Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak duże były Wasze dzieci po porodzie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Muj Synek Wazyl 3500 I 52

    Skomentuj

    •    
         

      MOJA KLAUDUSIA URODZIŁA SIĘ Z WAGĄ 4220 I 56 CM A W CIĄZY PRZYTYŁAM 35 KG PONIEWAŻ (TAK JA SOBIE TŁUMACZE) RZYCIŁAM PALENIE JAK TYLKO SIE DOWIEDZIAŁAM,ŻE JESTEM W CIĄŻY I PRZEZ TO MIAŁAM DUŻY APETYT)
      POZDRAWIAMY

      Skomentuj


        moj synek wazyl 3150 i 56cm ,5 dni po terminie sie urodzil

        Skomentuj


          Witam Dziewczyny. moja córeczka urodzila sie wazac 2590 i 52 cm. a urodzilam ja tydzien po terminie w sposob naturalny.a ja w ciazy przutylam 8 kg.

          Skomentuj


            moja Kinga wazyla 2560 g i mierzyla 50 cm. urodzila sie malutka, bo mialam straszne problemy w ciazy. na szczescie jest zdrowa
            Kinga, urodzona 2 maja 2008 roku

            Skomentuj


              Lukrecja ważyła 2.930
              Przemko 3.000
              Aniela 2.600
              a powiadają, że każde kolejne dziecko rodzi się większe. waga urodzeniowa dziecka zależy od wielu czynników:
              wielkosć rodziców, odżywianie matki podczas ciąży, genetyka, oraz, czasami pewne witaminy przyjmowane podczas ciąży. oczywiście nie wszystkie kobiety przyjmujące ten preparat witaminowy rodzą wielkie dzieci , ale jest sporo takich przypadków.
              Aniela Emilia cudek mały

              Skomentuj


                Adrian ważyl 3720 i 57cm,wizualnie wiekszy o glowe od innych noworodkow.A teraz ma 9 miesiecy i 11kg

                Skomentuj

                •    
                     

                  Karolek ważył 3700g i miał 56 cm


                  http://www.wielgusiatko.naszedzieci.net
                  Karolek 27.04.2008r. ma już 11 miesięcy
                  16 stycznia 2009r. Karolek nauczył się raczkować
                  27 stycznia 2009r. Karolek powiedział pierwsze słowo "TATA"
                  20 luty 2009r. Karolek pierwszy raz sam stanął :)
                  20 luty 2009r. Karolek zrobił pierwszy kroczek :)

                  Skomentuj


                    julka ważyła 3 680 i 55 cm teraz ma 15 miesięcy i waży 13k-mój malutki pączuszek

                    Skomentuj


                      Kasia ważyła 3900 i miała 57cm długości i to moje pierwsze dziecko które urodziłam siłami natury, aż boję się pomyśleć jak duże może być kolejne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mi na ostatnim usg ginekolog powiedzial zebym przeszla na diete bo za duzo przytylam i dziecko urodzi sie duze i moga byc problemy przy porodzie.Niestety wszystko sie potwierdzilo przytylam 20kg maly wazyl 4.200 i mierzyl 54,5cm.Byly tez problemy przy porodzie ale to juz inny watek...

                        Skomentuj


                          Mój synek Marcelek ważył 3670 i miał 59 centymetrów,więc był długi.Lekarz na usg mówił,że będzie koszykarz teraz ma skończone 6 miesięcy i waży 8500.pozdrawiam$
                          MARCELEK 29.06.2008, godz.2.15
                          25.01.2009 PIERWSZY ZĄBEK!
                          30.01.2009 DRUGI ZĄBEK!!

                          Skomentuj


                            Mój synek mial 3380 i 57dl
                            Dziecko jest chodzącym cudem jedynym , wyjątkowym, niezastąpionym.

                            Skomentuj


                              Julia jak się urodziła ważyła 2540 i mierzyła 51cm - urodziła się w terminie 38+1


                              Skomentuj


                                Iwonka urodziła się 10 dni przed terminem.2590 waga 50cm długości ~~~~~~~~ ~ ~~~~~~ur.4.03.2008 godz.18.20

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X