Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

gdzie kupić bezpieczny wózek?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

    Ja będę polecać nasze wozki krajowe-są super wytrzymałe i mają wszystko co potrzebują maluchy luxus i wygode-wózki Gabi -kupiłam na allegro w sklepie internetowym.Wozek głeboki,kosz oprzerny na zakupy,przekładana rączka ,bajery na budzie ,ściagana gora na upały siatka wszyta,moskitiera,folia na deszcz,wsadzana gądola ocieplana na zamki .Pokrycie ocieplane na nogi,strategiczne części ofoliowane.Torba praktyczna,no fotelik a wszystko za jedyne 650zł.
    xxx
    Attached Files
    Last edited by disne; 18-08-2020, 18:40. Powód: link


    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

      Ja też jestem za naszymi! Po pierwsze są naprawdę dobrej jakości, a po drugie nie kosztują takiej fortuny. Ja kupowałam w pierwszym uśmiechu navingtona cadeta. Sklep jest w częstochowie i mają wybór wózków z deltimu, w tym właśnie navingtony. Można kupić na miejscu albo zamówić przez neta. CHociaż moje zdanie jest takie, że najlepiej wózek obejrzeć, bo niestety to co wspaniale wyglada na zdjęciu nie zawsze sprawdza się w życiu. Ja swojego cadeta najpierw w sklepie przetestowałam a dopiero potem zdecydowałam o zakupie. Co ważne zawsze trzeba doptywać sprzedawców o wszystkie papiery, atesty itd. w końcu idzie o bezpieczeństwo malucha!


      Skomentuj


        #33
        Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

        już wiem wszystko dzięki
        Last edited by kathea; 02-08-2012, 17:41.

        Skomentuj


          #34
          Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

          też szukałam bezpiecznego wózka, to przede wszystkim!, i ostatecznie stanęło na Orbit Baby G2. ma wyprofilowaną aluminiową ramę, przez co jest bardzo wytrzymały, siedzisko ma 5punktowe pasy bezpieczeństwa, w gondoli są szelki, materiały są oddychające. jeśli chodzi o nas, to wózek sprawuje się super, a spacerujemy codziennie - nie ma z nim żadnych problemów, wygodnie się prowadzi, jest funkcjonalny.

          Skomentuj


            #35
            Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

            @Monia145 - mogłabyś napisać mi, czy są jakieś akcesoria dodatkowe do tego wózka? Bo jestem obecnie w drugiej ciąży i właśnie ten wózek nam się bardzo spodobał ze względu na obrotowe siedzisko.

            Skomentuj


              #36
              Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

              Akcesoriów jest mnóstwo, naprawdę. My używamy chyba wszystkich. Mamy torbę do wózka, którą można zdjąć i używać jak normalną, kosze na zakupy montowane po bokach, zestaw pogodowy, zdejmowana tacka, jeszcze parę rzeczy. Codziennie ułatwiają mi życie na spacerach czy nawet w domu - do gondoli i siedziska są płozy, więc można zrobić kołyskę.

              Skomentuj


                #37
                Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                Ja używam Maxi Cosa Mura 4 i jestem bardzo zadowolona, wózek naprawdę bezpieczny i bardzo komfortowy w użyciu. Swój model kupiłam w sklepie More4kids i jestem bardzo zadowolona.
                xxx
                Last edited by disne; 18-08-2020, 18:41. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                  Pytanie zawarte w temacie jest źle skonstruowane ponieważ powinno brzmieć nie gdzie kupić taki wózek,ale raczej jaki i której firmy aby był bezpieczny i solidny. Akurat o Maxi Cosi można znaleźć pozytywne opinie więc z pewnością jest on warty uwagi.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                    To też słuszna uwaga,wózek powinien być bezpieczny i tutaj kilka modeli moze poszczycić się tym iż spełnia to kryterium,na czele z popularnym Xlanderem,na pewno znacie te modele

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                      Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
                      To też słuszna uwaga,wózek powinien być bezpieczny i tutaj kilka modeli moze poszczycić się tym iż spełnia to kryterium,na czele z popularnym Xlanderem,na pewno znacie te modele
                      Może znów się czepiam ale czy wypowiedz nie byłaby bardziej wartościowa gdyby zawierała nazwy konkretnych modeli? Najlepiej tylko takich które polecający miał możliwość choć przez chwilę poprowadzić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                        A jak jakościowo wypadają wózki Maxi Cosi konkretnie model Mura 4 do jego odpowiednika marki Xlander,który z nich uważacie za lepszy,powiedzmy bezpieczniejszy czy bardziej funkcjonalny? ewentualnie jakieś inne propozycje w podobnym budżecie bo znajoma szuka wózka,więc każda opinia będzie cenna.

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                          Napisane przez dreptaki Pokaż wiadomość
                          A jak jakościowo wypadają wózki Maxi Cosi konkretnie model Mura 4 do jego odpowiednika marki Xlander,który z nich uważacie za lepszy,powiedzmy bezpieczniejszy czy bardziej funkcjonalny? ewentualnie jakieś inne propozycje w podobnym budżecie bo znajoma szuka wózka,więc każda opinia będzie cenna.
                          Nie miałam okazji przetestować wymienionych przez Ciebie wózków wiec się o nich nie wypowiem ale ze swojej strony z czystym sumieniem mogę polecić wózki Jedo bo taki mamy a podobał mi się jeszcze bardzo Camarelo.

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                            Wystarczy zerknąć na zdjęcie i już wiemy czemu Ci się podoba,zresztą mi też bo prezentuje się naprawdę bardzo fajnie. Amortyzacja jak sie domyślam takze jest na wysokim poziomie,pytanie tylko jak wypadaja cenowo.

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                              dużo osób chwali Maxi cosi Mura 4 a ja ogladałam go w sklepie i jak dla mnie nie był wcale taki super, jakiś taki mały i ubogi w wyposażeniu

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: gdzie kupić bezpieczny wózek?

                                Producent wózków spacerowych i wielofunkcyjnych xxx jest przodownikiem pod względem bezpieczeństwa wózków. Sprawdź koniecznie.
                                Last edited by disne; 18-08-2020, 18:39. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X