Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bielizna

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    bielizna

    Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem bielizny-tak dawno tego nierobiłam może macie jakieś ulubione modele, firmy albo jakieś stronki internetowe na których można kupić cos fajnego i dobrej jakości?





  •    
       

    #2
    najlepsze są majteczki w kropeczki albo majtadały babci Stefki

    a tak serio to jeśli chodzi o bieliznę to najczęsciej kupowałam w Donnie,ale tam nie ma już moich rozmiarów-jeśli chodzi o biustonosz,bo ja Pamelka i kupuję teraz różnie,w sklepach bieliźniany czasem nawet i w tych bez nazwy.
    ale nigdy nie kupię takich "namiotów" z targu - takie tanie, chińskie,wieśniackie cycniki które noszą stare baby a kosztują 15zł.
    Stawiam na wygodę-to najważniejsze i na jakość!!!wiem że czasem trafi się tanie a dobre,ale widzę po praniu- tandeckie materiały.
    jeśli chodzi o majciochy to kupuje:donna,triumph, czasem w ciucholandach hahhaha (żart)
    Last edited by froch; 03-02-2009, 12:19.

    Skomentuj


      #3
      froch mój mąż uwielbia babcine barchany! ha ha
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Ja lubie triumpha,majtki czesto kupuje w H&M.

        Skomentuj


          #5
          kruszyna23 w ciemno biustonosza nie kupię np. z netu,bo u mnie w realu to ciężko wybrać odpowiedni,żeby mnie zadowolił
          więc wolę osobiście podskoczyć do sklepu

          Skomentuj


            #6
            ooo dotka przypomniałaś mi że mam kolekcję majtek z "hello kitty" z h&m
            ja stara baba-ale mi sie podobają

            Skomentuj


              #7
              ja wlasnie dlatego lubie te gatki bo sa niedrogie i maja ciekawe wzory

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                no!
                w H&M sa fajne kolekcje.
                teraz jest z myszką Mickey i zakupiłam majty-szorty i koszulke.
                takie słodziutkie!
                Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                Skomentuj


                  #9
                  któraś z dziewczyn podała stronkę intymna.pl (tam zaopatruje się
                  w bieliznę). Przeglądałam ją i sama wybrałam stanik dla siebie.
                  Może tam coś wybierzesz

                  Skomentuj


                    #10
                    ja jakos wolę cycnik przymierzyc, bo zawsze mi cos nie pasuje, a teraz rozmiar inny niz przed ciążą.
                    ale majtki to bym kupiła przez neta, póki co nie kupiłam , zawsze w sklepach.
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja tez stanik wole przymierzyc,fajna bielizne kupilam w sex shopie ale to nie na codzien

                      Skomentuj


                        #12
                        Ni eno takie to tylko do swieta i tylko dla jednych oczu
                        Intymna.pl - super stronka, fajna jakosc a i ceny nie sa zaporowe.

                        Skomentuj


                          #13
                          ja kurde myślę o czymś sexi, żebym czuła się kobieco tylko trochę niejęste przyzwyczajona żeby na komplet bielizny wydać 100zł albo więcej, kiedyś to szałałam a teraz mam wyżuty i tak się zbieram, i zbieram





                          Skomentuj


                            #14
                            Kruszyna to niech maz wyda 100 na te bielizne, bedziesz miala cos sexi ,cos co mezowi na pewno sie spodoba ( skoro sam wybral ) a sumienei nie bedzie Cie gryzlo ze TY tyle wydalas :P

                            Skomentuj


                              #15
                              Goplana masz racje,dobry patent tylko jest problem ze jak kupi jeden kaplet to bede siew czaiła na drugi, potem na trzeci...





                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X