Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piękna na wiosnę

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Piękna na wiosnę

    Pharmaceris N Naczynka
    Pharmaceris M Macierzyństwo
    Pharmaceris T Trądzik

    Pomimo tego że wolnego czasu zbyt wiele nie mam jako że jestem mamą dwójki małych urwisów staram się dobrze wyglądać. Szczególnie na wiosnę , kiedy to możemy sobie pozwolić na odkrycie większych partii ciała. Nie chcę straszyć bladą , szarą cerą i workami pod oczami dlatego codziennie używam rozświetlających kremów do twarzy i pod oczy. Nawilżam skórę balsamem nawilżającym albo masłem do ciała. Staram się też aby była dobrze nawilżona od środka dlatego piję minimum 2 litry wody mineralnej z cytryną dziennie.
    Wieczorem stosuję peelingi złuszczające naskórek oraz intensywnie działających kremów na rozstępy. Niestety po ciąży mnogiej mam ich sporo i nie wygląda to najlepiej gdyż znajdują się prawie na całym ciele.
    Staram się też dbać o stopy bo chcąc nie chcąc stały się moją wizytówką.
    Codziennie moczę je i kremuję , nakładam też maści zmniejszające ich obrzęk.
    Na przedwiośniu zaopatruje się też w balsam samoopalający aby moja skóra nabrała ładnego kolorytu i staram się w miarę możliwości pić sok marchewkowy. http://www.mamacafe.pl/forum/images/icons/icon7.gif
    Naturalnie nie zawsze udaje mi się wypełnić wszystkie te punkty dnia ale staram się bo nie ma nic lepszego niż czuć się dobrze we własnej skórze a po porodzie miałam z tym wielki problem. Ale przemogłam się i wiem że sama też mogę zdziałać dużo, nie musi to być od razu kosztowna operacja plastyczna. Tym optymistycznym akcentem pragnę zakończyć moją wypowiedź
       
Working...
X