Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

    u mnie pierwsza faza - 7 godz i 50 min, a druga- 20 min. Synek ważył 3950 g i miał 58 cm długości to moje pierwsze dziecko pozdrawiam wszystkie mamusie

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

      Mój poród trwał 2 godziny więc w stosunku do innych nie było tak źle

      Skomentuj


        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

        Za pierwzym razem było kilkanaście godzin a z drugim dzieckiem miałam farta. Poszło jak po maśle hihi. Sam poród 5 min albo i nie tyle mam wpisane w książeczce a cała akcja od pierwszych bóli jakieś 3,5 H. dodam że poród przed czasem 7 dni.

        Skomentuj


          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

          mój pierwszy poród trwał 14 godz.Było cieżko,natomiast drugi tylko 2 godztak bym mogła rodzić
          Attached Files
          Last edited by sylwia2730; 03-06-2010, 20:55.

          Skomentuj


            Odp: ile trwał wasz poród

            Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
            Jestem ciekawa ile trwał wasz poród
            mój 9 h i 32 min
            nie wiem czy to dużo czy mało jak na pierwszy poród....
            witam , moj pierwszy porod trawal od pierwszego lekkeigo bolu 4h45minut,
            2 porod trwal 5h45minut, jak widac nastepny byl dluzszy ale bardzo sie meczylam jakies 20minut JAK juz sie zaczelo i musialam sie polozyc na lozko... mam nadzieje ze zrozumieliscie jak napisalam... pozdrawiam

            Skomentuj


              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

              Napisane przez marzena85898 Pokaż wiadomość
              Mój pierwszy poród trwał 1hi40min w tym samej akcji 25 min a dziewczynka urodziła sie z wagą 3650 a długa 56cm


              witam moj pierwszy porod trwal 4h45minut w tym sama akcja 15 minut, drugi porod trwal 5h45minut a sama akcja 20minut :-) no troche dluzej niz 3 minuty hi ale wydaje mi sie ze i tak szybko hi pozdrawiam

              Skomentuj


                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                Mój pierwszy poród i jak na razie jedyny trwał 18,5h siłami natury i bez znieczulenia!! Z czego 16h przeczekałam w domu, a ostatnie 2,5 to już końcówka w szpitalu. Z tym, że ostatnia faza czyli skurcze parte to było jakieś 20 minut.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                  Mój pierwszy poród trwał 3h 45min, Wody odeszły mi ok. 6 rano do szpitala przyjechałam o 7 o godzinie 10.45 było juz po wszystkim.

                  Drugi trwał 2h 55 min pojechałam o pojechałam o 23 do szpitala a o 1.55 urodził się mój synek. Ale miałam cięższy poród niż ten pierwszy bóle krzyżowe nie do zniesienia i Malutki zaczął się rodzić twarzyczkowo, miał później buźke całą siną ale teraz jest piękniutki.

                  A ja jestem szczęsliwą mamą dwóch pociech, Izabeli i Michałka
                  Dodam że oba porody były siłami natury.

                  Skomentuj


                    Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                    Napisane przez ania839 Pokaż wiadomość
                    Ale chodzi o całą akcję porodową, czy urodzenie/wypchnięcie
                    dziecka ??

                    U mnie:
                    -akacja porodowa - 4,5 godzny
                    -urodzenie dziecka - 20 min

                    również rodziłam pierwszy raz
                    To dokładnie tak samo jak ja. Również pierwszy poród siłami natury


                    Skomentuj


                      Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                      ja rodziłam 3 dni, skurcze złapały mnie w nocy z 24 na 25 grudnia, a urodziłam 27 o 6,00 rano, poród naturalny, termin miałam na wigilie, cała akcja porodowa trwała ok 3 godzin, teraz jestem w 38 tygodniu ciąży i mam nadzieje że pójdzie to dużo szybciej

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                        Współczuję 3dniowego porodu, brrr.... Ja za pierwszym razem dostałam oxytocynę 2tyg po terminie. I faza trwała 2:15 (od skracania się szyjki) a II faza 10min (na dodatek obyło się bez szycia). Za drugim razem 12 dni po terminie bez oxytocyny (więc i bez znieczulenia) rodziłam 6 godzin w I fazie i 15 minut w II. Ale ze względu na duuuży krwotok i transfuzję krwi, porodówkę opuściłam dopiero po trzech dniach.

                        Skomentuj


                          Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                          Moj trwał 12 godzin i skonczył sie cc. Pozdrawiam


                          Skomentuj


                            Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                            Pamiętam, że ja obudziłam się po piątej rano i troszkę pobolewał brzuch. O 10.03 malutka była już przy mojej piersi

                            Skomentuj


                              Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                              jeśli masz na myśli cały poród, to chyba niemożliwe. Jeśli chodzi o fazę wypychania dziecka, to przy drugim dziecku zajęło mi to 2 minuty - dwa skurcze parte...

                              Skomentuj


                                Odp: Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

                                ja urodzilam w 10 minut (nie liczac skurczow ktorwe mialam 4 dni z różnym natężeniem), ale ja miualam cesarke
                                I LoVe YoU - KrzyŚQ

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X