Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Pralko suszarka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Pralko suszarka

    Mnie by się przydała właśnie taka pralko suszarka...a taka wanna z kabiną prysznicową to dobry pomysł?czy tu jednak już lepiej kupić wszystko osobno?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Pralko suszarka

      Wanna z kabiną jest dość praktyczna, bo masz i jedno i drugie. No ale wiadomo - co kto lubi. Suszarkę i pralkę mam osobno. Suszarkę kupiłam w sumie niedawno i bardzo jestem zadowolona, że się na to zdecydowałam. Nie ma szansy na suszenie w ogródku zimą, a jednak trochę brudzimy.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Pralko suszarka

        u nAS TEŻ masa prania jest. W tygodniu po 3-4 prania idą ;/ Masakra - młody potrafi 3-4 razy dziennie być przebierany. Kidyś fajnie wycierał rączki w ścierkę a teraz coś mu strezla i ciągle w ubranie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Pralko suszarka

          No u mnie podobnie właśnie i nie nadążam suszyć teraz zimą. Dlatego zastanawiam się nad suszarką szczerze mówiąc.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Pralko suszarka

            pralko suszarka fajna sprawa miałam do czynienia z owa w Niemczech fajne są miękkie i ciepłe ręczniki wychodzą do ubran raczej sporadycznie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Pralko suszarka

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Jakoś nie przemawiają do mnie tego typu sprzęty, są drogie, zużywają dużo prądu i niszczą ciuchy.
              Nie, nie. Już tak nie jest. Kiedyś zużywały dużo prądu. Teraz są bardzo oszczędne i pożyteczne. Ja osobiście nic jedwabnego nie mam, ale porządne suszarki mają program do suszenia jedwabiu, ciuchy wcale się nie niszczą. Bardziej się niszczą na sznurze bo się rozciągają, tracą kształt, poza ty ubrania niszczą detergenty i duża temperatura. Więc suszarka nie ma nic do niszczenia ubrań. Jedyne co to oszczędza nam czasu, ciuchy wychodzą miękkie i delikatne, a poza tym dużo szybciej możemy je ubrać, no i nie są takie wygniecione.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Pralko suszarka

                zimą to by była fajna sprawa z suszarką A to delikatnych ciuszków to ja i tak ręcznie piorę Chociaż jakbym tak dostała taką pralko suszarkę to ucieszyłabym się bardzo

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Pralko suszarka

                  W kwestii tego gniecenia... wydawało mi się, że rozwieszenie i delikatne rozciągnięcie na sznurku mniej gniecie. Jak to w końcu jest?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Pralko suszarka

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    zimą to by była fajna sprawa z suszarką A to delikatnych ciuszków to ja i tak ręcznie piorę Chociaż jakbym tak dostała taką pralko suszarkę to ucieszyłabym się bardzo
                    Też bym się cieszyła jakbym dostała taką pralko suszarkę ale dlatego że wystawiłabym ją na sprzedaż Niby to oszczędność czasu i miejsca ale ja tak lubię zapach suszącego się prania... A już najbardziej kiedy ubrania schną na dworze wtedy aż miło je na siebie wkładać bez prasowania

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Pralko suszarka

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      Też bym się cieszyła jakbym dostała taką pralko suszarkę ale dlatego że wystawiłabym ją na sprzedaż Niby to oszczędność czasu i miejsca ale ja tak lubię zapach suszącego się prania... A już najbardziej kiedy ubrania schną na dworze wtedy aż miło je na siebie wkładać bez prasowania
                      Och ja nie wystawiłabym na sprzedaż w lato może tak jest fajnie ale np zimą przy dwójce szybko brudzących się dzieciach to by mi pomogło w tym

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Pralko suszarka

                        jak ktoś ma domek to i może pranie wysuszyć na zewnątrz u nas nie ma nawet balkonu wiec taka pralko-suszarka by się przydała

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Pralko suszarka

                          Niszczy ubrania więc ja jestem przeciw.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Pralko suszarka

                            Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                            Och ja nie wystawiłabym na sprzedaż w lato może tak jest fajnie ale np zimą przy dwójce szybko brudzących się dzieciach to by mi pomogło w tym
                            Też prawda jednak trzeba też mieć ją gdzie postawić. U nas pomimo dużego metrażu pomieszczenia są strasznie nieustawne :/
                            Napisane przez syczatko Pokaż wiadomość
                            jak ktoś ma domek to i może pranie wysuszyć na zewnątrz u nas nie ma nawet balkonu wiec taka pralko-suszarka by się przydała
                            W takim wypadku suszenie faktycznie może być problematycznie ale ja po prostu lubię widok i zapach suszącego sie prania
                            Napisane przez falko12 Pokaż wiadomość
                            Niszczy ubrania więc ja jestem przeciw.
                            Nie wiem bo nigdy nie używałam ale sama pralka niszczy ubrania więc może u Ciebie to przypadek? Może wrzuciłaś rzeczy do tego nieprzeznaczone?

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Pralko suszarka

                              Jak parowa to na pewno nie niszczy. Jaka zniszczyła Ci falko?

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Pralko suszarka

                                A czy znajdę coś w cenie poniżej 1500 zł????

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X