Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy ktoś z was urodził w 3 minuty

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wody odeszły mi o 16.45, o 23.00 zaczęły się skurcze tzw. "parcie" a o 23.20 moja córeczka była już na świecie. W sumie ok. 6,5 h. To pierwsze moje dziecko.

    Skomentuj

    •    
         

      Drogie Dziewczyny.
      Wydaje mi się że w takiej sytuacji jak badanie nie ma miejsca na wstyd. Przynajmniej ja nie miałam powodów do wstydu to należało do obowiązków tych lekarzy a poza tym nie przyszli wtedy do mnie na jakiś pokaz golizny ale po to by mnie zbadać.
      pozdrowionka dla wszystkich mamusiek
      NIKOLKA-30.08.2008

      Skomentuj


        A mój poród przebiegał tak: 10 godz. skurcze (począwszy od tych najsłabszych) i 10 minut od odejścia wód. a potem już tylko ogromna radość z mojej malutkiej(2360g) córeczki NIKOLI
        NIKOLKA-30.08.2008

        Skomentuj


          Moj poród zaczął się o 3 rano a urodziłam dopiero o 17.50 śliczną i zdrową córcię

          Skomentuj


            Napisane przez viviet Pokaż wiadomość
            Jestem ciekawa ile trwał wasz poród
            mój 9 h i 32 min
            nie wiem czy to dużo czy mało jak na pierwszy poród....
            a ja rodziłam tylko 4h.

            Skomentuj


              mój pierwszy poród rozpoczął się skurczami bolesne miałam około 22 a urodziłam córeczkę o 6:50 z nacięciem, drugi poród rozpoczął się odejściem wód płodowych o 21, bolesne skurcze dostałam o 1:30 a o 3:25 synek był już ze mną bez nacięcia
              córeczka 52 cm 3300g
              synek 50 cm 3030g

              Skomentuj


                Mój poród trwał 2h40min (od pierwszego skurczu do pojawienia się Zuzi)
                to była bardzo szybka akcja jak na pierwszy poród. Sami lekarze się dziwili, wiec nie ma reguł, każda mama przechodzi to inaczej

                Skomentuj

                •    
                     

                  Poród

                  Witam!!!
                  Mój pierwszy poród trwał 20 minut,siłami natury,syn ważył 4150g,a drugi poród 1,5 godz.i też siłami natury,i jest dziewczynka,ważyła 3730g,ale było ciężko.Było warto pocierpieć,mimo zaniku skurczy.Teraz Zuzia ma już 3 miesiące,a Szymon 6 lat!

                  Skomentuj


                    alicjabb1 od pierwszych skurczy tyle trwal czy sama ostatnia faza ?

                    Skomentuj


                      Mój pierwszy poród wraz z bólami trwał 3,5 godz.I nie było tak straszenie.Obyło sie bez nacicnia. Teraz staramy sie o siostrzyczke dla mojego brzdaca

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        mój poród trwał 2godz i 40 min to moje pierwsze dziecko

                        Skomentuj


                          ja moje pierwsze rodziłam 9 i pół godziny (1 okres-9h, 2 okres-0,5h) 4400g i 62 cm,
                          z synkiem poszło łatwiej 4 godziny i 42 minuty (1o-4h i35 min, 2o-7 min a lekarz mówił że przede mną jeszcze kilka godzin) 3540g i 55cm
                          po obu nie mam dobrych wspomnień (choć przy drugim wiele mi mąż pomógł) i na tym raczej zakończymy.

                          Skomentuj


                            ile trwał wasz poród

                            mój trwał aż 12 godzin, ale moja siostra rodziła 5 minut

                            Skomentuj


                              Napisane przez mariola23l Pokaż wiadomość
                              moja siostra rodziła 5 minut
                              Tak z pewnoscia od pierwszych boli do urodzenia dziecka minelo 5 minut Jakos mi sie wierzyc nie chce

                              Skomentuj


                                Napisane przez kaszi89 Pokaż wiadomość
                                widze ze sie pomyliłam co do tej strony. Myslałam ze moze otrzymac kilka prostych porad ale niestety czasami wypowiadają sie stare dziecioroby które nie mają pojecia do czego słuzy taka strona. ja nie byłam na biologi a wy na informatyce a to juz wieksza wiocha.
                                Padłam jak to przeczytałam .Widac ze to jeszcze dziecko pisało

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X