Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

noworoczne skarby 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: noworoczne skarby 2011

    Heja

    Nie było mnie wieki ale dziś mnie Ania ściągnęła

    Monia o rany Ty na dniach już rodzisz i widzę druga córeczka

    Agusza szkoda że z biznesikiem to niewypał


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: noworoczne skarby 2011

      MOnia to 3mam kciuki za szybki i bezbolesny porod i nawet nie mysl ze u Ciebie moze cos pojsc nie tak....
      Ulcia ojjj biedactwo kuruj sie i zdowiej szybko...co do Lilci to nie wiem co Ci poradzic moze mala musi sie przystosowac wiesz to na pewno jest dla niej trudne nowe otoczenie nowi obcy ludzi duzo dzieci i ma za duzo wrazen bo jednak jak sie nia ciocia opiekowala to wiesz Lilcia byla w centrum uwagi z rodzina itp itd a teraz wszystko na raz sie zbiera a w nocy tak to wychodzi a moze ona jest przemeczona? bo moj starszak i zreszta mlody tez jak jest bardzo zmeczony to budzil sie np 0 23 i tak ryczal ze nie potrafilam nad nim zapanowac teraz juz tego nie robi za czesto mlody to tylko poplakuje i czasem przez to sie wybudza ....ale moze ona w dzien nie spi i w noy tak reaguje na wszystko...




      Skomentuj


        Odp: noworoczne skarby 2011

        och dziewczyny zryczałam się wczoraj jak bóbr przez tą moją siostrę... całe życie ma pod górkę dziewczyna... miałam ogromną ochotę wskoczyć do busa i jechac do wawy zeby byc z nią i moc pocieszyc bo slyszalam ze zalamana w jej glosie choc starała sie to ukryc... a dzis jak czekala na to nakłucie jak do niej zadzwonilam... jakbym się mogła teleportowac to bylabym tam w mgnieniu oka, byla przerazona i sama, bo mąż dostał nową pracę i nie chcial brac zwolnienia bo dopiero co skonczyl bo gop grypa rozlozyla... a moja druga siostra jakos nawet nie pomyslala zeby z nia podjechac do tego szpitala...

        aniazio nie marw sie no przeciez nie kazdego to spotyka, tak sie z,lozylo ze akurat wszystkie o jakis ciazowych problemach napisalysmy... badz dobrej mysli i bierz sie za robotę zebysmy mogly po Moni Tobie zaczac dopingowaqc w ciązy

        a z tymi zakatowanymi dziecmi to ostanio jakis tragiczny wysyp jest... nie wiem ludzie psychicznie chyba nie wytrzymują a dzieci to najprostsza ofiara zeby sie wyzyc bo bezbronne

        ninkapa Ci od Danielka chyba dostali juz dozywocie? tak mi sie zdaje bynajmniej...

        monia nie stresuj sie kobieto pilnuj ruchow a na pewno wszystk bedzie dobrze!!! i mam nadzieje ze maz bdzie podporą jak juz Hania bedzie na swiecie , a nie bedzie uciekal...

        ulcia bidulo, ja jak mnie bierze bol gardla to najpierw lecze sie lodami a w ostatecznosci antybiotykiem ; ) najwazniejsze ze juz Ci lepeij!!! a mala w sumie krótko jest w tym zlobku... mkoze musi odreagowac jakos i stad te nocne stresy... jakby bylo cos nie tak to wydaje mi sie ze za chiny nie poszlaby rano z checia do tego zlobka... daj jej moze jeszcze troszke czasu... w przedskzolach tez Panie mowia o ok miesiacu adaptacji nawet...

        ok kochane moje zmykam do domku, obiecywac nie chce ale postaram sie jutro Was tu nawiedzic, poki co spokojnej nocki zycze wszystkim!!!
        Last edited by aguszasza; 25-09-2013, 21:47.


        Skomentuj


          Odp: noworoczne skarby 2011

          tak dostali dozywocie i teraz sprawdzaja wszystko dlaczego nikt nie zareagowal na to wszystko w tv pokazywali w jakich warunkach zyl...mowie Wam tragedia dozywocie i przymusowa kastracja zeby miec pewnosc ze juz nigdy wiecej nie beda miec dzeci




          Skomentuj


            Odp: noworoczne skarby 2011

            Troszkę Was poczytałam

            U nas też ciągle katar w szczególności u Majki ale bardziej na tle alergicznym - jednak teraz ma już tak świetnie dobrane leki, że chyba pożegnamy wreszcie ten katar

            Olga chodzi dzielnie do przedszkola świetnie sobie radzi, bardzo dużo mówi właściwie całymi zdaniami; zna kolory umie liczyć śpiewa po angielsku a ja nawet nie wiem kiedy tego się nauczyła
            właściwie najwięcej problemów mamy z Julką , kótra nie chce się uczyć a jest już w 5 klasie i mam dość siedzenia nad jej lekcjami a to dopiero wrzesień

            Maja w zerówce - kiedy ten czas zleciał za rok do szkoły

            Ja we wrześniu podpisałam kolejną umowę i dostałam mega podwyżkę i oczywiście dużo więcej obowiązków ale kocham swoją pracę

            Mąz mój niestety choruje, ciagle na rehabilitacji więc jest trochę jak jajko z którym nie wiem jak się obchodzić
            Last edited by majajula; 25-09-2013, 21:55.


            JULA

            MAJA

            OLGA

            Skomentuj


              Odp: noworoczne skarby 2011

              Majajula jaka rehabilitacji?




              Skomentuj


                Odp: noworoczne skarby 2011

                Napisane przez ninkapa Pokaż wiadomość
                Majajula jaka rehabilitacji?
                Ma niedowład w prawej ręce - ma przepuklinę na kręgosłupie i mu się powiększyła i uciska na nerw; musi wyciągnąć kręgosłup poprzez ćwiczenia i inne zabiegi; ogólnie od 20 maja jest na zwolnieniu i nie wygląda to dobrze
                ale jest poprawa odstawił przeciwbólowe, wreszcie śpi w nocy i nie wyje z bólu
                ale psychicznie nie wygląda to dobrze


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: noworoczne skarby 2011

                  no to duzo zdrowka dla meza....




                  Skomentuj


                    Odp: noworoczne skarby 2011

                    Co do żłobka to właśnie ona nie chce rano iść. Czasami tak panikuje że zwymiotuje. Ona mówi że wróci jutro do żłobka jak przychodzę po nią. A w domu jak pyta sie czy idzie do szkoły to czasami nawet w płacz wpadnie.
                    Z tym płaczem a raczej dzikim krzykiem w nocy ( czasem już mam gęsią skórkę) to napewno nie przez zmęczenie. Przez żłobek nauczyła się regularnie chodzić spać i z powrotem w południe na drzemki chodzić. Zresztą jak nadchodzi weekend i wie, że nie idzie do szkoły to śpi elegancko. także chyba nic na siłę...

                    Majajula witam Współczuję mężowi bardzo.

                    aguszasza trzymam kciuki za siostrzyczkę twoją. Będzie dobrze.



                    Skomentuj


                      Odp: noworoczne skarby 2011

                      majajula współczuję twojemu m i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.kochana a powiedz mi na co maja ma alergie?i jakie leki bierze?
                      Ewa
                      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                      3150g.55cm.
                      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: noworoczne skarby 2011

                        monia trzymam kciuki za waswszystko bedzie ok!głowa do góry ulcia najwyrazniej mała nie ma ochoty na żłobekale ja mam jeszcze ciekawiej bo mój ostatnio nie chce nawet z tata zostac tylko cycka by się trzymał.
                        Ewa
                        moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                        Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                        3150g.55cm.
                        10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                        Skomentuj


                          Odp: noworoczne skarby 2011

                          Od poniedziałku siedzi ze mną w domu, ja chora to przynajmniej ma mi kto termos z herbatą podać kochane te moje dziecko.
                          No i normalnie śpi, bez tych ekcesów. Więc doszliśmy z mężem do wniosku, że nadal ciocia będzie ją pilnować a za rok, może wcześniej wystartujemy ze żłobkiem. Z tym jak widać tak samo jak z pampersami. Nic na siłę Dziecko samo musi do tego dojrzeć.



                          Skomentuj


                            Odp: noworoczne skarby 2011

                            Napisane przez ejonczyk1801 Pokaż wiadomość
                            majajula współczuję twojemu m i życzę szybkiego powrotu do zdrowia.kochana a powiedz mi na co maja ma alergie?i jakie leki bierze?
                            Ewa trawa, roztocza, kurz, truskawki to najbardziej
                            bierze xyzal 2x2,5 ml i floxnose do nosa

                            jak ma atak duszności (np. bo zabawie w piaskownicy jakby ten był z suchego piachu ją podrażniał) to mamy ventolin a jak jest już strasznie to jakiś nebud albo pulmikord - ale to już z powodu astmy

                            Ewa to wspólczuję, ze mały tak spódnicy się trzyma

                            Ja jestem pod wrażeniem mojej Olgi to jakieś dziwne dziecko; spokojna, ułożona jak dorosły, samodzielna; odkąd poszła do przedszkola robi mega postępy


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: noworoczne skarby 2011

                              Napisane przez ulcia04 Pokaż wiadomość
                              Od poniedziałku siedzi ze mną w domu, ja chora to przynajmniej ma mi kto termos z herbatą podać kochane te moje dziecko.
                              No i normalnie śpi, bez tych ekcesów. Więc doszliśmy z mężem do wniosku, że nadal ciocia będzie ją pilnować a za rok, może wcześniej wystartujemy ze żłobkiem. Z tym jak widać tak samo jak z pampersami. Nic na siłę Dziecko samo musi do tego dojrzeć.
                              Pewnie nie ma co jej stresować

                              a powiedz duży ten żłobek tzn. ile tam jest dzieci w grupie

                              i jeśłi moge podpowiedzieć to świetną sprawą okazało się posłanie dziecka w marcu do przedszkola (ja szukałam przedszkola co ma grupy od 2 lat bo jakoś złobek źle mi sie kojarzy) i znalazłam
                              Olga poszła w marcu i była jedynym nowym dzieckiem więc wszysy się nią interesowali więc weszłą w grupę bezproblemowo
                              do tego szukałam małego przedszkola 17 dzieci w całym przedszkolu


                              JULA

                              MAJA

                              OLGA

                              Skomentuj


                                Odp: noworoczne skarby 2011

                                majajula mój taki się zrobił po ciągłym horowaniu w ciągu 1.5miesiąca zaliczyliśmy 4oskrzela i płucamój ma uczulenie na roztocza i kurz,trawy,zboża.alternaria.cladosporium.żyto.zest aw podobny do twojej a ciągle kaszle i ma katarostatnio miał taki atak że myślałam że na szpital pojediemy.
                                Ewa
                                moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
                                Oskarek12.01.2011 godz.17.05
                                3150g.55cm.
                                10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X