Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

próchnica u dzieci:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: próchnica u dzieci

    Pytanie co oznacza przypadkowa firma - bo te lepsze to z reklam w tv? Nasze dziecko dostaje pastę której telewizja nigdy nie widziała, podobnie jak nie kojarzyliśmy zupełnie nazwy pasty...

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: próchnica u dzieci

      Raczej chodziło mi o pasty, które można dostać w aptece, które mają rekomendację pediatry, której skład jest dostosowany do wieku. Bo takie, które kupić można na bazarze od ruskich, bo taniej a pediatra nic o nich nie wie mogą wyrządzić więcej szkody niż pożytku. A reklama tv nie ma tu nic do rzeczy, co więcej ja nawet nie znam past dla dzieci, które sie reklamują w telewizji, bo jakie? Elmex? Nenedent?
      Last edited by houseofcolou; 26-06-2013, 13:16.

      Skomentuj


        #18
        Odp: próchnica u dzieci

        Szczerze ci powiem, że nie znam past dla dzieci, zresztą nasze dziecko myje zęby pastą która nigdzie nie jest opisywana jako taka dla dzieci i wszystko jest w najlepszym porządku ;-)

        Skomentuj


          #19
          Odp: próchnica u dzieci

          Napisane przez karska Pokaż wiadomość
          Szczerze ci powiem, że nie znam past dla dzieci, zresztą nasze dziecko myje zęby pastą która nigdzie nie jest opisywana jako taka dla dzieci i wszystko jest w najlepszym porządku ;-)
          Co to za pasta? (jest w zielono-białej tubce może? ) Bo ja też mam obecnie taką, na której nie widnieje informacja, że jest dla dzieci ale akurat dla najmłodszych idealnie się nadaje.

          Skomentuj


            #20
            Odp: próchnica u dzieci

            To Ajona, tubka jest taka mała, czerwona, ale pasta jest super - korzysta z niej cała nasza rodzina i póki co wszyscy obyliśmy się bez problemów z zębami ;-)

            Skomentuj


              #21
              Odp: próchnica u dzieci

              Ajony używałam kiedyś na krwawiące dziąsła. Teraz mamy tą ze zdjęcia, kupiłam właściwie dla męża który miał często podrażnienie wokół ust i od kiedy używa tej pasty jest dużo lepiej no i jakoś tak wyszło, że używamy jej całą rodziną i wszyscy jesteśmy zadowoleni także mogę ją polecić
              Attached Files

              Skomentuj


                #22
                Odp: próchnica u dzieci

                Czemu nie zostawiłaś sobie jej na stałe? Przecież z niej można korzystać na co dzień ;-) Jak działa to super, zęby wcale nie muszą dużo kosztować i wymagać ciągłego leczenia. Wystarczy pamiętać o podstawowych kwestiach.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: próchnica u dzieci

                  Ajona była dla mnie w używaniu niezbyt przyjemna (za to bardzo skuteczna, bo do dziś dziąsła mi nie krwawią.) Trochę mi przeszkadzał smak, to, że nie była mocno miętowa (a ja lubię takie mocno odświeżające właśnie), słabo się pieniła. No nie spodobała mi się po prostu, tą którą mam teraz lubię bardziej i przyjemniej mi się jej używa.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: próchnica u dzieci

                    Koleżanko ;-) Ty miałaś inną pastę - ajony dajesz na szczoteczkę dosłownie kropelkę i tak się pieni, że szok - to było dla mnie zaskakujące, bo człowiek wyglądał w lustrze jakby miał jakieś choróbsko ;-)

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: próchnica u dzieci

                      Napisane przez karska Pokaż wiadomość
                      Koleżanko ;-) Ty miałaś inną pastę - ajony dajesz na szczoteczkę dosłownie kropelkę i tak się pieni, że szok - to było dla mnie zaskakujące, bo człowiek wyglądał w lustrze jakby miał jakieś choróbsko ;-)
                      Na pewno miałam ajonę, i tak jak mówisz daje się jej mało ale i mało się pieni tzn, mniej niż popularne colgate czy inne (ale jak widać nawet pienistość oznacza dla każdego co innego, dla ciebie to było dużo piany, dla mnie mało). Akurat ajonę trudno pomylić z inną pastą, bo chyba żadna nie ma maleńkiej, czerwonej tubki. I tak jak mówiłam smak jest mało miętowy, mało odświeżający, nie podpasowała mi ta pasta jako taka do codziennego użytku. Raz na jakiś czas tak, do podratowania krwawiących dziąseł, ale do stosowania na co dzień wolę coś mocno miętowego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: próchnica u dzieci

                        Mimo wszystko uważam, że coś pokręciłaś - poczytaj sobie fora w sieci. W zasadzie każdy kto miał tą pastę twierdzi, że zaskakująco się pieni ;-)

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: próchnica u dzieci

                          Poczytałam opinie i
                          tutaj: http://www.ceneo.pl/2111528 już w pierwszym komentarzu ktoś mówi, ze nie pieni się zupełnie

                          Tutaj też w trzecim komentarzu użytkowniczka napisała, że słabo się pieni:
                          http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=50189

                          Jak widać jest to dość indywidualna sprawa. Może też to zależy od tego czy używamy szczoteczki elektrycznej czy manualnej? No nie wiem ale widzę po komentarzach, że ludzie różnie piszą.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: próchnica u dzieci

                            Hehe... bardzo to dziwne ;-) Ale kwestię piany może już zostawmy. Tak naprawdę zdecydowanie największe znaczenie ma to, czy przy tej paście zęby są zdrowe i białe, a przynajmniej u nas tak jest ;-)

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: próchnica u dzieci

                              Może już bez powtarzania wkoło tego samego - niech pasta przede wszystkim chroni zęby, a nie generuję pianę. Z tej piany to raczej wielkiego pożytku nie ma, no może poza tym, że dzieci się cieszą ;-)

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: próchnica u dzieci

                                Największym problemem są te rodziny, w których nie ma nawyku mycia zębów wśród osób starszych. Niestety, ale wtedy ciężko ku temu żeby przekonać dzieci. Skoro moi rodzice tego nie robią, to dlaczego ja miałabym coś takiego robić?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X