            Olcia, jak akumulator. Koledzy pomogli?

            A jak się czują wszystkie chorowitki? Kamil, Filip, Justynka?
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              Hej
              Filip ma jeszcze mokry kaszel ale antybiotyk jest o przedłużonym działaniu wiec mamy jeszcze cztery dni na całkowitą poprawe, za to ja już jade na gripexie bo i mnie łamie.

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                A u nas odpukać na razie dobrze Karolinka miała katar ale bez kaszlu, zaczęła dziś 3 tydzień chodzenia do przedszkola od choroby wiec nie jest źle.Hania po antybiotyku 2 tydz i na razie też zdrowa.

                Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hej laseczki, my byliśmy u tesciów na wsi na weekend, mały troszke pokasływał ale juz przeszło, codziennie pijemy tran i mam nadzieje że to wzmocni mojego łobuza, poza tym doszedł nam nowy kłopot bo fifulowi strasznie wysuszyła sie skórka i ma zmiany atopowe wiec znów kasa poszła na emolienty mam nadzieje że pomogą i na wiosne bdzie mógł sie znów chlapać w swoich piankach.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Agata a spróbuj do kąpieli dolewać trochę oliwki, takiej zwykłej niemowlęcej. Normalnie do wody, tak jak dajesz płynu do kąpieli. Dużo taniej a skóra super nawilżona i natłuszczona. Ja tak robię. W lecie już kąpałam w zwykłym płynie bo miała ładną skórę, ale teraz zauważyłam że ma bardzo suchą, więc wróciłam do oliwki. Jest tylko jeden efekt uboczny - tłusta wanna Te zmiany atopowe to zawsze w porze jesienno - zimowej - tak mi lekarz mówił... więc niestety najgorsze przed nami...

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hejka, ładnie dzis za oknem ale zimno ,bylismy tylko na zakupach i wrócilismy do domu , fiful nie cierpi zimna.
                      Olu, oliwke kupiłam ale do smarowania , poczekam jeszcze troszke i zobacze czy emolium i oliwka cos daja mamy jeszcze masć witaminową od dermatolog , jak na razie efektów nie ma a mały zaczyna sie coraz energiczniej wszedzie drapać, jesli objawy nie ustapia to bede musiała isć prywatnie do dermatolog-alergolog mam tu koło siebie taka sprawdzoną wiec zobaczymy.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Agatka - oby Fifulowi przeszło, a przynajmniej się bardzo złagodziło... jak nie będzie poprawy to wal faktycznie do tej babki... ja tak poszłam w zeszłym roku, jak Justynka miała tą plamkę na buzi tyle czasu i nie mogłam sobie poradzić... dostała maść i po tygodniu zeszło zupełnie... i też byłam prywatnie u dermatologa-alergologa.

                        Skomentuj


                          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                          Grabusiu, moj synek tez atopik, na szczescie juz wyrosl.
                          Domowa, najzdrowsza i tania metoda na sucha skore:
                          bierzesz otreby owsiae i gotujesz z woda az sie zmienia w kisiel. Potem trzeba to przetrzec przez sitko (bo farfocle denerwuja dzieci ) i to dodajesz do kapieli. Dziala lepiej niz leki, i nie uczula! Mojemu synkowi tylko to pomoglo.
                          A na swedzenie - maka ziemniaczana (najlepiej nasypac do solniczki) do pysypywania.
                          Sprobuj!

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Hej dziewczynki, dzieki za rady ,Shyska, wypróbuje te otręby jesli tylko emolium nie da rady, jak na razie swedzenie ustapiło , przynajmniej uporczywe ale podejrzewam ze to dzieki ketotifenowi.

                            Olcia wpadaj w weekend na kawke, alergia nie zaraźliwa..

                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Agatka, wyrósł Ci synuś że hoho. Fajnie tak się było spotkać... Kurcze jak Ty wrócisz do pracy, to już w ogóle nie będzie kiedy się spotykać... ech... życie....

                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Brak słów....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X