Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Ruszyła wielka akcja testowania kosmetyków Oillan!

    Jeśli skóra twojego dziecka jest delikatna, wrażliwa, skłonna do podrażnień - weź udział w naszym teście!

    Wystarczy, że odpowiesz na pytanie:
    "Dlaczego jesteś odpowiednią osobą do testowania preparatów Oillan Baby?"

    Autorki 20 najciekawszych wypowiedzi otrzymają po 1 zestawie kosmetyków Oillan Baby, by później na naszym forum podzielić się z innymi mamami opinią na ich temat.

    Dla 10 najbardziej aktywnych mam przygotowaliśmy dodatkowe zestawy kosmetyków AA Sensitive Nature SPA (Odżywczy żel do mycia ciała, Dotleniający peeling do ciała, Odżywcze masło do ciała, Regenerujący olejek do kąpieli).

    Czekamy na odpowiedzi!

    **************************************************************************************************** *****************************

    Uwaga, znamy już laureatki, które zakwalifikowały się do testu kosmetyków Oillan Baby! Oto one:

    1. aniolec3ek
    2. magdddula
    3. butterfly_ow
    4. anolili
    5. bluangel
    6. igalka0
    7. kerocna
    8. dariolka195
    9. jamelia
    10. bbo
    11. anya_86
    12. azi1986solec
    13. helixpomatia
    14. AngelaS77
    15. Czarnula10
    16. oncia
    17. ewta87
    18. malnad
    19. supermorelka
    20. agus29sc

    Serdecznie gratulujemy!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

    Dlaczego to ja jestem odpowidenią osobą do przetestowania Oilan Baby? Poniewaz mam 2 śliczne córeczki ktore wrażliwą skóre odziedziczyły po mnie. Niestety ich delikatna skkórka jest bardzo skłonna do podrażnień. zazwyczaj używamy oliwki dziecięcej ale z chcecia przetestujemy Oilan :-)
    Pozdrawiamy!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

      To właśnie ja a właściwie moja córka jest odpowiednią osobą do testowania kosmetyków Oillan Baby, ponieważ tak jak ja czyli jej mama ma skóre skłonną do podrażnień, próbowaliśmy już wielu kosmetyków ale za każdym razem mamy jakieś złe doświadczenia w stosowaniu danego kosmetyku, raz to była zbyt sucha skóra innym razem jakaś wysypka, zupełnie jak u mnie. Poza tym lubimy nowości, i bardzo chętnie przetestujemy kolejną nową rzecz, a że tym razem były by to kosmetyki, to byłybyśmy zachwycone, bo być może w końcu byłby to odpowiedni produkt dla suchej i skłonnej do podrażnień skóry i w końcu nie musiałybyśmy szukać odpowiedniego dla córci kosmetyku. Bardzo chętnie także podzielimy się opinią tu na forum, oraz z innymi mamami, które również mają takie dzieciaczki jak moja córka
      Last edited by aniolec3ek; 21-06-2013, 15:24.





      Victoria ur. 18.05.2011 2700g 51cm Nasze Szczęście

      Skomentuj


        #4
        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

        Chciałabym przetestować kosmetyki Oillan Baby, bo KOCHAM moje córeczki najbardziej na świecie i chcę, by czerpały z życia tylko to co dla nich najlepsze
        Attached Files

        Skomentuj


          #5
          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

          Pragnę przetestować kosmetyki Oillan Baby,ponieważ jestem mamą 22 miesięcznej córci -zaraz ponownie zostanę mamą bardzo kocham swoje "dzieci"i chcę im dawać to co najlepsze.Ponieważ zależy mi na ich doskonałej kondycji,samopoczuciu i uśmiechu,chcę przekonać się czy to co czytam w broszurach,ulotkach i gazetach odnośnie fantastycznego działania tych kosmetyków jest prawdą?Jeśli tak jest,i ja i moje dzieci przekonamy się o tym naocznie to cóż jest lepszą reklamą niż sam człowiek-który mówi innym o doskonałości użytego produktu.-Tak ja i moja ukochane dzieci jesteśmy odpowiednimi osobami,bo chcemy używać tylko tego co najlepsze!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

            Bardzo zależy mi na możliwości przetestowanka kosmetyków marki Oillan, ze względu na moich kochanych Synków. Jako mama aktywnego 2- latka Michałka oraz nowonarodzonego, bo 2- tygodniowego Olka, staram się dbać i ich potrzeby, także te pielęgnacyjne. Ze względu na to, iż starszy syn od małego miał problemy skórne, nauczona przez doświadczenie bardzo dbam o dobór kosmetyków dla dzieci. Dlatego chętnie wypróbuję i podzielę się swoimi uwagami na temat Produktów Oillan Baby.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

              Dlaczego jestem najodpowiedniejszą osobą do przetestowania Ollian Baby? To proste! Urodziłam śliczną córeczke, która od pierwszych dni miała problemy z podrażnieniami. Najpierw lekarze mówili że ma uczulenie na pieluchy, potem że ja zjadłam coś co ją mogło uczulić, a na końcu okazało się, że ma aż za bardzo delikatną skórkę. Pomimo zachowania czystości w pamersach podrażnienia dalej się pojawiały. Kremy, sudokremy, maści na recepte, kompiele w mleku, wietrzenie (mało co dawało pomimo wieetrzenia cały dzień, po nocy znowu było to samo) nic nie pomagało, aż do teraz gdy odkryłam ( koleżanka mi poradziła) że mąka ziemniaczana działa przeciw bakteryjnie. Skończyłam ze wszystkimi maściami, żelami, mąka działa najlepiej, jeszcze nie odkryłam żadnej marki która mogła by ulżec mojemu dziecku. Jednak się nie poddaje i bardzo chciałabym spróbować Oillan Baby może to pomoże i będe smarować 8m dziecko jak należy a nie sypać ją mąką ziemniaczaną jak ciasto.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                Bardzo chciałabym przetestować Wasze kosmetyki , ponieważ mam wspaniałego synka , którego chce uchronić przed odparzeniami , nie chce żeby cierpiała jego skóra. Mała kruszynka sama sobie nie poradzi ,wiec czekamy na Waszą pomoc

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                  Witam. Bardzo chcemy, mój synuś i ja, przetestować Wasze kosmetyki. Czekaliśmy z mężem na synusia 10 lat i chcemy dla Niego Wszystkiego co najlepsze

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                    Nie od dziś wiadomo,że mężczyźni to słabsza płeć.Gorzej znoszą ból i niedogodności losu.Mój mały mężczyzna na ogół jest uroczym dzieckiem,które niestety odziedziczyło po mamie azs,a po tacie marudzenie,kiedy coś Mu dolega ;-)
                    Sucha i podrażniona skóra towarzyszy nam co dzień,raz radzimy sobie lepiej,raz gorzej.Być może Oillan by nam pomógł w te upalne dni...???
                    Aby ulżyć synowi,sobie i ludziom z najbliższego otoczenia bardzo chętnie przetestujemy kosmetyki Oillan Baby i jeszcze chętniej podzielimy się swoimi spostrzeżeniami.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                      Dopiero tak niedawno bo zaledwie 5 miesięcy temu pojawiła się na świecie nasza córcia i już w tak krótkim czasie zdążyliśmy się przekonać jak wrażliwa i delikatna jest skóra takiego maleństwa.wysypka na buzi i ciałku ,zaczerwienienia od pieluszek czy otarcia w fałdkach skóry pojawiają się nie wiadomo skąd.czytałam o produktach oillan , niestety nie miałam przyjemności ich wypróbować, dlatego z wielką chęcią zapoznałabym się z państwa produktami, aby w przyszłości móc uchronić się przed opisanymi wyżej problemami skórnymi.jak stara zasada mówi lepiej zapobiegać niż póżniej leczyć.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                        Choć moja dwuletnia córka nie ma wyjątkowej skóry to jednak są miejsca które po kąpieli lubią się przesuszać. Wypróbowałyśmy wiele kosmetyków ale jedne były zbyt natłuszczające inne tyle co nic. Jak każda mama kocham swoje maleństwo i chce dla niego tego, co najlepsze. Nie miałam okazji spotkać ani wypróbować kosmetyków Oillan Baby więc z chęcią moja córcia byłaby taką testerką tych kosmetyków



                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                          No cóż tak jak każdej mamie zależy mi na szczęściu i komforcie mojego małego szkraba.Mój 5-miesięczny Miłoszek ma bardzo wrażliwą i delikatną skórkę,dlatego chętnie wypróbuje kosmetyki Oillan Baby,być może to właśnie one okażą się najlepsze dla mojego synka i pozwolą nam uporać się z nawracającymi podrażnieniami i wysypką

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                            Jestem mamą półrocznych trojaczków ,wszystkie trzy dziewczynki mają bardzo delikatną skórę skłonną do podrażnień .Dziewczynki uczulula wiekszość produktów pielęgnacyjnych dostępnych na rynku kosmetycznym.Mają także skazę białkową,często ich skóra jest wysuszona (są uczulone na mleko) dlatego też jestem zmuszona pielęgnować -natłuszczać ich ciałka bardzo często .Chciałabym znaleźć produkt idealny, który by ukoił skórę moich dzieci .
                            Oillan Baby być może jest ostatnią deską ratunku o czym chciałabym się osobiście przekonać .
                            Pozdrawiam serdecznie

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Przetestuj kosmetyki Oillan Baby i wygraj nagrody!

                              Ponieważ pierwsze wspólne chwile z córeczką kojarzą mi się właśnie z marką Oillan Baby. Były to pierwsze kosmetyki, które kupiliśmy dla Agatki, dlatego darzę je dużym sentymentem. W moich wspomnieniach kąpielom, masażom i przewijaniu noworodka towarzyszy Oillan Baby.
                              Dziś córka ma już 18 miesięcy ale co jakiś czas wracamy do tych specyfików. Dlaczego? Ponieważ gwarantują mi one skuteczną i bezpieczną pielęgnację skóry mojego dziecka. Nigdy mnie nie zawiodły.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X