Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Depilacja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    ja sie boje depilatora..

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Nikola a co to za cudo ?

      Skomentuj


        #18
        Mam depilator i golarke Phillipsa ale i tak
        golę sie jednorazówka.
        ale ten krem mnie zaciekawił
        podaj nazwe Nikola

        Skomentuj


          #19
          Na mnie kremy nie działają. A jak działają to mam na nie uczulenie

          Na szybko maszynka jednorazowa, a tak ogólnie używam depilatora brauna. Nakładka masująca czyni cuda

          Skomentuj


            #20
            przed ciąża używałam depilatora i byłam bardzo zadowolona bo włoski odrastały wolniej i cieńsze. teraz maszynka do golenia bo szybko. Nikola a co to za krem który czyni takie cuda?
            Majeczka 27 kwiecień 2008r.

            Skomentuj


              #21
              Ja mam depilator ale uzywam go niechetnie bo to boli i trzeba sie chwile pobawic.Najbardziej lubie maszynke mojego faceta.Te przeznaczone dla mezczyzn lepiej gola wiec wystarczy mi 2 razy w tygodniu.

              Skomentuj


                #22
                elektroliza

                Dziewczyny czy ktoras probowala kiedys tej metody?Jak wyglada zabieg?Pozwala ona na prawde na stale pozbyc sie niechcianych wloskow?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Ja nogi depiluję depilatorem Brauna. Włoski trochę nierówno odrastają ale około miesiąca mam gładkie nogi.

                  W jaki sposób pozbywacie się zbędnego owłosienia okolic bikini?

                  U mnie niestety nie sprawdza się ani maszynka do golenia, ani depilator ani pianki. Skóra jest po nich mocno podrażniona i włoski wrastają pod skórę. Będę wdzięczna za każdą radę.


                  Skomentuj


                    #24
                    U mnie idealnie sprawdził się krem z serii Perfecta (Dax Cosmetic) - taki jak na focie
                    Natomiast tragiczny był Veet Bikini, a dwa razy droższy...

                    Niestety dobór kremu to sprawa indywidualna, ja używam tylko tego, bo maszynka mnie podrażnia (tylko ewentualnie nogi), depilator odpada zupełnie.
                    Last edited by sikornik; 24-04-2009, 23:24.

                    Skomentuj


                      #25
                      polecam depilator. ja uzywam do nog i pach. bikini nie ylam w stanie zrobic - za bardzo bolalo dlatego teraz korzystam z nasadki golacej przy depilatorze
                      Julia 19 października 2008 godz. 10.05 - Nasza Kulunia Kochana :*

                      http://s2.pierwszezabki.pl/009/009132980.png?4600



                      http://perlasta.blogerki.pl/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Paszki też robię depilatorem. Do bikini jednak golarka mi odpada, bo niestety włoski mi wrastają i robią się nieestetyczne krostki.


                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Depilacja

                          Buu depilator u mnie odpada, boli tak że orbituję dosłownie

                          Za to wosk jest do zniesienia, rachu ciachu i po strachu.

                          Na parę tygodni spokój, i gładka skóra a nie zacięcia na zmianę z zaczerwienieniami i odrastającą drapiącą szczeciną (a mi szczecina potrafiła się zrobić tuż po skończeniu golenia maszynką).

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Depilacja

                            Depilator niestety źle i boleśnie mi się kojarzy, dlatego używam kremów do depilacji Veet i widzę że im dłużej tych kremów używam tym te włoski odrastają słabsze

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Depilacja

                              maszynką w, wosku jakoś unikam, trochę czytałam o laserze ale obecnie to nie na moją kieszeń

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Depilacja

                                Nogi i przedramiona depilator, pachy maszynka jednorazowa, na bikini niestety nie mam naprawdę skutecznego sposobu, zazwyczaj maszynka.
                                Ale jak wygram w totka (jesli zagram) to sobie laser na całe ciało zafunduj.
                                Łukasz 11.10.2007

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X