Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gimnastyka ciazowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    gimnastyka ciazowa

    jakiech cwiczen powinna unikac przyszla mama? a jakie polecacie??
  •    
       

    #2
    Odp: gimnastyka ciazowa

    Najlepiej, żeby o tym jakie ćwiczenia są dla Ciebie dobre porozmawiaj ze swoim lekarzem prowadzącym. Spacery służą wszystkim. Polecane są także ćwiczenia na basenie, ja jednak z nich zrezygnowałam z obawy o zakażenie. Przy szkołach rodzenia często prowadzone są ćwiczenia dla ciężarnych. Możesz popytaćPozdrawiam

    Skomentuj


      #3
      Odp: gimnastyka ciazowa

      w sumie to kazdy lekarz ma inne zdanie podobnie jesli chodzi o basen

      Skomentuj


        #4
        Odp: gimnastyka ciazowa

        Przede wszystkim zależy to od rodzaju ciąży. Ja miałam ciążę zagrożoną i nie mogłam wykonywać ćwiczeń, nawet spacery miałam ograniczone. Polecam wszystkim ciężarnym ćwiczenia na piłce i ćwiczenia relaksujące.

        Skomentuj


          #5
          Odp: gimnastyka ciazowa

          tez mialam ciaze zagrozona, dlugo lezalam pod kroplowkami.... ale wszystko dobrze sie skonczylo!

          Skomentuj


            #6
            Odp: gimnastyka ciazowa

            Mnie straszyli, że pewnie urodzę, lub zrobią mi cc na początku 7 miesiąca. Leżałam całe 4 miesiące w domu. Ruszałam się tylko po domu. Ale donosiłam do 38 tyg.

            Skomentuj


              #7
              Odp: gimnastyka ciazowa

              ja ez donosila mdo 38

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: gimnastyka ciazowa

                I też byłaś nacinana. A w którym miesiącu rodziłaś, ja w sierpniu.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: gimnastyka ciazowa

                  Ja bardzo goraco polecam ćwiczenia na miesnie kegla! Wedlug mnie to one pomogly mi urodzic bez nacinania krocza. Bardzo lubie ćwiczenia hula-hop lecz raczejnie sa polecane dla przyszlych mam.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: gimnastyka ciazowa

                    ja chodzę na pilatesa póki brzuch nie przeszkadza, a potem zapiszę się na typowe zajęcia dla ciężarnych, takie z piłkami itp. w pierwszej ciąży też chodziłam i dzięki temu dużo lepiej to wszysktko znosiłam, a teraz wiadomo - łatwiej nie będzie, bo przecież trzeba się rodziną zająć

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: gimnastyka ciazowa

                      Ja nie mialam zadnych przeciwskazan no oczywiscie poza świczeniami silowymi. Ogolnie uzo ruchu jest bardzo dobre bo organizm sie jednak nie meczy pozniej w takim stopniu jak od poczatku sie cwiczy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: gimnastyka ciazowa

                        ja przed ciążą ćwiczyłam jogę, a teraz chodzę na jakieś specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży i jestem z nich bardzo zadowolona, fajnie rozciągają i ciało lepiej się czuje, a do tego piję zioła z baby and mama med, które bardzo mnie odprężają. A zajęcia są w Holmes Place - rewelacja

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: gimnastyka ciazowa

                          Napisane przez ewkowata Pokaż wiadomość
                          ja przed ciążą ćwiczyłam jogę, a teraz chodzę na jakieś specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży i jestem z nich bardzo zadowolona, fajnie rozciągają i ciało lepiej się czuje, a do tego piję zioła z baby and mama med, które bardzo mnie odprężają. A zajęcia są w Holmes Place - rewelacja
                          ja przed ciążą nie ćwiczyłam jogi - dostałam voucher od przyjaciółki i trzeba było pójść i połknęłam całkowicie bakcyla czułam się w czasie ciąży świetnie, poród też przebiegł cudownie i myślę, że to zawdzięczam jodze właśnie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: gimnastyka ciazowa

                            no joga jest rewelacyjna, mam nadzieje , że mi też pomoże przy porodzie, mam jeszcze zioła Przygotowanie do Porodu, żeby już w ogóle poszło gładko

                            chyba takie rozciągnięte ciało pomogło w porodzie i w regeneracji ?

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: gimnastyka ciazowa

                              bardzo polecam jogę dla ciężarnych no i takie typowe fitness ćwiczenia przystosowane dla ciężarnych, bo to jednak bardzo relaksuje i pomaga utrzymać dobre krążenie krwi

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X