Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ubrania dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Zaczyna już być naprawdę chłodno , ba zimno... Jak sobie radzicie z ubraniami? Teraz to przy zaawansownej ciąży najtrudniej z kurtkami, jednym słowem wierzchnim okryciem, bo to chyba najdroższy wydatek.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Czesc ! Jestem w 33 tyg.ciazy =) I nie wyobrazam sobie chodzic w nie wygodnych ciuchch... choc musze przyznac,ze czasem uda mi sie polaczyc wygode z ladnym wygladem... =) A Wam ????????????

      Skomentuj


        #18
        chetnie stawialabym na wygode ale ja w pracy musze wgladac modnie a brzuszek rosnie b szybko

        Skomentuj


          #19
          Dokładnie we wtorek zacznie mi się 3 miesiac a po mnie widac ciaze jak zaloze cos dopasowanego, nie wiem czy mam sie cieszyc czy plakac.
          U mnie w miescie jest jeden dosc modny sklep dla kobiet w ciazy, jeszcze w nim nie bylam ale na bank sie wybiore i kupie sobie jakas bluzke, bo jakos u mnie tego brakuje. Moja mama przechodzac ostatnio kolo tegom sklepu zobaczyla na wystawie bluzke ktora na brzuchu miala narysowane kolko a w tym kolku byl narysowany dzidzius. W sumie jestem taka wariatka pod wzgledem mody, ze chetnie bym cos takiego kupila.
          Moje ciuchy na ogol sa wygodne, bo ubieram sie w stylu punk-metal.
          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

          Skomentuj


            #20
            ja teraz chodzę jeszcze w zwykłych ubraniach ale rozglądam się za ciążowymi. Może znacie jakieś fajne sklepy internetowe gdzie mogę coś kupić?

            Skomentuj


              #21
              Witam Ja jestem w 5 miesiącu i o dziwo mieszczę się jeszcze w zwykłe dżinsy! Narazie nie planuję zakupów,póki co,w sklepie dla ciężarnych,bo to co mam jeszcze pasuje.Zobaczymy,jak długoPozdrawiam
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                #22
                a ja mam problem .Byc moze glupi ,ale zawsze problem. Jestem w 3 mcu i jestem bardzo mloda mama.Problem w tym,ze jak urodzi sie dzidzius a nawet jak juz bede miala brzuch to mamm problem z ubraniami.Zawsze chodzilam raczej 20 latka ale mam wrazenia ze jak bede miala juz brzuch albo dziecko i tak sie ubiore to wyjde na nieodpowiedzialna mame,ktora sama jest dzieckiem.Wiadomo,ze nie mamy wplywu na to co mowia ludzie ale jednak troszke sie z tym liczymy. Czy mam racje?Czy jednak postawic na swoim i chodzic tak jak chce?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  stanowczo na wygodę, zwłaszcza po 6 miesiącu gdzie brzuszek coraz większy. kupiłam kilka rzeczy w sklepie ciążowym (niestety ceny powalają) bo chodziłam w ciąży zimą wię nie trzeba było za wiele sie pokazywać bez kurtki (rodziłam w marcu)
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #24
                    nataliapt nie przejmuj sie ludzmi, bo tak naprawde co cie obchodzi co oni powiedza najwazniejsze, ze ty sama wiesz jaka mama jestes. Ja czy teraz czy wtedy gdy juz mama zostane nie mama zamiaru wyskoczyc z trampek, bo ludzie pomysla, ze jestem nieodpowiedzialna czy cos w tym stylu.
                    Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                    Skomentuj


                      #25
                      odziez dla ciezarnej to juz nie problem.wiekszosc sieci ma dzialy z taka odzieżą a jak nie to allegro ratuje,

                      gorzej z bluzkami dla karmiących matek, znalazlam tuylko jedna strone z takimi ciuchami i sa tam bardzo sympatyczne rozwiazania tylko ze maly wybor fasonow
                      http://www.szafamamy.pl/index.php?m=...tory&id_dir=3&

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
                        a ja mam problem .Byc moze glupi ,ale zawsze problem. Jestem w 3 mcu i jestem bardzo mloda mama.Problem w tym,ze jak urodzi sie dzidzius a nawet jak juz bede miala brzuch to mamm problem z ubraniami.Zawsze chodzilam raczej 20 latka ale mam wrazenia ze jak bede miala juz brzuch albo dziecko i tak sie ubiore to wyjde na nieodpowiedzialna mame,ktora sama jest dzieckiem.Wiadomo,ze nie mamy wplywu na to co mowia ludzie ale jednak troszke sie z tym liczymy. Czy mam racje?Czy jednak postawic na swoim i chodzic tak jak chce?

                        kochana ja mam 2 dzieci, prawie 30stkę na karku a ubieram się sportowo i do tego tylko na różowo!
                        czyli teraz różowa kurtka, kozaki z różowym futrem i czapka z daszkiem (różowa rzecz jasna). i co z tego że jestem mamą?!
                        będę sie ubierać jak mi sie podoba i nikomu nic do tego!
                        Mąż mi nieraz mówi żebym przestała ubierać sie jak nastolatka ale wcale sie tym nie przejmuję! no może teściowa nie jest tym zadowolona, wolałaby widziec na mnie jakis płaszczyk pewnie i kozaki na szpilce ale ma pecha.
                        Bądź sobą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                        Skomentuj


                          #27
                          czy znacie może jakiś sklep z ciążowymi sukniami wieczorowymi??
                          (Nie chodzi mi o allegro)

                          Skomentuj


                            #28
                            Mam 21 lat i to że będę mamą nie powinno nikogo interesować. To czy się ubiore poważnie czy w stylu koleżanek mojego młodszego brata nie ma znaczenia. Teraz ciążowe jeansy( 16 tydzień i nie wchodzę we własne spodnie) płaskie kozaczki, dłuższy sweterek, płaszczyk, czapa i chodzę po ulicy A to że ludzie coś mówią to świadczy tylko o ich zazdrości i głupocie....
                            Ciąża to czas dla przyszłej mamy. Wykorzystaj wszystko i wszystkich heh
                            ur. 16.05.2009
                            3590 g
                            56 cm

                            Moje Największe Szczęście





                            Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                            Skomentuj


                              #29
                              hej dziewczyny, pamietam z jakim niedowierzaniem wlepialam slepia w ciazowe spodnie ktore wreczyla mi kuzynka gdy bylam w 3.mc - wcisnela mi trzy pary mówiac - jeszcze zobaczysz. Dziwilam sie bo ona miala blizniaki wiec nie moglam uwierzyc ze kiedykolwiek beda mi pasowac. Przestalam sie dziwic jak skonczyl sie 6.mc Dwie pary szybko staly sie za male i musialam sobie jeszcze wieksze kupic - inaczej chyba bym chodzila gola. Bluzki faktycznie taniej wychodzi kupic w normalnym sklepie tylko w odpowiednim fasonie - odcinane pod biustem albo rozkloszowane tuniczki, zostaja na zawsze a nie tylko w ciazy i swietnie nadaja sie do karmienia. Problem tylko jest z sukienkami, dobrze ze przed Sylwestrem juz sie splaszcze.
                              OLIWIER 16.12.2008

                              Skomentuj


                                #30
                                noo ja mam duzo ubrań i nawet nie mam co z nimi zrobić..Wesoło... Do 7 mca chodziłam w spodniach z lnu.. A teraz zimno tylko dresy i dresy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X