Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oillan!;)wrażenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

    Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
    A ja mam do Was jeszcze pytanie:
    Przyznam, że do tej pory zawsze używałam płynu 2w1, czyli płyn do kąpieli + szampon. A tu mamy wyraźnie dwa odrębne produkty.
    1) Płyn do mycia i kąpieli.
    2) Szampon nawilżający.
    Jutro po raz pierwszy umyję córeczce główkę typowym szamponem.
    A Wy wcześniej używałyście szamponu? Jeśli tak, to w jakim wieku jest Wasze dziecko? (moje 9 m-cy)
    Ja też zawsze używałam płynu 2w1, więc też pierwszy raz będziemy miały osobno do ciałka i osobno do głowy





    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

      Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
      A ja mam do Was jeszcze pytanie:
      Przyznam, że do tej pory zawsze używałam płynu 2w1, czyli płyn do kąpieli + szampon. A tu mamy wyraźnie dwa odrębne produkty.
      1) Płyn do mycia i kąpieli.
      2) Szampon nawilżający.
      Jutro po raz pierwszy umyję córeczce główkę typowym szamponem.
      A Wy wcześniej używałyście szamponu? Jeśli tak, to w jakim wieku jest Wasze dziecko? (moje 9 m-cy)
      Moja ma teraz 19 miesięcy ale...
      od urodzenia używam 2w1 dla wygody bardziej. Skoro dostałaś szampon nawilżający - i tam pewnie jest napisane od jakiego "wieku" można stosować- to ja bym używała jeżeli jest przeznaczony dla takich małych szkrabów



      Skomentuj


        #18
        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

        Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
        Pewnie, że tak

        Dodaje pare foteczek, mojej zainteresowanej jak nigdy córci
        Córcia prześliczna-słodka!!! tak pomijając temat...



        Skomentuj


          #19
          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

          Na wszystkich 4 produktach, które otrzymałyśmy jest umieszczony we widocznym miejscu napis:
          OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA
          Więc raczej się nie obawiam. Nałożę przecież niewielką ilość, bo włoski krótkie i delikatne

          Skomentuj


            #20
            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

            Napisane przez agibee Pokaż wiadomość
            Córcia prześliczna-słodka!!! tak pomijając temat...
            Dziękujemy





            Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

            Skomentuj


              #21
              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

              Na początek chcę zamieścić kilka informacji wstępnych, które są dla mnie bardzo ważne, zanim sięgnę po nowy produkt. Wszystkie cztery kosmetyki zawierają informacje następujące:
              1) Od pierwszych dni życia.
              2) Do skóry alergicznej, suchej i wrażliwej.
              3) Pozytywna opinia Centrum Zdrowia Dziecka.
              4) Testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
              5) Ph neutralne dla skóry.

              Ponad to Szampon nawilżający, Płyn do mycia i kąpieli 2 w 1, Krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała informują nas o tym, że produkt:
              - nie zawiera oleju mineralnego, pochodnych ropy naftowej, silikonów, parabenów i syntetycznych konserwantów, PEG, Barwników.

              Krem na ciemieniuchę natomiast:
              - nie zawiera parabenów, alkoholu i barwników.

              Dodatkowo na Płynie do mycia i kąpieli 2 w 1 jest informacja:
              - nie powoduje łzawienia ani podrażnień spojówek.

              Dostatecznie uspokojona tymi informacjami zabieram się do testowania

              Skomentuj


                #22
                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                Witam, i my otrzymałyśmy paczuszkę z kosmetykami do testowania. Bardzo się ucieszyłam. Wieczorem 1 kąpiel, a to moje pierwsze wrażenia: krem do ciała i twarzy- super, lekki, bezzapachowy, bardzo szybko się wchłania i mam wrażenie, ze dobrze nawilża skórę. Zobaczymy jak będzie to wyglądało po kilku dniach, czy zaczerwienienia zniknął (bo ostatnio znów się pojawiły), krem do mycia, fajny, mała piana powstaje w wannie, szampon- normalny, nic mnie ani nie zadziwiło ani nie zaskoczyło. Jedyne co mi przeszkadza na chwile obecną- opakowanie. Zdecydowanie wolę produkty z pompką, dużo łatwiej się używa kąpiąc maluszka i nie ma problemów, ze jak butelka się przewróci to się wyleje.
                Na razie tyle. Po kilku dniach stosowania, napisze jak zachowuje się skóra córki. Pozdrawiamy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                  Napisane przez supermorelka Pokaż wiadomość
                  Witam, i my otrzymałyśmy paczuszkę z kosmetykami do testowania. Bardzo się ucieszyłam. Wieczorem 1 kąpiel, a to moje pierwsze wrażenia: krem do ciała i twarzy- super, lekki, bezzapachowy, bardzo szybko się wchłania i mam wrażenie, ze dobrze nawilża skórę. Zobaczymy jak będzie to wyglądało po kilku dniach, czy zaczerwienienia zniknął (bo ostatnio znów się pojawiły), krem do mycia, fajny, mała piana powstaje w wannie, szampon- normalny, nic mnie ani nie zadziwiło ani nie zaskoczyło. Jedyne co mi przeszkadza na chwile obecną- opakowanie. Zdecydowanie wolę produkty z pompką, dużo łatwiej się używa kąpiąc maluszka i nie ma problemów, ze jak butelka się przewróci to się wyleje.
                  Na razie tyle. Po kilku dniach stosowania, napisze jak zachowuje się skóra córki. Pozdrawiamy.
                  Masz rację, że pompka to bardzo duża wygoda. Jednak najważniejsze, by produkt był delikatny dla skóry. Koił, a nie wywoływał podrażnienia. A czytam, że pierwsze wrażenia masz raczej pozytywne.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                    Hej dziewczyny, z tego co przeczytałam w regulaminie, to na nasze recenzje będzie osobny wątek, powinniśmy dostać emaila z linkiem I konkurs trwa od jutra Dostała już któraś z was maila z linkiem ??





                    Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                      Napisane przez aniolec3ek Pokaż wiadomość
                      Hej dziewczyny, z tego co przeczytałam w regulaminie, to na nasze recenzje będzie osobny wątek, powinniśmy dostać emaila z linkiem I konkurs trwa od jutra Dostała już któraś z was maila z linkiem ??
                      Nie, żadnej wiadomości... Zobaczymy!

                      Ale ten wątek też jest zamieszczony w konkursowych. Zatem śledzimy wydarzenia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                        Do mnie kurier dotarł przed kilkoma minutami, w paczce był Płyn do mycia i kąpieli 2w1 i krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała. Testowanie zaczynamy od wieczornej kąpieli.
                        Attached Files

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                          A tak na pierwszy rzut oka:
                          Płyn do mycia ciała:
                          - duży plus, że jest bezzapachowy
                          Krem do twarzy i ciała:
                          - bezzapachowy
                          -dobra konsystencja
                          -szybko się wchłania, to sprawdziłam na swojej ręce

                          A testowanie na Agatce zaczniemy wieczorem

                          Ja też nie dostałam żadnego linku jeszcze.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                            Co godzina sprawdzam pocztę, ale nic. Jak coś będziecie wiedziały, to dajcie znać.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                              Napisane przez ania_a172 Pokaż wiadomość
                              Do mnie kurier dotarł przed kilkoma minutami, w paczce był Płyn do mycia i kąpieli 2w1 i krem pielęgnacyjny do twarzy i ciała. Testowanie zaczynamy od wieczornej kąpieli.
                              Dostałaś 2 tylko ? A poza tym nie widziałam Cię w zwycięzcach ? Hmm może przeoczyłam ? :P





                              Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Testujemy Oillan!wrażenia

                                Napisane przez bbo Pokaż wiadomość
                                Co godzina sprawdzam pocztę, ale nic. Jak coś będziecie wiedziały, to dajcie znać.
                                Też co jakiś czas sprawdzam ale narazie nic





                                Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X